Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Logan

  Logan User

  Nečekané nebezpečí (Neočakávané nebezpečenstvo)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Všichni Sršni okamžitě zpět na základnu! Jsme pod těžkou palbou. Útočí na nás ... Streuneři?! Vypadá to tak, ale jsou podstatně lépe vyzbrojeni. Vsadil bych se, že používají technologii Saimonů. Tím pošlapali poslední zbytky lidství, které v nich zbývaly. Pošli je do pekel!


  Popis EIC:
  „Popravy byly vykonány dle rozkazu. Proč je KiDOS pod útokem?“ Je to vůbec možné? UI vězeňské stanice VRU musela získat vlastní vědomí a teď se nabourává do našich komunikačních systémů! Nejprve se ale musíme vypořádat s nepřátelskými piloty, kteří chtějí využít chaosu!

  Popis VRU:
  Všechny Kobry zpět na základnu! Útočí na nás Streuneři! Ano, slyšíš správně. Jejich lodě byly výrazně modifikovány, Pravděpodobně Saimony. Bylo by fajn, kdyby se ti jednoho z těchto super Streunerů podařilo zajmout živého kvůli výzkumu. Zbytek je určen ke svobodnému odstřelu!


  Přehled:

  Odměna:
  BZ 1 875 840
  Uridium 50
  Kredity 130 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
 2. Logan

  Logan User

  Ukázka síly (Ukážka sily)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  StreuneŘi – tentýž druh, ale podstatně lépe vyzbrojený – pracují s nebo pro UI, která začala přebírat kontrolu nad našimi zbraňovými systémy. Vítězí nad námi ve všech nových sektorech! Obyvatelstvo začíná být nervozní. Musíme demonstrovat sílu, jinak riskujeme všeobecnou paniku! Neměj se StreuneRy žádné slitování!


  Popis EIC:
  StreuneŘi, jak jsme je nazvali, abychom je odlišili od jejich slabších příbuzných, pracují s nebo pro UI, která postupně přebírá kontrolu nad našimi zbraňovými systémy. Obyvatelstvo začíná být nervozní. Nesmíme si dovolit ukázat žádnou slabinu, jinak přijdeme o podporu! Znič StreuneRy, do jednoho!


  Popis VRU:
  StreuneŘi sdílí stejný genetický profil se Streunery, ale jsou mnohem nebezpečnější. Dále se zdá, že mají stejný cíl jako KiDOS - umělá inteligence, která získala kontrolu nad našimi zbraňovými systémy! Obyvatelstvo začíná být nervózní. Musíme být nekompromisní a demonstrovat všem svou sílu - znič StreuneRy, bez milosti!

  Přehled:
  [​IMG]Znič StreuneR. 0/200
  [​IMG] na mapě x-8

  Odměna:
  BZ 1 875 840
  Uridium 100
  Kredity 130 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
 3. Logan

  Logan User

  Splývající hranice (Splyvajúce hranice)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Naši hackeři se domnívají, že umělou inteligenci by mohl zničit EMP výboj. Jedno ví jistě: Příkaz k popravě byl ve skutečnosti vydán námi, jmenovitě jedním manažerem, který si myslel, že hraje válečnou hru, ale ve skutečnosti komunikoval s KiDOS. Ti budižkničemové! O tomto průšvihu se nesmí nikdo dozvědět, hlavně ne konkurence!


  Popis EIC:
  Tým našich nejlepších hackerů podrobně studoval UI. Myslí si, že EMP výboj by ji mohl zničit. Dále zjistili, že příkaz k popravě byl skutečně vydán námi, jmenovitě jedním manažerem, který hrál v pracovní době válečnou hru a myslel si, že je to její součást. Neuvěřitelné! Naše konkurence se o tom nesmí nikdy dozvědět!


  Popis VRU:
  Umělá inteligence KiDOS je příliš nebezpečná. Můj návrh zničit ji pomocí EMP čeká na schválení. Mezitím se podívej na tohle: Příkaz k popravě byl skutečně vydán námi. Jmenovitě manažery, kteří hráli v pracovní době válečnou hru a netušili, že jde o realitu. Tahle informace je mimochodem přísně tajná!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Goliath Bastion, Goliath Centaur, Goliath Enforcer, Goliath Champion, Goliath-X, Goliath Saturn 0/5​

  Odměna:
  Čest 1 200
  BZ 1 875 840
  Uridium 2 500
  Kredity 130 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 4. Logan

  Logan User

  Vedlejší účinek EMP (Vedľajši účinok EMP)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nové EMP dělo je připraveno k použití. UI škemrala o milost, takže jsem preventivně zablokoval její vysílání. Nelam si s tím hlavu, je to jen stroj. Zaměřit cíl, pal! Zásah! Co to ksakru ... to je Cubikon! Výboj musel vyřadit jeho maskování! Rychle k němu, ať jeho tajemství nepadnou do rukou konkurence!


  Popis EIC:
  Nové EMP dělo je připraveno k použití. Zdá se, že UI tuší, co ji čeká. Má strach a prosí o milost. Dokážeš si to představit? Vždyť je to jen stroj! Zaměřit cíl, pal! Co to ... Cubikon? Kde ten se tu vzal? Výboj musel vyřadit jeho maskování! Musíme jej zajmout a prozkoumat!


  Popis VRU:
  EMP útok byl schválen. Skoro je mi té UI líto. Mimochodem, audio-kanály byly ny můj rozkaz zablokovány. KiDOS opakovaně prosil o milost. Nelam si s tím hlavu, to jsou jen algoritmy. Oh! Výboj odmaskoval Cubikona! Rychle k němu, mohli bychom se toho od něj spoustu naučit!

  Přehled:
  [​IMG]Znič Lordakium. 0/15
  [​IMG] na mapě x-5
  [​IMG]Znič Lordakia. 0/30
  [​IMG] na mapě x-5

  Odměna:
  BZ 1 875 840
  Uridium 255
  Kredity 130 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
 5. Logan

  Logan User

  Závěrečný úkol levelu 13
  [​IMG]
  Stupeň nebezpečí: Uber (Supermoc)

  Popis MMO:
  Hlášení! Cubicon se sám zničil? Zatraceně! Ale možná je to tak lepší - už tak máme dost starostí. Na naše kolonie útočí neznáme lodě. Naše skenery nedokázali určit jejich původ. Je dost dobře možné,že používají nějaké maskovací zařizení. Naši vědci se domnivají,že se jedná o experiment Kristalinů. Mně je jedno o koho jde: Pokud chtějí válku,mají ji mít! Stejně jako EIC, pokud nás nepřestanou provokovat!


  Popis EIC:
  Mám tu novou misi jako stvořenou pro Škorpióny. Před odletem si řádně prostuduj pokyny - očekávám perfektní výsledky!


  Popis VRU:
  Tak povídej! Co se stalo s Cubikonem? ... Zničen?! Oh, jaká škoda! Příště musíme být opatrnější. Máme teď ale jiné starosti: Lodě neznámé konfigurace útočí na naše kolonie. Údaje z našich radarů jsou neprůkazné. Možná používají nějaké maskovací zařízení? Měj se na pozoru - mohlo by se jednat o experimenty Kristallinů! Jako vždy dáváme přednost živým exemplářům! To pochopitelně neplatí pro MMO, pokud nás budou nadále provokovat!


  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:
  [​IMG]Navštiv mapu 4-5
  [​IMG]Znič UberKristallin. 0/5
  [​IMG]Znič UberSaimon. 0/5
  [​IMG]Znič UberMordon. 0/5
  [​IMG]Znič UberSibelonit. 0/5​

  Odměna:
  Hellstorm 1 000
  Čest 2 600
  BZ 3 850 000
  Kredity 260 000
  CPU maskování 1

  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:
  • Nábor
  • Druhá strana mince
  • Poprava
  • Nečekané nebezpečí
  • Ukázka síly
  • Vedlejší účinek EMP
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
 6. Logan

  Logan User

  Level 14

  Oči na stopkách (Byť v strehu)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  No skvělé! Když Cubikon explodoval, nacházel se v jeho blízkosti houf Lordakium.Vystopuj je a získej od nich co nejvíce informací. Použij sílun bude-li to nutné! A měj se na pozoru před těmi ... uber - vetřelci. Nelíbi se mi, jak rychle se vypařili.


  Popis EIC:
  Exploze Cubikonu přilákala houf Lordakium. Udělej vše proto, aby se těm zatraceným medúzám nedostaly do chapadel žádné informace. A měj se na pozoru před těmihle uber-vetřelci! Mohli by se kdykoli vrátit. A teď už leť!

  Popis VRU:
  Exploze Cubikonu přilákala houf Lordakium. Nesmíme dopustit, aby se dozvěděli něco, co nevíme! Vypátrej je a získej co nejvíce informací. A hlídej si záda – tihle uber-vetřelci by se mohli kdykoli znovu objevit!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Lordakium. 0/15​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 240
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 7. Logan

  Logan User

  Diplomatická sebevražda (Diplomaticka samovražda)
  [​IMG]

  Popis MMO:
  Diplomati a jejich ztřeštěné nápady! Dr. Stein, údajně specialista na tyhle choulostivé záležitosti, se setkal s Kristallony, aby jim vysvětlil, že naše útoky byly jen dílem nedorozumění. Ale co se nestalo? Někdo nastražil do jeho lodi bombu a celá slavná delegace je na cucky. Kristalloni jsou naštvaní.


  Popis EIC:
  Na diplomatické řešení můžeme zapomenout. Dr. Al-Hazen, náš přední diplomat, byl uprostřed vyjednávání s Kristallony, když na palubě jeho lodi vybuchla bomba. Pokoušel se Kristallonům vysvětlit, že naše nedávné útoky proti nim byly pouhým nedorozuměním, ale tento incident nám na důvěryhodnosti moc nepřidal.


  Popis VRU:
  Tohle je smutný den pro vědu! Naší přední diplomatce Dr. Brownové se podařilo dostat Kristallony k jednacímu stolu. Pokoušela se jim vysvětlit, že jsme si je spletli s jejich barbarskými příbuznými. Bombový útok ale zmařil veškeré naděje na naši vzájemnou spolupráci! Kristalloni jsou velmi popuzeni ...


  Přehled:
  [​IMG]Znič Kristallon. 0/15​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 480
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 8. Logan

  Logan User

  Koncentrovaná palebná síla(Koncentrovaná palebná sila)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tohle přišlo před chvílí z velitelství: „Vzhledem k rostoucí aktivitě vetřelců v nově kolonizovaných sektorech a provokacím ze strany EIC a VRU se od všech pilotů MMO očekává, že budou udržovat své lodě v perfektním technickém stavu.“ Tentokrát ti pisálci uhodili hřebík na hlavičku – blíží se nepřátelská loď!


  Popis EIC:
  Vedení rozeslalo všem pilotům nové instrukce: „Vzhledem k rostoucí aktivitě vetřelců v nově kolonizovaných sektorech a provokacím ze strany MMO a VRU se od všech pilotů EIC očekává, že budou udržovat své lodě v perfektním technickém stavu.“ To zní rozumně. Na našem radaru se právě objevila nepřátelská loď!

  Popis VRU:
  Tady jsou nové rozkazy: „Vzhledem k rostoucí aktivitě vetřelců v nově kolonizovaných sektorech a provokacím ze strany EIC a MMO se od všech pilotů VRU očekává, že budou udržovat své lodě v perfektním technickém stavu.“ Podle tebe přehání? No já nevím. Naše senzory zachytili blížící se nepřátelskou loď!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Aegis, Aegis Veteran, Aegis Elite 0/1​

  Odměna:
  Čest 1 000
  BZ 2 000 000
  Uridium 1 250
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 9. Logan

  Logan User

  Pan Hyde (Mr. Hyde)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dr. Stein že je Uber-Streuner?! Ta proradná krysa spáchala atentát na Kristallony, aby je poštvala proti MMO? V tom má určitě prsty EIC! Chybí nám jen důkaz – přiveď Dr. zpět, ať ho můžeme vyslechnout. Však my už mu nějak rozvážeme jazyk!


  Popis EIC:
  Neuvěřitelné: Dr. Al-Hazen je Uber-Streuner! Jak mohl projít našimi přísnými výběrovými kritérii, je zatím předmětem šetření. Máme podezření, že za vším stojí VRU. Přiveď toho vetřeleckého zrádce zpět, ať to můžeme dokázat. My už ho přinutíme zpívat, to ti slibuji!


  Popis VRU:
  Dr. Brownová je Uber-Streuner? Je to vůbec možné? Maskovací technologie Uberů musí být daleko pokročilejší než naše detekční metody. Musím vědět, jak fungují a jestli je Dr. Brownová ochotná se o tyto informace podělit. MMO bude mít jistě zájem. Přiveď ji zpět a důkladně ji vyzpovídej!


  Přehled:
  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 120
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 10. Logan

  Logan User

  Bouřlivé časy (Búrlivé časy)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Uber-Saimon, Uber-Mordon – ufff. Stále více těchto Uber-věcí se objevuje v blízkosti našich kolonií. Zažíváme těžké časy: osvědčené bojové taktiky ztrácí účinek, dříve bezpečné obchodní trasy se hemží nepřáteli a ze skokových bran se stávají smrtící pasti. Je načase trochu na Orbitě poklidit. Ještě z té špíny dostanu vyrážku!


  Popis EIC:
  Stále více těchto Uber-kreatur se objevuje v blízkosti našich kolonií, dříve bezpečné obchodní trasy se stávají smrtícími pastmi a osvědčené bojové taktiky ztrácí účinek. Je načase získat zpět kontrolu nad Orbitou. A začni s těmito Uber-Saimony a Uber–Mordony!


  Popis VRU:
  Osvědčené bojové taktiky ztrácí účinek, dříve bezpečné obchodní trasy se mění ve smrtící pasti a skokové brány vedou do jisté záhuby. Kdyby tihle Uber-vetřelci tolik nenarušovali naše logistické operace, mohli bychom s nimi najít rozumnou řeč. Zatím však představují hrozbu, kterou je třeba eliminovat!


  Přehled:

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 200
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 11. Logan

  Logan User

  Kamufláž (Kamufláž)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo je vzhůru nohama. Ukázalo se, že Dr. Stein nebyl jediným Uber-vetřelcem v řadách MMO! EIC se nás evidentně snaží zničit zevnitř! Celé to zavání jako skandál s mimozemskou DNA z roku 2734, který vedl k Druhé firemní válce. Musíme se o té maskovací technologii a jejích možnostech dozvědět víc!


  Popis EIC:
  Vedení firmy je velmi znepokojeno. Dr. Al-Hazen nebyl jediným Uber-vetřelcem v našich řadách. VRU se nás snaží zničit zevnitř! Jaké jsou vůbec možnosti téhle maskovací technologie? A dokáže zamaskovat vetřelce všech velikostí? Celé mi to připomíná skandál s mimozemskou DNA z roku 2734, který vedl k Druhé firemní válce.


  Popis VRU:
  Vnitřní kruh je rozhořčen! Ukázalo se, že Dr. Brownová nebyla jediným Uber-vetřelcem v našich řadách. Jaký skandál! Kde leží hranice této maskovací technologie? Dokáže zamaskovat i vetřelce velikosti Devolarium? Celé mi to připomíná incident s mimozemskou DNA z roku 2734, který vedl k Druhé firemní válce.


  Přehled:

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 96
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 12. Logan

  Logan User

  Hon na čarodějnice (Hon na čarodejnice)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo přerušilo veškerou nepotřebnou komunikaci s Marsem. Jen pro jistotu. Kdyby zprávy o maskovaných Uber-vetřelcích pronikly na veřejnost, mohla by vypuknout panika a naše plány na expanzi by byly ohroženy. Ty jednoduše dělej svou práci. My se postaráme o zbytek a vyslechneme podezřelé zaměstnance.


  Popis EIC:
  Vedení přerušilo z bezpečnostních důvodů veškerou nepotřebnou komunikaci se Zemí. Pokud by se obyvatelstvo dozvědělo o maskovaných Uber-vetřelcích, mohla by vypuknout všeobecná panika a naše plány na expanzi by byly ohroženy. Dělej dál svou práci a my si posvítíme na podezřelé subjekty v řadách EIC.

  Popis VRU:
  Výborně. Alespoň kanály k vám pilotům zůstaly otevřené! Vnitřní kruh přerušil komunikaci s Venuší, aby předešel panice. Maskovaní vetřelci uvnitř VRU? To musí zůstat pod pokličkou! Pro tebe se tím ale nic nemění. Dělej dál svou práci a my se postaráme o zbytek a vyslechneme podezřelé subjekty.


  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Kristallon. 0/1
  [​IMG]Znič Boss Kristallin. 0/2​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 160
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 13. Logan

  Logan User

  Bezzubý tygr (Bezzubý tiger)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Žijeme v podivných časech – konvoj nákladních lodí přepravujících rudu narazil na eskadru Sibelonů, ale vyvázl bez jediného škrábnutí. Vypadá to, že Sibeloni už pro nás nepředstavují takovou hrozbu jako dřív. Pro jistotu je ale vypátrej a dej jim jasně najevo, že nestojíme o jejich společnost!


  Popis EIC:
  Za celou svou dlouhou kariéru u EIC jsem nic podobného nezažil! Nákladní konvoj přepravující rudu zkřížil cestu Sibelonskému loďstvu a vyvázl bez jediného škrábnutí! Sibeloni zdá se vyšli ze cviku. To ale nemění nic na tom, že v našich sektorech nemají co pohledávat – vysvětli jim to laskavě!


  Popis VRU:
  To jsou věci! Pilot jedné z našich nákladní lodí měl blízké setkání třetího druhu s velkým loďstvem Sibelonů. Co je na tom divného? Že tohle setkání přežil! Vypadá to, jako by Sibeloni začali ztrácet zuby. Najdi je a vysvětli jim, že v našich sektorech nejsou vítáni!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Sibelon. 0/5
  [​IMG]Znič Sibelon. 0/15​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 180
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 14. Logan

  Logan User

  Vesmírní pobudové (Vesmírni tuláci)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Kdo by to byl řekl: Lordakium se podle všeho jen tak netoulají bezcílně vesmírem, nýbrž hledají planetu jménem Eragoth Prime. Pokud má někdo šanci najít Cubikona, pak jsou to oni. Naši vědátoři vybavili tvou loď sledovacím zařízením. Stačí jej jen vystřelit na jednoho z Lordakium.

  Popis EIC:
  Podle zprávy našich vědců hledají Lordakium svou bájnou domovskou planetu – Eragoth Prime. Je pravděpodobně, že během své odysey dřív nebo později narazí na nějakého Cubikona. Proto jsme vybavili tvou loď sledovacím zařízením, které bude sbírat informace. Ty je musíš jen odpálit na Lordakium.


  Popis VRU:
  Naši xeno-specialisté už dlouho zkoumají, proč se Lordakium potulují vesmírem jen tak bez cíle. Ve skutečnosti hledají svou domovskou planetu jménem Eragoth Prime. Využijme jejich světoběžnictví k vystopování Cubikona – pro tento účel jsme tvou loď vybavili sledovacím zařízením, které stačí odpálit na Lordakium.

  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Lordakium. 0/3​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 192
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 15. Logan

  Logan User

  Pohraniční hlídka (Strážca hraníc)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo se rozhodlo zakročit proti ostatním firmám. Uber-vetřelci vydávající se za lidi nám ukázali, jak snadno mohou špióni VRU a EIC infiltrovat naše řady. Všichni Sršni jsou až do odvolání převeleni k pohraniční stráži. Nechci v blízkosti našich kolonií vidět jedinou průzkumnou loď nepřítele!


  Popis EIC:
  Uber-vetřelci nám ukázali, jak snadno mohou špióni VRU a MMO infiltrovat naše řady. V rámci zpřísnění bezpečnostní opatření byly všichni Škorpióni dočasně převeleni k pohraničním hlídkám. Tvým úkolem bude zničit každou loď, která se pokusí proniknout do našeho sektoru!

  Popis VRU:
  Maskovaní Uber-vetřelci nás něčemu naučili. Ukázali nám, jak snadno mohou špióni MMO a EIC infiltrovat naše řady. Vnitřní kruh se proto rozhodl k tvrdému zákroku proti ostatním firmám. Všechny Kobry mají až do odvolání rozkaz hlídkovat podél hranic a ničit nepřátelské průzkumníky!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Spearhead, Spearhead Veteran, Spearhead Elite 0/1​

  Odměna:
  Čest 1 000
  BZ 2 000 000
  Uridium 1 250
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 16. Logan

  Logan User

  Souboj titánů (Súboj gigantov)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Je jasné, že Kristallini a Kristalloni se mají rádi asi jako pes a kočka. Kristallini vytvořili Uber-vetřelce, aby zničili Kristallony, ale Uberové se vymkli kontrole a teď jsou taky naším problémem. Další důkaz, že jediný dobrý vetřelec je mrtvý vetřelec!


  Popis EIC:
  Naše domněnka se potvrdila: Uber-vetřelci jsou produktem Kristallinů, kteří je vytvořili, aby zničili Kristallony, své nenáviděné příbuzné. Uberové se ale vymkli kontrole a teď představují problém pro nás všechny. Už jich mám plné zuby!

  Popis VRU:
  Každý den se člověk dozví něco nového: Kristallini nenávidí Kristallony natolik, že vytvořili tyhle Uber-vetřelce, aby je zničili. Jenže Uber-vetřelci se vymkli kontrole a teď útočí na všechny. Tak do dopadá, když experimenty provádí nekvalifikovaný personál. Ukaž oběma rasám, co si myslíme o jejich konfliktu!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Kristallin. 0/35
  [​IMG]Znič Kristallon. 0/20​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 780
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 17. Logan

  Logan User

  Líheň Uber-vetřelců (Liaheň uber-votrelcov)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  U Cuperova popela, vědecký tým, který měl za úkol studovat Kristalliny, objevil líheň Uber-vetřelců. Dokonce i naši vědci souhlasí, že zkoumání téhle odpornosti by bylo příliš nebezpečné. Jediným řešením je spálit všechno na popel, než se vylíhnou další Uberové!


  Popis EIC:
  Pozorně poslouchej! Naši průzkumníci objevili líheň, kde Kristallini pěstují Uber-vetřelce, a prý je do odporný pohled! Naši xeno-specialisté by ji chtěli zkoumat, ale vedení rozhodlo, že je to příliš riskantní. Spal všechno na popel, než se vylíhnout další Uberové!


  Popis VRU:
  Podívej se na tohle! Líheň Kristallinů! Zde přeměňují normální vetřelce na Uber-vetřelce. Dokonce i naši nejzanícenější vědci jsou toho názoru, že zkoumání líhně by bylo příliš nebezpečné. Bohužel někdy musí věda ustoupit hrubé síle. Měj se však na pozoru – líheň je dobře střežena!

  Přehled:
  [​IMG]Znič UberSaimon. 0/20
  [​IMG]Znič Boss Kristallin. 0/5
  [​IMG]Znič Kristallin. 0/20​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 320
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 18. Logan

  Logan User

  Kolonie v křížové palbě (Kolónia v krížovej paľbe)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU a EIC se neštítí ničeho! Ti padouši létají pod naší vlajkou a útočí na Kristallony, aby je proti nám poštvali! Pokud mají spadeno na naše kolonie, ať si je přijdou vzít sami a nenechají za sebe dělat špinavou práci vetřelce! Sršni, braňte naše kolonie před postupujícími Kristallony!


  Popis EIC:
  Poplach, Kristalloni útočí na naše kolonie! Co to má ksakru ... moment! Tyhle lodě byly nahlášeny jako ukradené! To jsou piloti VRU a MMO létající pod naší vlajkou! Ti zbabělci se schovávají za vetřelce, místo aby se nám sami postavili! Škorpióni, braňte naše kolonie!


  Popis VRU:
  Naši piloti útočí na Kristallony? To nemůže být ... počkat, to jsou piloti MMO a EIC v ukradených lodích! Ti zákeřní ničemové! Ví, že sami nedokáží naše kolonie dobýt, tak za sebe nechávají odvést špinavou práci vetřelce! Kobry, braňte naše kolonie před pomstou Kristallonů!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Kristallon. 0/3
  [​IMG]Znič Kristallon. 0/15​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 864
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 19. Logan

  Logan User

  Cubikon spatřen! (Cubikon pred nami)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dobrá zpráva! Lordakium s naším sledovacím zařízením vystopovalo Cubikon. Náš vědecký tým je už na cestě ... moment, něco je špatně! Zatraceně, naši lidé se připletli do bitvy mezi Kristalliny a Kristallony a naléhavě potřebují tvou pomoc! Zachraň je!

  Popis EIC:
  Skvělé zprávy! Lordakium se sledovacím zařízením přišlo do kontaktu s Cubikonem. Náš vědecký tým je už na cestě, aby ... moment, něco je špatně. Všichni muži zpět! Naši lidé se připletli do bitvy mezi Kristalliny a Kristallony a vypadá to s nimi bledě! Pomoz jim!


  Popis VRU:
  Dobré zprávy! Lordakium s naším sledovacím zařízením narazilo na Cubikon! Náš vědecký tým je už na cestě ... moment, něco je špatně! Všichni piloti okamžitě zpět! Ale ne, je příliš pozdě. Lordakium zatáhlo naše lidi do bitvy mezi Kristalliny a Kristallony! Potřebují tvou pomoc!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Lordakium. 0/5
  [​IMG]Znič Boss Kristallon. 0/5
  [​IMG]Znič Boss Kristallin. 0/5​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 1 040
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 20. Logan

  Logan User

  Civilní nepokoje (Civilné nepokoje)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně! Přes všechna bezpečnostní opatření pronikly zprávy o maskovaných vetřelcích mezi obyvatelstvo. Pomatení demonstranti trvají na tom, abychom spojili síly s EIC a VRU a bojovali proti vetřelcům společně! MMO nepotřebuje pomoc od nějakých knihomolů a hlínožroutů!


  Popis EIC:
  Navzdory přísným bezpečnostním opatřením pronikly informace o Uber-vetřelcích na veřejnost. Demonstranti požadují, abychom spojili síly s VRU a MMO a bojovali proti vetřelcům společně. To je zrada a viníci budou postaveni před soud! EIC nepotřebuje žádnou pomoc od svých bývalých a budoucích kolonií!


  Popis VRU:
  Navzdory informačnímu embargu se zprávy o maskovaných Uber-vetřelcích rozšířily mezi veřejnost. Hnutí prosazující proti-vetřeleckou alianci s EIC a MMO rostou po celé Venuši jako houby po dešti. Takové protistátní řeči nebudou tolerovány – nepotřebujeme žádnou pomoc o těch barbarů!


  Přehled:

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 328
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku