Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kubino

  Kubino Guest


  Dvě tváře

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tak s tímhle nikdo nepočítal. Kristalloni podporují Sibelony svými loděmi?! A současně s námi chtějí jednat o diplomatickém řešení? Ani náhodou, na takovou hru nepřistoupíme! Přetlumoč Kristallonům naše rozhodnutí!  Popis EIC:
  Nenacházím slov! Kristalloni se rozhodli následovat příkladu Kristallinů a podpořit Sibelony?! A současně chtějí navázat diplomatické styky s námi? Jejich arogance je bezedná! EIC si nenechá něco takového líbit od žádných vetřelců! Vysvětli to Kristallonům co možná nejjasněji!


  Popis VRU:
  Kristalloni posílají lodě na pomoc Sibelonům?! A to se prohlašují se za osvícené učitele všech národů galaxie? Jak mohli Kristalloni něco takové udělat? Obdrželi jsme od nich zprávu, abychom ponechali diplomatické kanály otevřené. Ne po takové zradě!  Přehled:
  [​IMG] Znič Kristallon 0/90
  na mapě 2-6  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2880
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Carpe Diem
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Jediné, co stojí mezi námi a sibelonskou aliancí, je obrovská armáda EIC. Když se dva perou, třetí se směje. Konečně máme možnost trochu vyrovnat síly. Takovou příležitost si nesmíme nechat ujít! Vystrčte žihadla, Sršni, a vyrukujte na EIC a VRU se vším, co máte!


  Popis EIC:
  Sibeloni napadli naše pozice! To pochopitelně neuniklo pozornosti ostatních firem a ty se sem teď slétají jako supi! Pokud si ale myslí, že nás zastihnou oslabené, tak to je čeká ošklivé probuzení! Stále vítězíme na všech čtyřech frontách!


  Popis VRU:
  Sibelonská aliance momentálně čelí své největší hrozbě: gigantické armádě EIC! Tuhle příležitost si nesmíme nechat ujít! Všechny Kobry okamžitě na start – čeká vás letecký souboj! Zaútočte na EIC vším, co máte! Ne, nebojujeme po boku vetřelců ... jen vedle nich, v tom je rozdíl!


  Přehled:

  [​IMG] Znič nepřátelské Spectrum, Tartarus, Pussat 0/30
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 3. Kubino

  Kubino Guest


  Taktika spálené země

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sibeloni si berou na mušku Cubikony ve snaze zmocnit se jejich technologie! Znič krychle na prach, než k tomu dojde! Že Lunární konvence zakazuje použití taktiky spálené země? K čertu s konvencemi! Tohle válka a ve válce je všechno dovoleno!  Popis EIC:
  Lunární konvence zakazuje používání taktiky spálené země, ale nesmíme dopustit, aby technologie Cubikonů padla do rukou Sibelonů, takže pro tentokrát uděláme výjimku. Ujisti se, že z krychlí nezbude nic, z čeho by mohli naši úhlavní nepřátelé profitovat!


  Popis VRU:
  Sibeloni se pokusili přeprogramovat Cubikony a poštvat je proti nám! Ti amatéři ale jen poškodili obvody krychlí. Jejich štíty jsou nefunkční a emitují nějaký druh záření, které už zničilo dvě z našich lodí! Nedá se nic dělat, musíme je zlikvidovat!  Přehled:
  [​IMG] Znič Cubikon 0/6
  na mapě 2-6

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2256
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 4. Kubino

  Kubino Guest


  Nebezpečné zbytky

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sibeloni se nevzdávají! Ti tvrdohlaví brouci ne a ne zemřít! Teď posílají Mordony, aby sebrali, co zbylo z Cubikonů! Naši vědátoři jsou toho názoru, že i trosky krychlí jsou příliš cenné, než abychom je mohli přenechat Sibelonům. Víš, co je třeba udělat!  Popis EIC:
  Tvůj výkon byl úctyhodný, ale Sibeloni jsou houževnatí nepřátelé. Posílají menší loďstvo Mordonů, aby posbírali trosky krychlí. Tomu musíme zabránit! Dokonce i úplný hlupák by pro ty ostatky mohl najít využití, a Sibeloni rozhodně hlupáky nejsou!


  Popis VRU:
  Blíží se Mordoni! Nejspíš si dělají zálusk na trosky Cubikonů. Naši xeno-specialisté jsou toho názoru, že by bylo příliš nebezpečné přenechat je Sibelonům. Na cestě sem musí obchodníci se šrotem proletět nepřátelským územím. Tam je přepadni!  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Mordon 0/15
  Na mapě 1-3, 3-3

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2256
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 5. Kubino

  Kubino Guest


  Nečekané důsledky

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Co to ...! Lordakium kontaktovali představenstvo! Dokážeš si to představit? Oficiálně nám vyhlásili válku! Ha, postavte se do fronty, medúzy! A důvod? Údajně jsme zničili Kristallina, který znal polohu jejich ztracené domovské planety Eragoth Prime! Koho to zajímá?!  Popis EIC:
  Arogance některých vetřelců nezná hranic! Lordakium oficiálně vyhlásili válku EIC! Navíc z naprosto absurdního důvodu: Tvrdí, že prý jsme úmyslně zničili Kristallina, který znal polohu jejich ztracené domovské planety Eragoth Prime. Co je nám po jejich domovské planetě?!


  Popis VRU:
  Tomu neuvěříš! Lordakium oficiálně vyhlásili válku VRU! Tak to se budou muset postavit do fronty! Z jakého důvodu? Tvrdí, že jsme zničili Kristallina, který znal souřadnice jejich ztracené domovské planety Eragoth Prime. Při Pravdě všemohoucí, to snad nemyslí vážně!  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Lordakium 0/10
  na mapě 4-5

  Odměna:

  BZ 57800000
  Uridium 1280
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 6. Kubino

  Kubino Guest


  Fixní idea

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Obvinění, která proti nám vznesli Lordakium jsou mírně řečeno přitažená za vlasy. Kristallini na nás přece zaútočili první! Ale medúzy to myslí smrtelně vážně – celé hejno jejich důstojníků je na cestě sem. Ukaž jim, že umíme být také smrtelně vážní!  Popis EIC:
  Lordakium to s těmi obviněními zdá se myslí smrtelně vážně: Blíží se loďstvo jejich důstojníků! Tolik povyku pro nic ... Co je nám potom, jestli najdou svou domovskou planetu?! Navíc Kristallini zaútočili první! Ale pozdě bycha honit, když chtějí válku, mají ji mít!


  Popis VRU:
  Upřímně řečeno, Lordakium by měli revidovat svá data! Kristallini byli agresory, ne my! Nikdy bychom vědomě žádné znalosti nezničili! Ale tihle omezení vetřelci se umí jen ohánět nabitými plazmovými zbraněmi a odmítají se řídit rozumem! Jejich planeta nás nezajímá. Co bychom s ní dělali?!  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Lordakium 0/60

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 3840
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 7. Kubino

  Kubino Guest

  Létajíci pevnosti
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Proč VRU a EIC odmítají pochopit, že skutečný problém tady představují vetřelci? Místo aby se soustředili na brouky, posílají proti nám své těžké bombardéry – naši vojáci jim dali přezdívku „létající pevnosti“. Výstižný příměr! Dej si na ně pozor, Sršni!


  Popis EIC:
  Nemožné! Skupina "létajících pevností" útočí na naše pozice! Pokud je mi známo, tak MMO a VRU nemají dostatek materiálů na jejich stavbu! Ledaže ... existuje jediné vysvětlení: Museli ty lodě ukrást! Znič je, i za cenu ztráty našich ukradených lodí!


  Popis VRU:
  MMO a EIC by si měli sundat klapky z očí! Copak nevidí, že skutečným problémem je aliance vetřelců, a ne my? Posílají proti nám ty své obludné lodě, které média tak příznačně nazvala „létající pevnosti“. Nenech je proniknout našimi liniemi!


  Přehled:

  [​IMG] Znič nepřátelské Spearhead, Spearhead Veteran, Spearhead Elite 0/30
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 8. Kubino

  Kubino Guest

  Pekelné tempo
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ti krátkozrací tupci z EIC ne a ne pochopit, že skutečnou hrozbou jsou tady brouci! Ale ani VRU, která si tak zakládá na své inteligenci, to evidentně nedochází! Obě firmy se pokouší prorazit naše obranné linie, aby nám mohly medúzy uštědřit smrtící úder! Tomu musíme zabránit!


  Popis EIC:
  Teď už je jasné, proč ty ukradené křižníky nedoprovázely žádné stíhače. Vyhnuly se našim předsunutým hlídkám a chtějí nás napadnout z boku. Nejspíš aby vydláždili cestu pro naštvané medúzy. Dobrý plán, ale neefektivní jako všechny předchozí! Ta lůza se nikdy nepoučí ...


  Popis VRU:
  EIC konečně zapojila mozek a začala se soustředit na vetřelčí alianci! MMO se ale stále pokouší prorazit díry do našich opevnění – nic jiného od těch krátkozrakých barbarů snad ani čekat nemůžeme! Jejich lodě jsou sice silné a rychle, ale Pravda a rozum nakonec vždycky zvítězí!


  Přehled:

  [​IMG] Znič nepřátelské Vengeance Lightening, Vengeance Corsair, Vengeance Revenge, Vengeance 0/30
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 9. Kubino

  Kubino Guest


  Lež jako věž

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sibelon, který se chytil do naší pasti, začal konečně zpívat. Ukázalo se, že žádný Kristallin s informacemi o domovské planetě Lordakium neexistoval. Sibeloni si to vymysleli, aby na nás poštvali Lordakium! Ale zkus to vysvětlit hordě naštvaných medúz!  Popis EIC:
  Podařilo se nám zajmout Sibelona, který nám prozradil zajímavé informace. Žádný Kristallin s informacemi o planetě Eragoth Prime nikdy neexistoval! Sibeloni si to vymysleli, aby na nás poštvali Lordakium. A teď už je příliš pozdě na nějaké vysvětlování!


  Popis VRU:
  Zajatý sibelonský velitel začal mluvit! Kdyby mě k němu pustili, už bychom bývali dávno měli odpovědi na stole! Každopádně se ukázalo, že na nás Sibeloni ušili boudu: To s tím Kristallinem a informacemi Eragothu Prime byl výmysl. Ale zkus to vysvětlit naštvaným Lordakium.  Přehled:
  [​IMG] Znič Lordakium 0/60
  Na mapě 2-5
  [​IMG] Znič Lordakia 0/300
  na mapě 2-5

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 1110
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 10. Kubino

  Kubino Guest


  Dal Segno

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Další věc, kterou nemůžu na medúzách vystát ... moment! Protegiti? Orbita se jimi doslova hemží! Vsadil bych svou tajnou zásobu whiskey, že za tím stojí piráti. Samozřejmě vím, že žádný Škorpión není tak hloupý, aby sázel proti mně! No, za pokus to stálo!  Popis EIC:
  Protegiti! Jsou jich stovky! Ale kde se tady tak náhle vzali? Žádná z našich hlídek nehlásila kontakt s Cubikonem. Ne, dokonce ani piráti nejsou tak primitivní, aby na nás znovu zkoušeli tenhle trik. Tvé mlčení mi říká, že jsi jiného názoru. Ostatně brzy uvidíme!


  Popis VRU:
  Když už je řeč o vetřelcích, se kterými se nedá domluvit: Moje obrazovka se jen hemží Protegity! Vsadila bych dvě ze svých zmrazených vajíček, že za tím stojí piráti, ale vím, že nikdo z vás Kober není tak hloupý, aby sázel proti mně!  Přehled:
  [​IMG] Znič Protegit 0/500
  na mapě 1-6, 2-3, 3-6

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 190000
   
 11. Kubino

  Kubino Guest

  Opakovaný vtip není vtipem
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Škoda, že jsme se nevsadili! Za návštěvu Protegitů skutečně vděčíme našim pirátským přátelům. Kreativita nikdy nebyla jejich silnou stránkou. To je dobře, alespoň se z jejich strany nemusíme obávat žádných překvapení. To je velká výhoda ve válce, v níž stále taháme za kratší konec provazu!


  Popis EIC:
  Musím přiznat, že jsem trochu přecenil inteligenci pirátů - za tu návštěvu Protegitů skutečně vděčíme jim. Jejich nedostatek kreativity je naší výhodou: Alespoň se z jejich strany nemusíme obávat žádných nepříjemných překvapení a můžeme se soustředit na vedení války. Výborně!


  Popis VRU:
  Ještě štěstí, že nikdo nepřijal mou sázku, jinak bych teď vyřizovala papírování pro Genetický kruh! A na to vážně nemám čas! Protegiti jsou podle očekávání dárečkem od pirátů ... ani náznak kreativity! Ale čím předvídatelnější nepřítel je, tím snadněji se dá porazit!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Battleray 0/3
  [​IMG] Znič Interceptor 0/300
  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 1632
  Kredity 190000
   
 12. Kubino

  Kubino Guest

  Zadní voj
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dochází nám síly! Pokud chceme přežít, musíme porazit alianci vetřelců! Shromažďujeme vojáky k masivnímu útoku na jejich pozice. Zatímco budou pryč, musíme my Sršni držet nepřítele v šachu na domácí frontě. Nesmíme jim dovolit, aby využili naší slabiny!


  Popis EIC:
  Skutečným problémem na Orbitě jsou vetřelci! Proč MMO a VRU tváří v tvář této hrozbě odmítají naše vedení? Jsme jediní, kdo dokáže Sibelony a jejich přisluhovače na uzdě! Místo toho mobilizují své síly k dalšímu velkému útoku proti nám. Co zmůžeme proti takové omezenosti?!


  Popis VRU:
  Ale ne! Podle odhadů Vnitřního kruhu se VRU nedožije dalšího týdne, pokud nedokážeme porazit vetřelčí alianci! Bezpečnostní kruh mobilizuje vojáky ke zdrcujícímu úderu na loďstvo vetřelců. Mezitím budeme my Kobry poslední linií obrany – tato informace se nesmí dostat k našim nepřátelům.


  Přehled:

  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/100
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 6000
  Kredity 170000
   
 13. Kubino

  Kubino Guest

  Závěrečný úkol levelu 19
  Přežít!
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tady končí veškerá legrace, pilote! My Sršni jsme nyní to jediné, co stojí mezi hordami nepřátel a Marsem! Pokud selžeme, MMO padne a Mars bude znovu trpět pod okovanou botou EIC. to by znamenalo, že všechny oběti, které přinesl Willem Cuper a naši předkové, byly zbytečné! Ano, potřebuji odvážné piloty, ale ze všech nejvíc potřebuji živé piloty, kteří ukážou EIC a VRU, zač je toho loket! Dnes není čas na hrdinství - koukejte přežít, jinak je s námi se všemi ámen! Petterson Končí!


  Popis EIC:
  Nacházíme se v tíživé situaci! Naše síly jsou vyčerpané dlouhodobým bojem na čtyřech frontách. Pokud dnes selžeme, všechny oběti a utrpení našich vojáků byly nadarmo! VRU a MMO nemají dost sil na to, aby odolali spojené síle všech vetřelců! Škorpióni, vašich schopností bude teď zapotřebí více než kdykoli dříve - jste naším ostřím i štítem zároveň! Ale zachovejte chladnou hlavu. Mrtví hrdinové jsou nám k ničemu! Crowley končí!


  Popis VRU:
  Tohle není cvičení! My Kobry jsme to jediné, co stojí mezi armádami Země a Marsu a naší milovanou Venuši. Pokud dnes selžeme, VRU přestane existovat a naši lidé na palubě I.S.S. Prometheus položili život nadarmo! Vše, čeho jsme dosáhli ´´Poklidnou revoluci´´ , bude ztraceno! Kobry, dnes bude vaší odvahy zapotřebí více než kdykoli dříve, ale především pamatujte na to, že chytrý pilot je živý pilot! Musíte přežít, abyste mohli pokračovat v boji za naši věc! Arkadium končí!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/20
  Zůstaň kratší dobu než 1:00:00 0:00
  [​IMG]Nesmíš zemřít.​
  Odměna:
  Čest 5000
  BZ 116000000
  Kredity 380000
  Booster cti 1
  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:

  • Diskrétní zóna
  • Hop a je tu Sibelon
  • Nepovedená odplata
  • Nezvaní hosté
  • Horká křídla
  • Terorismus, zahraniční i domácí
  • Podivná aliance
  • Ostrá reakce
  • Dvě tváře
  • Carpe Diem
  • Taktika spálené země
  • Nebezpečné zbytky
  • Nečekané důsledky
  • Fixní idea
  • Létající pevnosti
  • Pekelné tempo
  • Lež jako věž
  • Dal Segno
  • Opakovaný vtip není vtipem
  • Zadní voj
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/10/14
 14. Kubino

  Kubino Guest


  Level 20

  Prohraná sázka

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zariskovali jsme ... a prohráli! Naše flotila byla rozprášena Sibelonskou aliancí a její žalostné zbytky se z posledních sil vlečou domů. S nepřáteli v patách – postarej se o to, aby co nejvíce z našich pilotů dorazilo ve zdraví na naši domovskou základnu!  Popis EIC:
  Byl to z naší strany odvážný tah, ale nevyšel. Truchlení za naše bratry a sestry, kteří padli v boji se Sibelonskou aliancí, však bude muset počkat. Musíme ochránit přeživší! Belhají se na k naší domovské základě z posledních sil a s vetřelci v patách!


  Popis VRU:
  Podstoupili jsme přijatelné riziko, ale zřejmě jsme se přepočítali. Z našeho loďstva, které se střetlo se Sibelonskou aliancí, toho moc nezbylo. Pár letuschopných lodí se z posledních sil belhá zpět domů, ale mají v patách Uber-Sibelony – pomoz jim!


  Přehled:
  [​IMG] Znič UberSibelon 0/200​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 4800
  Kredity 200000
   
 15. Kubino

  Kubino Guest

  Rovné šance
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Brouci loví přeživší lidi, kde jen mohou! Naše loďstvo utrpělo těžké ztráty, ale to není nic v porovnání s výpraskem, který dostala EIC. Vyslali do bitvy většinu svých lodí, a stejně prohráli. Člověk by řekl, že s takovou početní převahou dají broukům na frak ...  Popis EIC:
  Loďstva MMO i VRU utrpěla ztráty, ale v porovnání s našimi to ani nestojí za řeč. Nikdo z nás nepředpokládal, že mohou naši nepřátelé tak efektivně spolupracovat, a za svůj nedostatek prozíravosti jsme zaplatili cenu nejvyšší! Byli jsme tak blízko vítězství!


  Popis VRU:
  Utrpěli jsme těžké ztráty. Ale to není nic ve srovnání s EIC – jejich loďstvo bylo doslova zdecimované! Jejich početní převaha je ta tam. Kdo mohlo tušit, že vetřelci, které jsme v minulosti tak často porazili, dokáží přivést lidstvo na pokraj záhuby?! Je to jako zlý sen!  Přehled:
  [​IMG] Znič UberSaimon 0/300
  [​IMG] Znič Boss Saimon 0/200​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 3200
  Kredity 200000
   
 16. Kubino

  Kubino Guest

  Uzavřená kapitola
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sibeloni se spokojili se svým vítězstvím a rozpustili alianci! Vypadá to, že urážka jeho veličenstva ze strany EIC je konečně pomstěna. Několik lodí EIC si zkracuje cestu domů přes naše sektory. Ukaž jim, jak jsme vděční za všechny problémy, které nám způsobili!  Popis EIC:
  Sibelonská aliance byla rozpuštěna! Císař Sibelonů se už zřejmě necítí tolik uražen naší přítomností – teď, když jsou naše síly prakticky zdecimované! Vypadá to, že piloti MMO a VRU se snaží využít našeho momentálního oslabení! Ukaž jim, jak se přepočítali!


  Popis VRU:
  Císař Sibelonů se už zřejmě za urážku svého majestátu pomstil dostatečně. Vyhlásil vítězství nad lidmi a rozpustil alianci. Několik pilotů EIC si chce zkrátit cestu domů přes naše sektory. Když už jsou tady, můžeme jim osobně poděkovat za všechny ty problémy, které nám způsobili!  Přehled:
  [​IMG] Citadel, Citadel Veteran, Citadel Elite
  [​IMG] Na mapě nepřátelská X-3​


  Odměna:
  Čest 500
  BZ 27567000
  Uridium 500
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 17. Kubino

  Kubino Guest

  Víc než se zdá
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Všichni teď sbírají síly a lížou si rány. Toho bychom mohli využít. Leť vyvolat pár šarvátek a ukaž všem, že pro nás válka ještě neskončila! Měj se však na pozoru: VRU vysílá své lodě na neobvyklá místa. Zjisti proč!  Popis EIC:
  Válka ještě neskončila. Vedení si usmyslelo, že nesmíme tváří v tvář nepříteli ukázat žádnou slabinu. Vezmi si na mušku pár stíhačů konkurence. Ale nepřežeň to! VRU má něco za lubem – chci vědět, kam to pořád posílají své lodě.


  Popis VRU:
  Objevili jsme několik nestřežených Cubikonů, které bychom chtěli studovat. Ostatní firmy jsou tak krátkozraké, pokud jde získávání mimozemských technologií – a to i v případě tak fascinujících bytostí, jako jsou Cubikoni. Odlákej pozornost konkurence, ale pokus se vyhnout ztrátám!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Vengeance Lightening, Vengeane Corsair, Vengeance Avenger, Vengeance Revenge, Pussat 0/10
  [​IMG] Na neprátelské mapě​


  Odměna:
  Čest 500
  BZ 27567000
  Uridium 1000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 18. Kubino

  Kubino Guest

  Vědecký zápal
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nikdo se nesmí ke Cubikonům přiblížit – ani Sibeloni ani Mordoni, a už vůbec ne VRU! Ti knihomolové jsou příliš prohnaní, a pokud by jim padly do rukou nějaké citlivé informace, mohli by nám pěkně zavařit. Musíme krychle zničit, než se z nich něco dozvědí!  Popis EIC:
  Lodě VRU mají namířeno ke skupině Cubikonů. Když už jsme přístup ke krychlím znemožnili Mordonům, tím spíše k nim nesmíme pustit ty záludné vědátory z VRU! Je jich příliš mnoho, takže je nedokážeme zastavit, ale snad bychom mohli alespoň trochu utišit ten jejich vědecký zápal!


  Popis VRU:
  Dokázali jsme rozluštit části cubikonského kódu! Potřebujeme však ještě několik vzorků, abychom si mohli své závěry ověřit. První výsledky naznačují, že Cubikoni všechno a všechny systematicky sledují. Copak asi doufají, že naleznou?  Přehled:
  [​IMG] Znič Cubikon 0/10
  [​IMG] Znič Protegit 0/2000​

  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 10560
  Kredity 200000
   
 19. Kubino

  Kubino Guest

  Saimon říká ...
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Naše sektory se doslova hemží Saimony! Zachytili jsme zprávu, podle níž hledají technologie Cubikonů, které jsme údajně ukradli, aby je asimilovali. Pcha! My jsme to nebyli, ale vsadím se, že VRU se podařilo objevit nějakého Cubikona!  Popis EIC:
  Všechny naše sektory jsou zamořené Saimony! Odposloucháváme jejich komunikaci a podle všeho hledají technologie Cubikonů, které jsme údajně získali. My jsme to tedy rozhodně nebyli. Ale pokud vím, VRU se dostala nebezpečně blízko Cubikonům!


  Popis VRU:
  Data Cubikonů obsahovala nahrávku zasedání vlády Kristallonů! Jsou na ní vidět proslovy jejich vůdců, zřejmě obdoba našich ministrů. Evidentně cítí vinu za selhání při „osvětě“ ostatních ras. Je toho víc, ale potřebujeme čas dešifrování dat!  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Saimon 0/100
  [​IMG] Na mapě 1-4, 3-4​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 800
  Kredity 200000
   
 20. Kubino

  Kubino Guest

  Chaos a destrukce
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Co to má ksakru znamenat?! EIC nás veřejně obviňuje z napadení neozbrojených obchodních lodí převážejících mimozemský náklad! Takový nesmysl! Všichni Sršni jsou momentálně na lovu Saimonů. Ale s EIC není žádná řeč – vydávají se na trestnou výpravu!  Popis EIC:
  MMO veřejně odsoudila náš útok na neozbrojené nákladní lodě! O čem to sakra mluví? Brali jsme si na mušku jenom Saimony! Ale co na plat, těm bláznům z MMO nemá smysl cokoli vysvětlovat. Posílají menší loďstvo, aby nám dali lekci. Uvidíme, kdo koho nakonec vyškolí!


  Popis VRU:
  Našim vědcům se konečně podařilo dešifrovat i zbytek dat. Císař Kristallonů je skutečně toho názoru, že Kristalloni selhali při osvětě ostatních ras. A ... ehm, tohle je trochu trapné: Jako důkaz svého selhání uvádí válku mezi lidmi a Sibelonskou aliancí!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath 0/20
  [​IMG] Na nepřátelské mapě​


  Odměna:
  Čest 800
  BZ 27567000
  Uridium 1500
  Kredity 200000
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku