Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kubino

  Kubino Guest

  Tragická záměna
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ti sprostí pokrytci! Stíhače EIC napadly naše transportní lodě v našem teritoriu – bez varování a bez příčiny! Obhajují se tím, že vypadaly jako lodě Saimonů pátrající po technologiích Cubikonů! To bude mít ještě následky!  Popis EIC:
  Pokrytectví MMO nezná mezí! Obviňují nás z útoků na jejich lodě a mezitím sami napadají naše transporty! Navíc v našem teritoriu! A ještě mají tu drzost popírat svou vinu a tvrdit, že naše lodě vypadaly jako saimonské. Tak jednoduše se z toho nevyvlíknou!


  Popis VRU:
  Naši xeno-specialisté si lámou hlavy s jednou záhadnou. Cubikoni mají ve zvyku veškerá data klasifikovat. Kristallonštní ministři jsou, podle očekávání, klasifikováni jako Kristalloni, ale jejich císaře řadí ke Kristallinům. Pravděpodobnost: 99,9%. Co to má znamenat?  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Spectrum, Tartarus, Venom, Diminisher 0/20
  [​IMG] Na nepřátelské mapě​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 27567000
  Uridium 2000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Eutanazie
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU vysílá na všech frekvencích ty nejdementnější konspirační bláboly, jaké jsem kdy slyšel! Tvrdí, že Kristalloni chtějí vyhladit polovinu inteligentních ras na Orbitě a začít prý chtějí s lidmi – „bezbolestně, jako když člověk uspává domácí zvíře“. Na takové nesmysly nemáme čas! Musíme se starat o Mordony.  Popis EIC:
  VRU vysílá na všech frekvencích varování, které nedává vůbec žádný smysl: Kristalloni mají údajně v plánu vyhladit lidstvo a spolu s ním většinu ostatních inteligentních ras na Orbitě – „bezbolestně, jako když člověk uspává domácí zvíře“. Takový blábol! Máme už tak dost práce s Mordony!


  Popis VRU:
  Ano, všichni Kristalloni jsou ženského pohlaví – takže proč potom „císař“ a ne „císařovna“? Nejpíš síla zvyku. Nazýváme tak vůdce všech vetřeleckých ras. Je to tak jednodušší. Mnohem důležitější teď je, abychom informovali ostatní lidi o úmyslech Kristallonů!  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Mordon 0/100
  [​IMG] Na mapě 1-3, 3-3​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 1600
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 3. Kubino

  Kubino Guest

  Marná snaha
  [​IMG]
  Popis MMO:
  S Lordakiány je těžké pořízení, ale naši diplomaté jsou trpěliví: Poslali medúzám důkaz, že nemáme s tím incidentem okolo Eragothu Prime nic společného. Teď nám nezbývá než čekat na odpověď ... zatraceně! Posílají proti nám obrovské loďstvo! Vypadá to, že medúzy nejsou na náš důkaz zvědavé!  Popis EIC:
  Naši diplomaté poslali Lordakiánům data, která dokazují, že s tím incidentem okolo Eragothu Prime nemáme nic společného. Stále čekáme na odpověď a ... vida! Tady přichází. Blíží se k nám velké hejno medúz! To znamená, že jim vůbec nesejde na tom, jestli jsme vinní nebo nevinní.


  Popis VRU:
  No výborně! Dokázali jsme Lordakiánům, že nemáme s tím incidentem okolo jejich domovské planety nic společného, a přesto na nás útočí s obrovským loďstvem. To jim není podobné! Ledaže by to, co zatemnilo mysl Kristallonům, ovlivňovalo také Lordakiány!  Přehled:
  [​IMG] Znič Lordakia 0/600
  [​IMG] Na mapě 1-5, 3-5​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 600
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/14
 4. Kubino

  Kubino Guest

  Nepravděpodobná historka
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Poslechni si tohle: VRU teď tvrdí, že plány Kristallonů na vyhlazení lidstva jsou dílem někoho, kdo se za Kristallona jen vydává. To je tedy povedená historka ... s čím asi přijdou příště? Pusť to z hlavy, musíme se soustředit na válku!  Popis EIC:
  Teď VRU tvrdí, že Kristalloni dostali rozkaz ke genocidě od někoho, kdo není ve skutečnosti Kristallon. Přirozeně ale nechtějí prozradit, kdo je oním tajemným neznámým! Zajímavá historka, kdyby nebyla tak příšerně ujetá! Naší nejvyšší prioritou zůstává nadále válka.


  Popis VRU:
  Příliš mnoho teorií a žalostně málo faktů! Musíme pozorněji monitorovat komunikaci mezi vetřelci, abychom zjistili, kam až takhle konspirace sahá. Stojí za tím vším jen Kristallini? A možná bychom měli dát vědět ostatním firmám, že Kristalloni byli infiltrováni.  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Sentinel, Solace, Aegis Veteran, Aegis Elite 0/30
  [​IMG] Na nepřátelské mapě​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 27567000
  Uridium 2000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 5. Kubino

  Kubino Guest

  Všeobecné šílenství
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo se vyjádřilo jasně: S medúzami nemá smysl se bavit a VRU se nedá věřit. Přesto však musíme získat více informací. Zprávy VRU jsou čím dál zmatenější – Kristalloni infiltrovaní na všech úrovních, císaře nevyjímaje? Jak by se něco takového mohlo někomu podařit? To by je musel mít skrz naskrz přečtené!  Popis EIC:
  Vedení firmy označilo útok Lordakiánů jako krajně nepřiměřenou reakci. A VRU tvrdí, že sám císař Kristallonů je podvodník? Jen samotné pomyšlení na něco takového je šílené! Jak by se někdo mohl vydávat za císaře? To je absurdní! Přesto však musíme získat více informací.


  Popis VRU:
  Ti zabednění tupci z MMO a EIC! Nazývají naši konspirační teorii snůškou nesmyslů a chtějí dál vést tu svou nesmyslnou válku, jako by neměli na práci nic důležitějšího! Začínám si dělat starosti. Co když Kristallini infiltrovali i naše řady? Musíme každého prověřit!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Citadel, Citadel Veteran, Citadel Elite 0/10
  [​IMG] Na nepřátelské mapě​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 27567000
  Uridium 2000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 6. Kubino

  Kubino Guest

  Monitorování
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nespouštěj Kristallony z očí! Hlas všechno podezřelé nebo neobvyklé. Nic z toho nedává smysl! Proč by nás ta bídná čubka chtěla vyhladit? Cože? Ano, Kristalloni jsou všichni ženského pohlaví, včetně císaře. Říkáme jí císař, protože ... vždyť koho to zajímá?  Popis EIC:
  Nespouštěj ty krystalické fúrie z očí – jistota je jistota. Proč by nás chtěl jejich císař vyhladit? Cože? Ano, všichni Kristalloni jsou ženského pohlaví. Proč potom císař? Síla zvyku – všechny vůdce mimozemských ras nazýváme „císaři“. Je to tak jednodušší. Nehledej v tom žádný hlubší smysl!


  Popis VRU:
  Už není pochyb o tom, že Kristalloni byli infiltrováni Kristalliny. Dokonce i jejich císař! Pokud se nám podaří najít důkaz, že lodě Kristallonů využívají maskovací technologie Uber-vetřelců, mohli bychom ostatní firmy přesvědčit o reálnosti hrozby genocidy!  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/80
  [​IMG] Na mapě 1-7, 3-7​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 10240
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 7. Kubino

  Kubino Guest

  HochštapleR
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Skvělé! Teď VRU přišla s pohádkou, že StreuneŘi byli také infiltrováni. Už by se mohli konečně rozmyslet! V jednom mají pravdu: Brouci jsou nebývale agresivní. Pro jistotu sestavujeme seznam všech cílů VRU. Pokud se děje něco nekalého, musíme o tom vědět!  Popis EIC:
  Teď VRU tvrdí, že infiltrovaní byli také StreuneŘi. Je sice pravda, že jsou agresivnější než obvykle, ale lze to považovat za důkaz infiltrace? Chci od vás Škorpiónů kompletní seznam cílů VRU. Jen pro případ, že na těch jejich blábolech je skutečně něco pravdy!


  Popis VRU:
  StreuneŘi se chovají zvláštně. Někteří z nich dokonce napadají naše neozbrojené konvoje! Musíme to důkladně prošetřit – je dost dobře možné, že maskovaní Kristalloni infiltrovali také StreuneRy, aniž bychom o tom věděli. Čeho by tím ale chtěli dosáhnout?  Přehled:
  [​IMG] Znič StreuneR 0/200
  [​IMG] Na mapě 1-8, 3-8​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 100
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 8. Kubino

  Kubino Guest

  Kryšťálová temnota
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU nepřestává častovat naše představenstvo a vedení EIC svými paranoidními výlevy. Kristallini údajně využívají maskovací technologie Uber-vetřelců k infiltraci lidí i ostatních brouků. Oficiálně na tato obvinění nemůžeme reagovat, protože by to jen vyvolalo paniku mezi obyvatelstvem. Prostě dělej dál to, co doposud!  Popis EIC:
  Ti šílení vědátoři VRU se snaží našemu vedení a představenstvu MMO napovídat, že Kristallini využívají maskovací technologii Uber-vetřelců. Pokud by to byla pravda, nikdo, ani lidé ani vetřelci, by si nemohli být před jejich infiltrací jisti! Tahle informace nesmí proniknout na veřejnost, jinak riskujeme všeobecnou paniku!


  Popis VRU:
  Naše teorie se potvrdila: Naprosto všichni, ať už lidé, nebo vetřelci, by mohli být infiltrováni Kristalliny. Předali jsme tyto informace důvěrnými kanály správním radám MMO a EIC. To by je mělo ... hej, oni na nás útočí! To krátkozrací idioti ... pro dobrotu na žebrotu!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Vengeance Adept, Vengeance Lightning, Vengeance Corsair, Vengeance Avenger 0/30​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 27567000
  Uridium 1500
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 9. Kubino

  Kubino Guest

  Hon na čarodějnice
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Podle informací, které jste získali, by VRU mohla mít skutečně pravdu. Ale nemohla by to být práce rozvědky? Rozhodně by to dávalo větší smysl než spiknutí takového rozsahu. Identifikovali jsme několik potenciálních cílů v našich i cizích sektorech. Podívej se jim na zoubek!  Popis EIC:
  Podle informací, které jste získali, měla VRU zatím překvapivě ve všem pravdu. Zajímalo by mě, jestli za tím stojí jen kvalitní špionáž, nebo jde skutečně o vetřelčí spiknutí. Identifikovali jsme potenciální špióny VRU v našich a cizích sektorech. Tak se dej do práce!


  Popis VRU:
  Jak bychom mohli přesvědčit ostatní firmy? Doposud jsme dokázali infiltrátory rozpoznat pouze podle jejich ostatků, nikoli jejich chování. Nyní však sledujeme několik pilotů, u nichž se projevily náhlé behaviorální změny. Posviť si na ně! Mohli by to být Kristallini vydávající se za lidi!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Tartarus, Pussat 0/30​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 27567000
  Uridium 2500
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 10. Kubino

  Kubino Guest

  Něco je ve vzduchu
  [​IMG]
  Popis MMO:
  No, nebyli to špióni, ale škoda rány, která padne vedle! Co to ... Sibelonité prchají před Kristallony! Nová zpráva od VRU: „Císař Kristallonů, maskovaný Kristallin, prohlásil, že všechny rasy připomínající selhání Kristallonů při osvětě, musí být vyhlazeny.“ Vypadá to, že chtějí začít se Sibelonity!  Popis EIC:
  Nešlo o žádné špióny. To znamená ... moment! Zachytili jsme loďstvo Sibelonitů, kterak prchá před Kristallony. Na těch blábolech VRU asi skutečně něco bude. Jejich nejnovější zpráva: „Císař Kristallonů, maskovaný Kristallin, prohlásil, že všechny rasy připomínající selhání Kristallonů při osvětě, musí být vyhlazeny.“


  Popis VRU:
  Nejednalo se o špióny, ale to ještě neznamená, že jsme se v našem odhadu zmýlili! Sleduj, jak tihle Sibelonité prchají před Kristallony. Kristalloni možná věří, že napravují své vlastní chyby, ale ve skutečnosti jsou obětmi destruktivních choutek svých pokrevních bratrů Kristallinů.  Přehled:
  [​IMG] Znič Sibelonit 0/200
  [​IMG] Na mapě 1-5, 3-5​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 1200
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 11. Kubino

  Kubino Guest

  Ostře sledovaní bratři
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU tvrdí, že brouci přijímají rozkazy od Kristallinů, kteří se vydávají za Kristallony. To dává smysl – Kristallini nenávidí své sestry až za hrob a libují si v ničení jejich práce. Každopádně nic nepokazíme, pokud to prověříme!  Popis EIC:
  VRU zveřejnila seznam vetřelců, kteří útočí na rozkaz maskovaných Kristallinů. Ale je toho ještě víc: Kristallini si údajně libují v ničení práce svých kristallonských sester, které k smrti nenávidí. Hmm, povedení bratříčci, nemyslíš? Prověř to!


  Popis VRU:
  Útočný vzorec blížících se loďstev je neobvyklý. Máme důvod se domnívat, že alespoň někteří z jejich důstojníků jsou maskovaní Kristallini. Zatím jsme nezískali žádný živý důkaz, ale naši vědci se spokojí s čímkoli, co jim přineseš!  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Znič Strauner 0/120
  [​IMG] Na mapě 1-1, 3-1
  [​IMG] Znič Lordakia 0/200
  [​IMG] Na mapě 1-2, 3-2
  [​IMG] Znič Sibelon 0/80
  [​IMG] Na mapě 1-4, 3-4​


  Odměna:
  BZ 28000000
  Uridium 800
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 12. Kubino

  Kubino Guest

  Neochotná kapitulace
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně, VRU měla nakonec ve všem pravdu! Ta jejich šílená konspirační teorie by vysvětlovala, proč se brouci poslední dobou chovají tak divně. Představenstvo ale nadále trvá na tom, že naší nejvyšší prioritou musí být válečné úsilí, neboť Sršni jsou nyní to jediné, co stojí mezi MMO a jejími nepřáteli!  Popis EIC:
  Vedení zatím nehodlá ustoupit ze svého původního stanoviska: Válka má pro nás nejvyšší prioritu! To je pochopitelné, když jsme tím jediným, co stojí mezi EIC a jejími nepřáteli! Přesto si říkám, co když má VRU nakonec pravdu? Ta jejich šílená konspirační teorie by vysvětlovala, proč se vetřelci v poslední době chovají tak divně.


  Popis VRU:
  Ti krátkozrací tupci z MMO a EIC nadále zpochybňují naše důkazy. A jako by to nestačilo, posílají proti nám své těžké křižníky! Chtějí snad umlčet pravdu? Naštěstí mám v ostatních firmách stále nějaké kontakty a ty mě ujistily, že ještě existují lidé, kteří se nebojí pohlédnout pravdě do očí!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis Elite, Citadel Elite, Spearhead Elite 0/30​


  Odměna:
  Čest 3000
  BZ 27567000
  Uridium 3000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 13. Kubino

  Kubino Guest

  Zadostiučinění
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pokud jsou informace ve tvé složce pravdivé, pak první vlna Sršňů útočí na lidské piloty, kteří jsou ve skutečnost maskovanými Kristalliny. U Cuperova popela, je to pravda! Jakmile jsou jejich lodě zničeny, ztratí své maskování! Jdi po nich!  Popis EIC:
  Pokud jsou informace ve tvé složce pravdivé, pak by měli naši škorpióni útočit na Kristalliny využívající maskovací technologii Uber-vetřelců. Jakmile budou jejich lodě zničeny, maskování by mělo být zrušeno ... při krvi mých předků, je to pravda! Do útoku!


  Popis VRU:
  Maskovaní Kristallini vedou lidské jednotky do boje! Mé kontakty o tom vědí. Nyní máme možnost je jednou provždy odhalit. Ha! Lodě MMO a EIC se obrací – tak kdo je teď paranoik?! Pojďme těm zoufalcům pomoct vyřídit Kristallinské podvodníky!  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/120
  [​IMG] Na mapě 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5


  Odměna:
  Čest 3000
  BZ 27567000
  Uridium 3000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 14. Kubino

  Kubino Guest

  Hráč 4 se připojil
  [​IMG]
  Popis MMO:
  „Zachytili jsme zprávu, kterou ti poslali tví nadřízení: Držet pozice a čekat na další rozkazy. To se necháš jen tak posílat na smrt? Nabízíme východisko z tohoto věčného krveprolévání. Už jsme mezi vámi. Jsme Helix. Jsme armáda. Očekávej nás!“  Popis EIC:
  „Zachytili jsme zprávu, kterou ti poslali tví nadřízení: Držet pozice a čekat na další rozkazy. To se necháš jen tak posílat na smrt? Nabízíme východisko z tohoto věčného krveprolévání. Už jsme mezi vámi. Jsme Helix. Jsme armáda. Očekávej nás!“


  Popis VRU:
  „Zachytili jsme zprávu, kterou ti poslali tví nadřízení: Držet pozice a čekat na další rozkazy. To se necháš jen tak posílat na smrt? Nabízíme východisko z tohoto věčného krveprolévání. Už jsme mezi vámi. Jsme Helix. Jsme armáda. Očekávej nás!“  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Kristallin 0/400
  [​IMG] Znič Uber Kristallon 0/400​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 15. Kubino

  Kubino Guest

  Jsou mezi námi
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo důrazně doporučuje ignorovat veškeré neautorizované zprávy. Podařilo se nám vysledovat jejich zdroj – ta verbež používá k šíření své propagandy komunikační síť Saimonů. Ať už se za tím skrývá kdokoli, až se mi dostanou do rukou, budou litovat, že se kdy narodili!  Popis EIC:
  Vedení nařídilo ignorovat veškeré neautorizované zprávy. Našim komunikačním expertům se podařilo signál vystopovat. Zdá se, že buřiči využívají k šíření své propagandy saimonské komunikační sítě. Brzy budeme vědět, kdo má tenhle zákeřný čin na svědomí!


  Popis VRU:
  Kobry! Vnitřní kruh nabádá k ignorování všech neautorizovaných zpráv. Našim expertům se podařilo vystopovat jejich zdroj. Zdá se, že jsou rozesílány všem firmám prostřednictvím saimonské komunikační sítě. Zatím nevíme, kdo je jejich původce, ale to se brzy změní!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath, Goliath Enforcer, Goliath Exalted, Goliath Ignite 0/500
  [​IMG] Znič nepřátelské Vengeance Lightning, Vengeance Revenge, Vengeance Avenger 0/500​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 20000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 16. Kubino

  Kubino Guest

  Nahlodávání základů
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ti zatracení Helixové se nabourali do naší hlavní vysílací stanice na Marsu! Touto dobou už jejich zprávy zaplavily všechna média! Následky jsou znepokojivé: Marsem otřásla vlna nepokojů a úřady začínají být nervózní. Představenstvo vidí řešení krize v demonstraci síly. Vydej se na lov brouků!  Popis EIC:
  Těmhle kyber-teroristům, kteří si říkají „Helix“, se podařilo nabourat do naší hlavní vysílací stanice na Zemi. Jejich pobuřující zprávy se objevují všude! A důsledky jsou znepokojující: Obyvatelstvo se začíná bouřit a úřady jsou bezradné. Vedení firmy vidí řešení krize v demonstraci síly. Na Sibelonech!


  Popis VRU:
  Byli jsme napadeni počítačovými piráty! Zprávy téhle odpadlické frakce zvané Helix už zaplavily všechna média, virtuální i fyzická. A následky jsou znepokojivé! Nálada obyvatelstva je na bodě mrazu. Musíme lidem ukázat, že je dokážeme ochránit. Vnitřní kruh si myslí, že je na místě menší demonstrace síly – na Sibelonech!  Přehled:
  [​IMG] Znič Sibelon 0/750
  [​IMG] Znič BossSibelon 0/250
  [​IMG] Znič Uber Sibelon 0/250​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 17. Kubino

  Kubino Guest

  Dulce et Decorum est
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Je čas nastartovat naši vlastní propagandistickou mašinérii a zahájit všeobecnou mobilizaci! Od naší porážky z rukou sibelonské aliance se k nám noví rekruti zrovna nehrnou ... Pokud by ale ale Sršni podnikli několik odvážných útoků proti ostatním firmám, mohli bychom získat zpět ztracenou prestiž. Tak na co čekáš?!  Popis EIC:
  Škorpióni, pozor! MMO a VRU zahájili rozsáhlou propagandistickou akci ve snaze přilákat nové rekruty! Nesmíme dopustit, aby nad námi naše konkurence získala početní výhodu! Jedině překvapivý a chladnokrevný útok proti jejich pilotům by mohl obrátit situaci v náš prospěch!


  Popis VRU:
  Od naší porážky z rukou Sibelonské aliance se naše náborové snahy na Venuši nesetkávají s kýženým výsledkem. Musíme něco udělat! Bezpečnostní kruh je toho názoru, že odvážnými útoky proti ostatním firmám bychom si mohli zajistit příliv nových rekrutů. Každý pilot bude chtít létat pro VRU!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis, Aegis Veteran, Aegis Elite 0/200
  [​IMG] Znič nepřátelské Spearhead, Spearhead Veteran, Spearhead Elite 0/200
  [​IMG] Znič nepřátelské Citadel, Citadel Veteran, Citadel Elite 0/200​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 20000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 18. Kubino

  Kubino Guest

  Rána do zad
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Špinaví dezertéři! Piloti i důstojníci začali pod vlivem propagandy Helixu masově dezertovat a odmítají se vrátit do služby! Musíme něco udělat, než se celá MMO zhroutí jako domeček z karet! Musíme dát Marsu slavné vítězství – vítězství nad brouky!  Popis EIC:
  Prachsprostá insubordinace! Piloti i důstojníci se nechali zlákat propagandou Helixu a začali masově dezertovat. Naše vojenská nemocnice v Kampale přestala prakticky přes noc existovat! Škorpióni, jedině velké vítězství nad vetřelci nás teď může zachránit.


  Popis VRU:
  Hotová anarchie! Nemocnice ve městě Ishtar se stala centrem masových dezercí! Vše má na svědomí propaganda Helixu. Piloti i důstojníci začínají stávkovat a odmítají se vrátit do služby. Naši lidé potřebují příklad hodný následování: Slavné vítězství nad vetřelci!  Přehled:
  [​IMG] Znič Lordakium 0/500
  [​IMG] Znič Boss Lordakium 0/250
  [​IMG] Znič Uber Lordakium 0/250​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 19. Kubino

  Kubino Guest

  Stanné právo
  [​IMG]
  Popis MMO:
  MMO trhá sama sebe na kusy! Willem Cuper se musí obracet v hrobě! Obyvatelstvo se postavilo na stranu dezertérů a vyšlo do ulic. Představenstvo muselo dokonce vyhlásit stanné právo! Speciální jednotky mají za úkol vypátrat a zničit strůjce těchto nepokojů. Věřím, že odvedeš svůj díl práce!  Popis EIC:
  Ulice všech velkoměst na Zemi zaplavili demonstranti. Že jim není hanba! Místo aby se zastali těch, kteří chrání Zemi, vrazí jim nůž do zad ... Vedení firmy už vyhlásilo stanné právo. Škorpióni, vypátrejte organizátory tohoto pacifistického hnutí a zlikvidujte je!


  Popis VRU:
  Nepokoje zasáhly už prakticky každé oblačné město na Venuši a každou kolonii. Vnitřní kruh s těžkým srdcem vyhlásil stanné právo. Tvé rozkazy jsou následující: Vypátrat a eliminovat organizátory tohoto zrádcovského hnutí. V těchto těžkých časech musí jít Kobry příkladem!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/150
  [​IMG] Na mapě 5-1
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/150
  [​IMG] Na mapě 5-2
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/150
  [​IMG] Na mapě 5-3


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 20000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 20. Kubino

  Kubino Guest

  Hrdinství
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Podařilo se nám potlačit revoluci ještě v zárodku. Nicméně i sebemenší jiskra by mohla tenhle oheň znovu zažehnout. Naši experti na PR přišli s novou kampaní, která tomu má zabránit. Pošleme naše nejodvážnější piloty takříkajíc do jámy lvové – přežijte a budou z vás hrdinové!  Popis EIC:
  Podařilo se nám udusat plamen revoluce, ještě než se rozhořel naplno. Situace na Zemi a v koloniích je ale nadále bezútěšná. Musíme v lidech posílit vlastenecké cítění, sebevědomí a národní hrdost! A to odvážnou invazí do nepřátelského teritoria. Přežij a budou tě oslavovat jako hrdinu!


  Popis VRU:
  Podařilo se nám potlačit revoluci ještě v zárodku. Dobrá práce! Nálada obyvatelstva ale nadále zůstává pochmurná. Musíme nějak podnítit jejich národní hrdost, nejlépe odvážnou misí v nepřátelském teritoriu. A pošli nám záběry svých útoků. Na tvém přežití závistí přežití celé firmy!  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Navštiv následující mapy: 3-1, 1-1
  [​IMG] Na souřadnicích 100/70
  [​IMG] Zůstaň 5:00
  [​IMG] Na x-1 mapě
  [​IMG] Navštiv následující mapy: 3-8, 1-8
  [​IMG] Na souřadnicích 100/70
  [​IMG] Zůstaň 5:00
  [​IMG] Na x-8 mapě​


  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 1000000
  Logdisk 20
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku