Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kubino

  Kubino Guest

  Neúplatnost
  [​IMG]
  Popis MMO:
  EIC a VRU vytrubují své propagandistické fráze na celou Orbitu a snaží se přetáhnout piloty MMO na svou stranu! Teď si musíš za každou cenu zachovat chladnou hlavu, proto tě posílám na hranice. Lordakia si zase začínají dovolovat. Cože? Samozřejmě že máš stále mou důvěru!  Popis EIC:
  MMO a VRU zůstávají věrní své podlé povaze a snaží se přetáhnout naše piloty na svou stranu planými sliby. Oni neví, co to je skutečná loajalita! Škorpióne, teď je důležité zachovat si chladnou hlavu. Proto tě posílám do pohraničí. Jakže?! Ne, nemám žádné pochybnosti o tvé loajalitě!


  Popis VRU:
  EIC a MMO musí mít velmi zkreslené mínění o našich pilotech, když si myslí, že se nechají zlákat těmi jejich planými sliby! Neměj obavy, vím, že tvůj smysl pro povinnost a loajalita jsou neochvějné. Jako důkaz ti svěřuji důležitou misi v pohraniční oblasti. Horda vetřelců ohrožuje naši suverenitu!  Přehled:
  [​IMG] Znič UberMordon 0/1000
  [​IMG] Znič UberSaimon 0/2000​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
  zdarec1234 tohle ocenil(a).
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Pomluvy
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Neuvěřitelné. Drzost Helixu nezná mezí! Poslali své vyslance taky za brouky a krmí je těmi svými nestoudnými lžemi! A co je nejhorší, brouci jim naslouchají! Postarej se o to, aby z jejich spolupráce nic nevzešlo. Žádnou čtvrtou mocnost na Orbitě nepotřebujeme!  Popis EIC:
  Helix ukazuje svou pravou tvář! Vůbec se netají svým úmyslem spolupracovat s vetřelci! Ti zrádci vlastního druhu! A co je nejhorší, vetřelci jim naslouchají. Tato spolupráce musí být zmařena. Nechci ani pomyslet, co by to mělo za následky, kdyby se Helix stal čtvrtou mocností na Orbitě!


  Popis VRU:
  My z VRU jsme často obviňováni ze sympatizování s vetřelci, ale náš zájem o ně je čistě vědecký! Nekrmíme je lžemi o našich bližních jako Helix! Postarej se o to, aby z jejich spolupráce s vetřelci nic nevzešlo – Helix se nesmí stát čtvrtou mocností na Orbitě!


  Přehled:
  [​IMG] Znič UberLordakia 0/750​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 3. Kubino

  Kubino Guest

  Lynčování
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Spolupráce s brouky! Nemůžu se dočkat, až se o tom dozví lidé na Marsu. Naše kampaň slavila úspěch – přízeň obyvatelstva se přiklání zpět na naši stranu a věrní stoupenci MMO pozvedli zbraně proti agentům Helixu. Podpoř tyto statečné lidi v jejich boji!  Popis EIC:
  Helix nemá o nic víc cti než ti špinaví Streuneři! Díky naší kampani si to lidé na Zemi a kolonisté konečně uvědomili a pozvedli zbraně proti přívržencům Helixu a organizátorům povstání. Je naší povinností je podpořit!


  Popis VRU:
  Naše usilovná kampaň přinesla první ovoce! Stoupenci VRU se semkli a společně vyrazili do boje proti agentům Helixu a organizátorům povstání. Zatím se nám nepodařilo zjistit, co je Helix vlastně zač a odkud operuje, ale to je jen otázka času ... odchod!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Vengeance, Vengeance Adept, Vengeance Corsair, Vengeance Lightning 0/500
  [​IMG] Na nepřátelské mapě​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 20000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 4. Kubino

  Kubino Guest

  Námezní armáda
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Podařilo se nám vypátrat vůdce Helixu. Ti zbabělci stáhli ocas mezi nohy a utíkají za svými broučími spojenci. Hmmm ... Moment! Zpoza asteroidu se vynořila eskadra pirátských lodí. A zdraví se s uprchlíky! Že by se Helixu podařilo to, co jsme my nedokázali – najmout piráty jako žoldáky?!  Popis EIC:
  Vůdci Helixu hledají ochranu u svých vetřelčích spojenců. Jestli si myslí ... Pozor, Škorpióni! Objevily se pirátské lodě! Utvořily okolo uprchlíků obrannou formaci a zahájily palbu na naše lodě! Jak se Helixu podařilo získat piráty na svou stranu?! To je nepřijatelné!


  Popis VRU:
  Konečně jsme se dostali Helixu na kobylku! Několik jejich členů přesto uprchlo a teď se snaží kvapem opustit náš sektor. Ouha! Vypadá to, že se jim podařilo najmout piráty jako žoldáky! S čím přijdou příště? Bratříčkování se Streunery? Nábor Saimonů? Hrůza pomyslet!  Přehled:
  [​IMG] Znič Saboteur 0/750
  [​IMG] Znič Annihilator 0/750​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 5. Kubino

  Kubino Guest

  Bez bolesti není cti
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Jsou toho plná média: Jackie Roskova, vysoce vyznamenaná elitní pilotka, a ještě včera bych dodal zářný příklad pro nás všechny, přeběhla na stranu nepřítele! A spolu s ní spousta dalších pilotů! Sémě pochybností, které Helix zasel, zřejmě padlo na úrodnou půdu, ale jak kdo zaseje, tak i sklidí: Do útoku, Sršni!  Popis EIC:
  Parvus Kerenski, vysoce vyznamenaný pilot a válečný hrdina přeběhl na stranu spojenců! A alarmující počet pilotů následoval jeho příkladu – propaganda Helixu zasáhla naše piloty více, než jsme čekali. Škorpióni, vaším úkolem je přesvědčit dezertéry o jejich omylu. Třeba i silou, bude-li to nezbytné!


  Popis VRU:
  Ach ne! Už to ví celá Orbita – Pietr Ng, letecké eso a jeden z našich nejvyznamenanějších válečných hrdinů přeběhl na stranu nepřítele! A s ním spousta dalších pilotů – ostří propagandy Helixu zřejmě proniklo hlouběji, než jsme předpokládali. Kobry, přiveďte tyto pomýlené piloty zpět domů. Třeba i silou, bude-li to nezbytné!  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath, Goliath Batiston, Goliath Centaur, Goliath Enforcer, Goliath Exalted, Goliath Surgeon 0/750​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 20000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 6. Kubino

  Kubino Guest

  Pokrytectví
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Helix už zase rozjíždí svou propagandu: „Zastavte tohle šílenství, uzavřete mír s ostatními firmami a přijměte mezi sebe své mimozemské bratry! Už bylo prolito dost krve!“ Mluví o míru a mezitím jejich žoldácká armáda útočí na naše základny a továrny. Pokrytecká chátra!  Popis EIC:
  „Zastavte tohle šílenství, uzavřete mír s ostatními firmami a přijměte mezi sebe své mimozemské bratry! Už bylo prolito dost krve!“ Když je řeč o šílenství, jaký smysl má mluvit o míru, když jejich žoldácká armáda současně napadá naše stanoviště, továrny a sklady. To je pokrytectví nejhrubšího zrna!


  Popis VRU:
  Helix se zase naboural do naší komunikační sítě: „Zastavte tohle šílenství, uzavřete mír s ostatními firmami a přijměte mezi sebe své mimozemské bratry! Už bylo prolito dost krve!“ Ti pokrytci! Hlásají mír a současně jejich žoldácká armáda útočí na naše sklady a těžební tábory!  Přehled:
  [​IMG] Znič Barracuda 0/800​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 7. Kubino

  Kubino Guest

  Finální úklid
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ty jsi hrdinou, jakého MMO potřebovala! Kam se na tebe hrabe Jackie Roskova?! Žalostná skupinka rebelů nám proklouzla mezi prsty. Co ty na to? Chceš dotáhnout práci do konce? Velmi dobře! Až se vrátíš, bude na tebe čekat láhev šampáňa z Ganymedu a ohňostroj. Zlomte vaz, Sršni!  Popis EIC:
  EIC v tobě našla svého nového hrdinu! Žalostná skupinka rebelů nám proklouzla mezi prsty, ale smyčka kolem jejich krku se už stahuje. Zbývá poslední věc – dopadnout je a ukončit tuto rebelii jednou provždy. Přijímáš? Znamenitě. Tvůj návrat oslavíme přípitkem a ohňostrojem. Na tvé zdraví, Škorpióne!


  Popis VRU:
  Zhluboka se nadechni, už jsme skoro v cíli! Poslední hrstka rebelů a agentů Helixu nám stále uniká, ale ne nadlouho! Jakmile se o ně postaráš, čeká na tebe láhev nejlepšího šampaňského a slavnostní ohňostroj. To je to nejmenší, co pro vás tvrdě pracující Kobry můžeme udělat!  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:
  [​IMG]Znič Barracuda 0/500
  [​IMG]Znič Saboteur 0/500
  [​IMG]Znič Annihilator 0/500​

  Odměna:
  Čest 10000
  BZ 75000000
  Uridium 15000
  Kredity 25000000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 8. Kubino

  Kubino Guest


  Závěrečný úkol levelu 20

  Císařovražda

  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU měla ve všem pravdu! Vsadím, že nám to budou předhazovať ještě za tisíc let! Císař Kristallinů je skuteče Kristallin a má v úmyslu vyhladit všechny inteligentní rasy, kterým Kristalloni pomohli. To znamená také lidi! Císař je právě na cestách, a tudiž zranitelný. Tohle je naše šance useknout hadovi hlavu! I kdybychom tím měli riskovat válku s Kristallony. Buď oni, nebo my!  Popis EIC:
  Císař Kristallonů je skutečně Kristallin! Má v plánu zničit odkaz Kristallonů tím, že vyhladí všechny inteligentní rasy, které se díky nim staly vesmírnými mocnostmi. Včetně lidí! Císař se momentálne nachází na palubě jedné z lodí, a je tudíž zranitelný. Musíme udeřit přímo na norvové centrum, i kdybychom tím měli riskovat válku s Kristallony. Na našich bedrech leží osud celého lidstva!


  Popis VRU:
  Nikdo se zdravým rozumem by neriskoval válku s Kristallony, ale musíme jim pomoci vymanit sa ze škodlivého vlivu jejich kristallinského cisaře. Žádný lehký úkol! Štěstěna nám ale přeje - císař je práve na cestách, a tudíž zranitelný. Nesmíme Kristallinům dovolit, aby vyhladil všechny inteligentní rasy jen kvůli své zášti vůči Kristallonům. Kristalloni mají alespoň srdce na pravém místě - tedy pokud nějaké mají. Musím to zkontrolovat s našimi xenospecialisty...  Přehled:
  [​IMG] Znič Emperor Kristallon 0/1
  [​IMG] Na mapě GG Hades


  Odměna:
  Čest 5000
  BZ 55134000
  Kredity 400000
  Booster cooldownu 1


  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:

  • Prohraná sázka
  • Rovné šance
  • Vědecký zápal
  • Eutanazie
  • Saimon říká ...
  • Prohraná sázka
  • Marná snaha
  • Monitorování
  • HochštapleR
  • Něco je ve vzduchu
  • Ostře sledovaní bratři
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
 9. Kubino

  Kubino Guest

  Smysluplné šílenství (Miner Madness)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Helix vermin wants peace? We'll give them the long peace of a grave. Hornets, I want you swarming! Chase down the traitors, punish them, and take whatever's not nailed down for ransom. If EIC and VRU survive that, any peace will be on OUR terms. Now is our chance for vengeance against the bugs, the Helix, and the other Companies alike! United in victory!  Popis EIC:
  By the ghosts of the Pacific, MMO has lost its collective mind! Their elite pilots are plunging suicidally into battle and plundering anything they can get their grubby paws on - and VRU, ever the opportunist, is scavenging what's left. Scorpions, EIC's interests at home and abroad must be defended: take the fight to them! We'll recover what's ours, and eliminate those in our way; whether human or alien, any ship not sporting the EIC logo is fair game. We are the Guardians! We will not fail!


  Popis VRU:
  Red alert - MMO seems to have lost their collective mind! Their best pilots are diving suicidally into the fray - but we'll show them that their frenzied flying is no match for my Cobras' talent and training. Don't worry: we'll recover anything they've taken, and protect our interests as well as the supply chains they're threatening. This may teach them a long-overdue lesson! Either way - human or xeno, any ship not sporting the VRU emblem is fair game! The Beacon of Truth will shine on all.  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Navštiv následující mapy: Nepřátelské X-8
  [​IMG] Sbírej cargo boxy: 0/20
  [​IMG] Na nepřátelské mapě
  [​IMG] Prodej Promerium 0/100
  [​IMG] Prodej Palladium 0/100
  [​IMG] Znič UberLordakia 0/300
  [​IMG] Znič Kristallon 0/20
  [​IMG] Znič Kristallin 0/50
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/100
  [​IMG] Na mapě 5-1, 5-2, 5-3
  [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Vengeance Lightning, Vengeance Avenger 0/500
  [​IMG] Na nepřátelské mapě
  [​IMG] Znič nepřátelské Spectrum, Diminisher, Goliath Champion, Cyborg 0/500
  [​IMG] Na nepřátelské mapě
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis, Aegis Veteran, Aegis Elite, Hammerclaw 0/150
  [​IMG] Na nepřátelské mapě
  [​IMG] Znič nepřátelské Spearhead, Spearhead Veteran, Spearhead Elite, Mimesis 0/150
  [​IMG] Na nepřátelské mapě
  [​IMG] Znič nepřátelské Citadel, Citadel Veteran, Citadel Elite, Tartarus 0/150
  [​IMG] Na nepřátelské mapě

  [​IMG] Leť k řídicímu centru​


  Odměna:
  UCB-100 2000
  Čest 80000
  PLT-2021 500
  BZ 150000000
  Uridium 35000
  Kredity 10000000
  Logdisk 30
  Extra-energie 100
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 10. |Oromë|

  |Oromë| User

  LVL 21

  Agresivní protilátka  Popis MMO:
  Ha! Prý že jsem tvrdohlavý a úzkoprsý, pokud jde o vetřelce! Teď se ale ukazuje, že jsem měl celou tu dobu pravdu. Vetřelci jsou nejen zákeřní a prohnilí, ale navíc přenáší své nemoci na nás lidi! Na to znám jednu účinnou protilátku!

  Popis EIC:
  Opakovaně mi bylo vyčítáno, že se k otázce vetřelců stavím příliš nekompromisně. Teď se ale ukazuje, že můj postoj byl správný! Vetřelci jsou nejen špinaví, ale navíc své choroby přenášejí na nás lidi! Na to existuje jen jeden spolehlivý lék!

  Popis VRU:
  Obvykle jsem k vetřelcům shovívavá, ale teď začínám o správnosti svého postoje pochybovat. Naši xeno-virologové zjistili, že choroby vetřelců jsou přenosné na člověka a mohou způsobovat velmi vážné komplikace. Je mi líto, ale nakažená populace musí být eliminována.


  Přehled(EIC):
  [​IMG] Znič Lordakium 0/100
  [​IMG] na mapě 1-5, 3-5

  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 1600
  Kredity 200000
   
 11. |Oromë|

  |Oromë| User

  Tak praví Helix


  Popis MMO:
  Helix, ti sabotéři, co se snaží zničit systém firem, vydali tiskové prohlášení. Čeho tím chtějí dosáhnout? To zatím nikdo neví, ale rozhlašují, že máme sérum proti té mimozemské nákaze ... proč by nám prokazovali takovou laskavost?

  Popis EIC:
  Helix, jak si říkají ti sabotéři, co se snaží zničit systém firem, vydali tiskové prohlášení. Čeho tím chtějí dosáhnout, zatím není jisté, ale tvrdí že máme k dispozici sérum proti mimozemské nákaze. Proč by nám prokazovali takovou laskavost?

  Popis VRU:
  Helix, ta skupina hackerů, co se snaží rozvrátit systém firem, vydala tiskové prohlášení. Podle něj dokázala VRU vyvinout sérum proti vetřelčí nákaze. Co tím může Helix sledovat a proč by nám prokazovali takovou laskavost?  Přehled(EIC):
  [​IMG] Splň 1 z následujících ůkolů

  [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Diminisher, Sentinel, Solace 0/20
  [​IMG] na mapě nepřátelská X-5


  Odměna:
  BZ 84377000
  Čest 10000
  Uridium 5000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 12. |Oromë|

  |Oromë| User

  Vzdálení příbuzní


  Popis MMO:
  To se mi snad zdá! Sotva naše představenstvo potvrdilo, že máme vakcínu, vyrukuje Helix s návrhem, abychom se o ni podělili s Mordony a Streunery... Ti zrádcové se dočista pomátli! Strategie MMO zní jasně: Povolení k odstřelu platí pro VŠECHNY vetřelce bez ohledu na jejich původ!

  Popis EIC:
  Ti mazaní lumpové! Sotva vedení firmy potvrdilo, že máme vakcínu, přijde Helix s návrhem, abychom se o ni podělili s Mordony a Streunery... Taková nestoudnost! Strategie EIC zůstává beze změny: Povolení k odstřelu se vztahuje na všechny vetřelce. A je jedno, jaký mají původ!

  Popis VRU:
  Jak vynalézavé! Sotva Vnitřní kruh přiznal existenci séra, přijde Helix s návrhem, abychom se o ni podělili s Mordony a Streunery. Při svaté vědě, to hraničí s rouhačstvím! Strategie VRU zní jasně: Každý vetřelec je legitimní cíl. Jejich genetické kořeny jsou bezpředmětné!


  Přehled(EIC):
  [​IMG] Popořadě

  [​IMG] Znič Kristallin 0/150
  [​IMG] na mapě 1-6, 3-6

  [​IMG] Znič Boss Kristallin 0/15
  [​IMG] na mapě 1-7, 3-7


  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 840
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno: 21/6/15
 13. |Oromë|

  |Oromë| User

  Lovecká license


  Popis MMO:
  Ten nedávný populistický kousek Helixu zvedl našemu Představenstvu mandle. Jeho odpovědí na výzvu Helixu je navýšení kvót odstřelu a odměn na hlavy vetřelců. Navíc chtějí vydávat licence i civilním lovcům – to bude terno!

  Popis EIC:
  Vedení je tím nedávným kouskem Helixu velmi pobouřeno. V reakci na jejich výzvu byly drasticky navýšeny odměny za odstřel vetřelců a také lovecké kvóty. Navíc chtějí lovecké licence vydávat i civilnímu obyvatelstvu. Nejsem si jistý, jestli s tímto rozhodnutím souhlasím ...

  Popis VRU:
  Tiskové prohlášení Helixu se u Vnitřního kruhu nesetkalo s pochopením. Jeho odpovědí bylo drastické navýšení loveckých kvót a odměn za hlavy vetřelců. Lov vetřelců byl navíc otevřen široké veřejnosti. Jestli se s nám mohou civilisté měřit? To ukáže až čas ...


  Přehled:
  [​IMG] Znič Protegit 0/2000

  [​IMG] Znič Cubikon 0/25

  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 14400
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno: 21/6/15
 14. |Oromë|

  |Oromë| User

  Zametání před vlastní prahem


  Popis MMO:
  Opět se ukazuje, že VRU a EIC po sobě neumí uklízet! Helix by nikdy nezískal takovou moc, kdyby se ti ulízanci jen na pět minut přestali parádit před zrcadlem. Nebo kdyby ti knihomolové z VRU alespoň na chvíli odlepili bulvy od těch svých petriho misek!

  Popis EIC:
  Nestydaté machinace Helixu jsou jasným důkazem neschopnosti ostatních firem postarat se o vlastní problémy. Kdyby VRU netrávili tolik času v laboratořích a MMO alespoň na chvíli odložili ty své krumpáče, neměli bychom teď s Helixem takový problém.

  Popis VRU:
  Intrikování Helixu je jasným důkazem neschopnosti ostatních firem postarat se o své interní záležitosti. Helix by nikdy nezískal takový vliv, kdyby EIC alespoň na chvíli zvedli svoje líné zadky s gauče a MMO přestali marnit čas nekonečným schůzováním!


  Přehled(EIC):
  [​IMG] Znič nepřátelské Tartarus, Venom, Spectrum, Goliath Surgeon 0/10
  [​IMG] na mapě nepřátelská X-6


  Odměna:
  BZ 84377000
  Čest 10000
  Uridium 10000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 15. |Oromë|

  |Oromë| User

  Emetikum


  Popis MMO:
  Inu, pokud si ostatní firmy neumí vynést své vlastní smetí, budou to za ně muset udělat Sršni! Posílám ti seznam možných stoupenců Helixu. Informace pochází ze sociálních sítí. Nevěřil bys, co všechno se z nich dá vyšťourat. Jdeš do toho?

  Popis EIC:
  Pokud si MMO a VRU nejsou schopni plnit své domácí úkoly, musí to EIC udělat za ně! Jaká otrava. Škorpióni, spoléhám na vás, že vypátráte a zničíte stoupence Helixu. V tomto seznamu najdete vše, co potřebujete vědět. Je čas uklízet!

  Popis VRU:
  Pokud se ostatní společnosti nedokáží zbavit svého nebezpečného odpadu samy, musíme jim v tom pomoc. Sestavili jsme seznam možných sympatizantů Helixu – divil by ses, co všechno se dá najít na sociálních sítích! Kobry, víte, co máte dělat!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis Elite, Citadel Elite, Goliath Surgeon, Pussat, Vengeance Lightning, Diminisher 0/20
  [​IMG] na mapě nepřátelská X-7


  Odměna:
  BZ 84377000
  Čest 10000
  Uridium 10000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 16. |Oromë|

  |Oromë| User

  Potížisté


  Popis MMO:

  Jaké vetřelčí rase vděčíme za tuto nákazu, zatím s jistotou říci nemůžeme. Já vždycky říkám: lepší je nemoci předcházet, než ji léčit! Mimochodem, už jsi slyšel o řediteli Sashovi Bakkenovi? Zatčen za kolaboraci s Helixem. Vždycky mi připadal podezřelý ...

  Popis EIC:
  Zatím si nejsme zcela jisti, jaká vetřelčí rasa je zodpovědná za šíření této nákazy, ale mé motto zní: Opatrnosti není nikdy nazbyt. Mimochodem, jsi obeznámen s případem ředitele Fernanda Beauchampa? Nedávno byl začten za sympatizování s Helixem. Vždycky mi na něm něco nesedělo ...

  Popis VRU:
  Žádný z věděckých Kruhu zatím nedokázal určit, jaká vetřelčí rasa je původcem této nákazy. Raději budeme hrát na jistotu. Mimochodem, jsi obeznámen s případem Kelvina Wirahadi? Ředitel byl zadržen pro kolaboraci s Helixem. Zdálo se mi, že se choval iracionálně ...


  Přehled(EIC):
  [​IMG] Znič Kristallon 0/100
  [​IMG] na mapě 1-7, 3-7


  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 6400
  Kredity 200000
   
 17. |Oromë|

  |Oromë| User

  Sváteční lovci


  Popis MMO:

  Cuper nás ochraňuj před nezodpovědnými civilisty! Ti břídilové nerozeznají lasery od svých zadků a padají v sektorech vetřelců jako mouchy! Musíme se o ně postarat – já vám, také se mi to nelíbí.

  Popis EIC:
  Není nic horšího než nekompetentní civilisté! Tihle sváteční lovci nemají nejmenší tušení, jak se používají lasery. Umírají ve vetřelčích sektorech po stovkách. Je na nás, abychom ty amatéry zachránili, před vetřelci i jimi samotnými!

  Popis VRU:
  Pravda nás ochraňuj před nezodpovědnými civilisty! Jako lovci jsou k ničemu a vetřelci je sestřelují doslova po stovkách. Zůstává na nás, abychom je spasili před vetřelci a jejich vlastní idiocií. Jako bychom neměli už tak dost práce!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Battleray 0/50

  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 4376
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno: 21/6/15
 18. |Oromë|

  |Oromë| User

  Černá listina


  Popis MMO:

  Ha! Vzpomínáš si na ty vandaly, co nám nedávno posprejovali bitevní stanici? Už bručí v base! Říkají si Red Rock Crew a patří jim čestné místo na černé listině naší firmy. Být tebou, pozorně si ji pročtu. Hlavně si dej pozor, ať se s někým z těch lidí nezapleteš!

  Popis EIC:
  Konečně! Ti gauneři, co nedávno posprejovali naši bitevní stanici graffiti, byli zadrženi. Patří jim to! Říkají si Rough Skies Crew – nebo něco podobně přihlouplého – a dostali se na černou listinu naší firmy. Prostuduj si ji, ať víš, s kým se nemáš zaplést!

  Popis VRU:
  Hihi! Neon Lime Crew, ti vandalové, co nedávno poskvrnili naši bitevní stanici, byli dopadeni! Moje trpělivost má své meze. Navíc se dostali na černou listinu naší firmy. Radím ti, aby sis ji prostudoval – jen tak budeš mít jistotu, že se náhodou nezapleteš se špatnými lidmi!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis Elite, Citadel Elite, Goliath Surgeon, Diminisher, Tartarus, Spectrum, Pussat, Vengeance Lightning 0/50
  [​IMG] na mapě 4-5


  Odměna:
  BZ 84377000
  Čest 10000
  Uridium 10000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 19. |Oromë|

  |Oromë| User

  Kolaterální škody


  Popis MMO:
  Čí to byl nápad, uspořádat hon na vetřelce pro civilní lovce? Nejenže jsou pro ně brouci příliš velkým soustem, ale také pořád létají do rány nepřátelským hlídkám. Mimochodem, ta moje otázka byla řečnická, takže se neobtěžuj s odpovědí. Do práce!

  Popis EIC:
  Civilní lovci vetřelců jsou výsměchem profesi vesmírného pilota! Kvůli jejich mizerným navigátorským schopnostem často vletí přímo do rány nepřátelským hlídkám aniž by vůbec dosáhli sektorů vetřelců. Už od začátku jsem věděl, že je to špatný nápad!

  Popis VRU:
  To se mi snad zdá! Nejenže jsou civilisté k lovu vetřelců nevhodně vybavení, ale vinou jejich mizerných navigátorských schopností se často připletou do rány nepřátelským hlídkám. Kdyby se tak každý držel svého kopyta. Pak by se něco takového nestalo!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis Elite, Citadel Elite, Goliath Surgeon, Diminisher, Tartarus, Spectrum, Pussat, Vengeance Lightning 0/30
  [​IMG] na mapě 5-3


  Odměna:
  BZ 84377000
  Čest 10000
  Uridium 10000
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 20. |Oromë|

  |Oromë| User

  Oko za oko


  Popis MMO:
  Zatraceně... jedním ze sestřelených rekreačních lovců byla neteř jednoho ze členů Představenstva. To teď přišlo s novou směrnicí: Za každou zničenou civilní loď na naší straně musíme zničit tisíc jejich. Oko za oko, zub za zub. Jako za starých dobrých časů!

  Popis EIC:
  Bylo jen otázkou času, kdy se mezi rekreačními lovci sestřelenými vetřelci objeví někdo prominentní, konkrétně bratranec generálního inspektora. Naše rozkazy zní následovně: Za každou civilní loď zničenou vetřelci zničíme tisíc jejich. Tomu říkám férový přístup!

  Popis VRU:
  Mezi obětmi vetřelců z řad civilních lovců se objevilo jedno zvučné jméno: Syn jednoho ze členů Vnitřního kruhu. To se pochopitelně odrazilo na našich rozkazech: Za každou civilní loď zničenou vetřelci musíme nyní zničit tisíc jejich. Rozhodnutí učiněné evidentně pod vlivem emocí, ale rozkaz je rozkaz.


  Přehled:
  [​IMG] Znič Annihilator 0/300

  Odměna:
  BZ 84000000
  Uridium 9750
  Kredity 200000
   
  Naposledy upraveno: 21/6/15
  zdarec1234 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku