Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Logan

  Logan User

  Škoda rány, která padne vedle (Najprv strielať a potom sa pytať)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  A to jsem si myslel, ze uz jsem zažil všechno ... jeden p-úzkumník ohlásil objěv obrovské létající krychle. Vypadala jako Cubikon. Chovala se přátelsky, dokud na ní nezačal st-ilet. Teď se brání vypouštením malých lodí - naši vědci je pojmenovali Protegit. Potom bylo spojení přerušeno. Podívej se, co se děje!


  Popis EIC:
  Dnešní piloti mají ve zvyku nejprve střílet a až potom klást otázky. Jeden náš průzkumník narazil na obrovskou krychli připomínající Cubikon. Chovala se přátelsky, dokud na ni nevystřelil. Pak se začala bránila vypouštěním malých lodí, které naši vědci pojmenovali Protegit. Potom bylo spojení přerušeno. Leť na určené souřadnice a zjisti, co se děje!


  Popis VRU:
  Jeden z našich průzkumníků narazil během rutinní hlídky na obrovskou létající krychli připomínající svou konstrukcí mateřskou loď Cubikon. Zpanikařil a vystřelil na ni, na což krychle reagovala vypuštěním malých lodí, které naši experti pojmenovali Protegit. Leť na uvedené souřadnice a zjisti, co se děje.

  Přehled:
  [​IMG]Znič Protegit. 0/5​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 100
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 2. Logan

  Logan User

  Projekt "Nadčlověk" (Projekt “uber-človek“)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dr. Stein byl tvrdý oříšek k rozlousknutí, ale nakonec vyklopil úplně všechno: Za infiltrací Uber-vetřelců nestojí EIC, jak jsme se původně domnívali, nýbrž jeden z našich vlastních xeno-biologů! Ten šílenec chtěl zkoumat proces přeměny vetřelců na Uber-vetřelce, aby byl mohl vytvořit nadčlověka. To se mi snad zdá!


  Popis EIC:
  Dr. Al-Hazens odolával našim vyslýchacím metodám dlouho, ale nakonec jsme ho zlomili. Uber-vetřelce k nám propašoval jeden z našich vlastních vědců, nikoli konkurence. Ten blázen chtěl smísit čistou lidskou DNA s DNA Uber-vetřelce ve snaze vytvořit nadčlověka. Je to vůbec možně?!


  Popis VRU:
  Dr. Brownová nám prozradila všechno, co jsme chtěli vědět: Uber-vetřelce k nám propašoval jeden z našich xeno-biologů za účelem studia procesu přeměny vetřelců na Uber-vetřelce. Iniciativě se meze nekladou, ale co je moc, to je moc! Jak se mohl pustit do něčeho tak riskantního bez souhlasu nadřízených?


  Přehled:
  [​IMG]Znič Kristallin. 0/20
  [​IMG]Znič Boss Kristallin. 0/2​

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 112
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 3. Logan

  Logan User

  Hra s ohněm (Hra s ohňom)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Objevení Cubikona mělo za následek vyostření konfliktu mezi námi a konkurencí. VRU a EIC svůj zájem o naši krychli nijak neskrývají – teď k ní dokonce vyslali jeden ze svých těžkých křižníků. Mohu se spolehnout, že se o něj postaráš?


  Popis EIC:
  VRU a MMO neponechávají ve snaze získat kontrolu nad Cubikonem nic náhodě. Blíží se těžký křižník! Máme rozkazy bránit krychli všemi dostupnými prostředky, i za cenu rozpoutání války s ostatními firmami. Dej se do práce!


  Popis VRU:
  Poplach, blíží se k nám těžký křižník! EIC a MMO půjdou i přes mrtvoly ve snaze získat kontrolu nad krychlí, i za cenu prohloubení konfliktu mezi námi. Budiž, pokud ti omezenci chtějí válku, VRU jim ochotně vyhoví! Smeť ten křižník z oblohy!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Citadel, Citadel Veteran, Citadel Elite 0/1​

  Odměna:
  Čest 1 000
  BZ 2 000 000
  Uridium 1 250
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 4. Logan

  Logan User

  Oportunističtí vetřelci (Zákerní votrelci)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatímco jsme byli zaneprázdněni nepřátelským křižníkem, houf Uber-Sibelonitů pronikl ke Cubikonu. Ti proradní zbabělci! Pokud stačili ukrást nějaké důležité informace, mohli by je použít proti nám nebo prodat konkurenci. Zastav je za každou cenu!


  Popis EIC:
  Nové rozkazy, pilote! Zatímco jsme se věnovali lodím konkurence, houf Uber-Sibelonitů využil příležitosti a pronikl ke Cubikonu. Nesmíme dopustit, aby získali informace, které by mohli použít proti nám nebo prodat konkurenci. Jejich zničení má nejvyšší prioritu!

  Popis VRU:
  Tihle Uber-Sibelonité jsou lstiví jako hadi! Dostali se ke Cubikonu, zatímco jsme měli plné ruce práce s tím nepřátelským křižníkem. Je možné, že stačili ukrást nějaké informace. Pokud ano, nesmíme je nechat utéct! Mohli by je použít proti nám nebo prodat konkurenci. Chyť je!


  Přehled:

  Odměna:
  BZ 2 000 000
  Uridium 640
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 5. Logan

  Logan User

  Invaze! (Invázia!)
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Všichni Sršni na svá bojová stanoviště! Před několika minutami zaútočily nepřátelské lodě na několik našich předsunutých základen a kolonií! Jak dlouho hodlá představenstvo trpět tyhle provokace?! Poplach! Nepřátelé změnili kurz a blíží se ke Cubikonu. Zastav je za každou cenu!


  Popis EIC:
  Všichni Škorpióni na svá bojová stanoviště! Tohle není cvičení! Několik našich předsunutých základen a kolonií bylo napadeno a zničeno nepřátelskými stíhači! Jednoznačný akt agrese! Jak dlouho hodlá vedení nečinně přihlížet těmto provokacím? Nepřátelské lodě se nyní blíží ke Cubikonu! Zastav je!


  Popis VRU:
  Poplach! Naše základny a kolonie byly napadeny a zničeny nepřátelskými stíhači, které se nyní zaměřili na Cubikon! MMO a EIC touží po válce – jinak si tyhle provokace neumím vysvětlit! Ať už sledují jakýkoli cíl, nesmí se dostat ke Cubikonu!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/5​

  Odměna:
  Čest 1 000
  BZ 2 000 000
  Uridium 1 250
  Kredity 140 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 6. Logan

  Logan User

  Závěrečný úkol levelu 14
  [​IMG]
  Vyhlášení války (Vyhlásenie vojny)

  Popis MMO:
  A je to tady, pilote. Před několika minutami představenstvo oficialně vyhlásilo válku EIC a VRU. Už bylo načase! Naše strategie je nasledující: Nebudeme čekat, až nepřítel zaútočí,ale sami zahájíme ofenzívu. Nepodceňuj připravy! Jen ti nejodvážnější Sršni budou vést náš útok a pokládat za nepřátelskými líniemi mínová pole. Potom využijeme zmatku v řadách EIC a VRU k obsazení Cubikonu. S jeho technologií vyhrajeme tuhle válku rychle a nekompromisně.


  Popis EIC:
  Jsme oficiálně ve válce, pilote. Vedení před několika minutami vyhlásilo válečný stav. Naše první útočné vlny jsou už na cestě. Škorpióni budou mít jiný úkol: Pokládat v nepřátelských teritoriích minová pole, která oslabí loďstva VRU a MMO natolik, abychom se mohli soustředit na obsazení Cubikonu. Jeho technologie nám zajistí rychlé a snadné vítězství v této válce! Braň naša vědecké týmy před Protegity - hodně štěstí!


  Popis VRU:
  Nevyhnutelné se stalo skutečností ... jsme ve válce! Vnitřní kruh jí před pár minutami oficialně vyhlásil oběma konkurenčným firmám. Tady jsou tvé rozkazy: Kobry budou mít za úkol pokládání min v nepřátelských teritoríich. To by mělo oslabit nepřítele natolik, abychom se mohli soustředit na obsazení Cubikonu a vyuzít jeho technologie k dosažení bleskového vítězství! Braň naše Xeno - specialisty před Protegity a jiným nebezpečími. Hodně štěstí!


  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:
  [​IMG]Sbírej Prometium 0/20 000
  [​IMG]Prodej Prometid 0/1 000
  [​IMG]Upgraduj Laser pomocí Seprom
  [​IMG]Posbírej 10 bonusových boxů. 0/10
  [​IMG] na nepřátelské mapě x-5
  [​IMG]Pokoř cílovou vzdálenost. 0/2 500
  [​IMG] na nepřátelské mapě x-5
  [​IMG]Použij 3 miny. 0/3
  [​IMG] na nepřátelské mapě x-5
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/10
  [​IMG]Způsob škody lodím Cubikon. 0/30 000
  [​IMG]Znič Protegit 0/7
  [​IMG]Leť k řídícímu centru.​

  Odměna:
  Čest 2 500
  BZ 4 000 000
  Kredity 280 000
  LF-3 1

  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:
  • Oči na stopkách
  • Diplomatická sebevražda
  • Koncentrovaná palebná síla
  • Pán Hyde
  • Bouřlivé časy
  • Kamufláž
  • Hon na čarodějnice
  • Bezzubý tygr
  • Vesmírní pobudové
  • Pohraniční hlídka
  • Souboj titánů
  • Líheň Uber-vetřelců
  • Kolonie v krížové palbě
  • Cubikon spatřen!
  • Civilní nepokoje
  • Škoda rány, která padne vedle
  • Projekt "Nadčlověk"
  • Hra s ohněm
  • Oportunističtí vetřelci
  • Invaze!
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 7. Kubino

  Kubino Guest

  Level 15

  Pravěká brána
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Hlavní tíha bojů bude ležet na našich řadových jednotkách. Sršni budou plnit zvláštní úkoly. Zrovna tu jeden takový mám: Jedna skoková brána, která byla dlouhou dobu nečinná, se nedávno znovu aktivovala a Sibelonité ji začali používat. Nemusím snad zdůrazňovat, co to znamená pro bezpečnost našich zásobovacích tras!


  Popis EIC:
  Nové rozkazy pro Škorpióny. Naše zásobovací trasy jsou ohrožovány Sibelonity. Používají prehistorickou skokovou bránu, která se nedávno aktivovala po dlouhém období nečinnosti. Postarej se o to! Válečné operace budou vedeny především našimi řadovými jednotkami. Ale nebojte se Škorpióni, váš čas přijde!

  Popis VRU:
  Tahle skoková brána měla být přece neaktivní! Sibelonité ji museli nějakým způsobem znovu a aktivovat a teď ohrožují naše zásobovací trasy. Postarej se o ně! Válka se bude muset nějakou dobu obejít bez vás Kober, ale váš čas přijde! V předních liniích za vás prozatím zaskočí naše řadové jednotky.


  Přehled:
  [​IMG]Znič Boss Sibelonit 0/20
  [​IMG]na mapě 2-5
  [​IMG]Znič Sibelonit 0/20​

  Odměna:
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 500
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 8. Kubino

  Kubino Guest


  UFO
  [​IMG]
  Popis MMO:
  V blízkosti skokové brány byly údajně pozorovány cizí lodě. Podle informací poskytnutých piloty napadených nákladních lodí to vypadá na Uber-vetřelce. Leť tam a nespusť tu bránu z očí! A pamatuj: Noví vetřelci znamenají nové technologie, které můžeme začlenit do svého arzenálu!


  Popis EIC:
  Civilní piloti hlásí pozorování neznámých lodí v blízkosti skokové brány. Podle popisu by mohlo jít o Uber-vetřelce, s nimiž civilisté ještě nejsou tak dobře obeznámeni. Leť tam a postarej se o to, aby bránou neprošlo nic dalšího. Kdo ví, co se skrývá na druhé straně. Nejspíš další vetřelčí chátra!


  Popis VRU:
  Piloti nákladních lodí nahlásili přítomnost neznámých lodí v blízkosti skokové brány. Naši zaměstnanci jsou dobře obeznámeni s běžnými typy vetřelců, takže pravděpodobně půjde o Uber-vetřelce. Prověř to a nespusť tu bránu z očí! Noví vetřelci znamenají nové technologie a nová těla k pitvání ... chci říci studování!


  Přehled:
  [​IMG]Znič UberSaimon 0/30
  [​IMG]na mapě 4-5
  [​IMG]Znič UberMordon 0/15
  [​IMG]na mapě 4-5
  [​IMG]Znič UberDevolarium 0/10
  [​IMG]na mapě 4-5

  Odměna:
  BZ 6 746 181
  Uridium 800
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 9. Kubino

  Kubino Guest


  Konkurence nikdy nespí
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zdá se, že nejsme jediní, kdo se zajímá o tuhle bránu. Hemží se to kolem ní špehy VRU a EIC. Jak tak znám ty zbabělce z EIC, chtějí bránu zničit. To nesmíme dopustit! Je to cesta k bohatství a moci! Teď ve válce se už nemusíme držet zpět. Neměj s VRU a EIC žádné slitování!


  Popis EIC:
  Bylo jen otázkou času, kdy se o tu skokovou bránu začnou zajímat ostatní firmy. Ve své posedlosti znalostmi a bohatstvím nám chtějí zabránit v jejím zničení, a ohrozit tak celé lidstvo! To nesmíme připustit! Ve válce je vše dovoleno – neměj s MMO a VRU žádné slitování!


  Popis VRU:
  Tahle brána je fascinující a nemyslím si to jen já. Nepřátelští špehové se kolem ní slétají jako supi! Ti barbaři z EIC ji chtějí zničit. To nesmíme dopustit! Ukaž konkurenci rozdíl mezi shovívavostí, jakou jsme projevovali v dobách míru, a naším odhodláním vyhrát tuhle válku!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Pussta, Vengeance Lightening, Vengeance Corsair 0/3

  Odměna:
  Čest 1 000
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 500
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 10. Kubino

  Kubino Guest


  Nevěrohodné zprávy
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zprávy našich průzkumníků nedávají žádný smysl. Kolem brány se prý pohybuje několik Cubikonů, zcela nahodile a bez cíle. Co si o tom myslíš? Nejraději bych to prověřil sám, ale stačí, když budeš plýtvat časem ty. A vyřiď každého Kristallina, který ti zkříží cestu!


  Popis EIC:
  Zničení brány bude muset počkat. Naši průzkumníci v její blízkosti zpozorovali několik Cubikonů. Prý se chovali zcela nahodile a neorganizovaně. Leť tam a zjisti, jestli je na těch žvástech něco pravdy. A dej si pozor na Kristalliny, kteří se objevili v tomto sektoru!


  Popis VRU:
  Zprávy našich průzkumníků nedávají smysl. Kolem kokové brány se prý shromažďují Cubikoni a něco s ní dělají. Co by mohli mít za lubem? Připadá mi to jako nesmysl, ale radši to omrkni pro případ, že je na tom něco pravdy. A měj se na pozoru – v tomto sektoru byli pozorováni Kristallini!


  Přehled:
  [​IMG]Znič UberKristallin 0/20
  [​IMG]na mapě 4-5
  [​IMG]Znič BossKristallin 0/20
  [​IMG]Znič Kristallin 0/30

  Odměna:
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 080
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 11. Kubino

  Kubino Guest


  Montáž a demontáž
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Někteří Cubikoni bránu opravují, zatímco jiní ji zase rozebírají a mezitím krychle krouží kolem jako zbavené smyslů. Můžeš to potvrdit? Opravdu to dělají? Moment ... blíží se k nám nepřátelské křižníky třídy Goliath! Dej vědět, až ho odklidíš z cesty.


  Popis EIC:
  Nikdy jsem nerozuměl vetřelcům, ale tihle Cubikoni jsou tím nejpodivnějším, co jsem kdy viděl – někteří bránu opravují a jiní ji zase rozebírají. Pojďme se věnovat věcem, kterým rozumíme: Nepřátelské křižníky třídy Goliath jsou na cestě sem. Ohlas se, až je zničíš!


  Popis VRU:
  Nikdo nemá z těchhle krychlí rozum! Některé bránu opravují, jiné ji zase rozebírají. Co tím sledují? Je to snad nějaký rituál? Já ... to se mi snad zdá, copak nás nemůžou nechat pro jednou v klidu pracovat? Postarej se laskavě o ty nepřátelské Goliathy. Na debaty bude dost času potom.


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské Goliath Bastion, Goliath Centaur, Goliath Enforcer 0/5

  Odměna:
  Čest 1 200
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 500
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 12. Kubino

  Kubino Guest


  Zkrocení zlé krychle
  [​IMG]
  Popis MMO:
  To se mi snad zdá! Nepřátelským lodím se podařilo vzít do vleku jednoho Cubikona! Z toho by Mordoni zbledli závistí. Ale dost řečí o vetřelcích. Pober zbraní, co uneseš, a dostaň tu krychli zpět – pokud možno v jednom kuse!


  Popis EIC:
  To snad není možné! Nepřátelským lodím se podařilo vzít jednoho Cubikona do vleku. Musíme jednat rychle, dříve než s ní opustí náš sektor! Pober zbraní, co uneseš, a dostaň tu krychli nepoškozenou zpět! Spoléhám na tebe!


  Popis VRU:
  Štípni mě, jestli se mi to nezdá! Nepřátelské lodě opouští sektor s Cubikonem ve vleku! Musíme je zastavit. To je úkol pro vás Kobry – poberte zbraní, co unesete, a dostaňte tu krychli zpět! A pokuste se ji při tom nerozstřílet!


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/15

  Odměna:
  Čest 1 200
  BZ 6 746 181
  Uridium 2 000
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/14
 13. Kubino

  Kubino Guest


  Štít z Protegitů
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pomatení nebo ne, Cubikoni jsou neustále chráněni Protegity a ti rozhodně pomatení nejsou! Co jsme se zmocnili té krychle, pronásledují nás Kristalloni. Nejspíš také chtějí kousek koláče! Obávám se, že tentokrát si budou muset nechat zajít chuť!


  Popis EIC:
  Cubikoni nejsou tak bezbranní, jak si myslíme. Brání je roj Protegitů, kteří na nás útočí! Navíc nám neustále dýchají na záda Kristalloni! Nejspíš se také zajímají o tajemství Cubikonů. Myslím, že jedinou odpovědí v této situaci je tvrdý a nekompromisní útok!


  Popis VRU:
  Zajímavé ... To, co způsobuje eratické chování Cubikonů, evidentně nemá vliv na jejich malé ochránce. Protegiti se slétají k chycenému Cubikonu a útočí na nás! A co tu sakra chtějí Kristalloni?! To je trochu moc vetřelců i na mě – proveď menší čistku, ať můžeme v klidu pracovat!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Kristallon 0/10
  [​IMG]na mapě 2-6
  [​IMG]Znič Protegit 0/5
  [​IMG]na mapě 2-6

  Odměna:
  Čest 1 200
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 500
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 14. Kubino

  Kubino Guest


  Pod povrchem
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Velmi dobrá práce! Cubikoni jsou ryze mechanické bytosti. Pod pláštěm toho zajatého exempláře jsme ale našli vysílač, který vyrobil někdo z masa a kostí. Vypadá to na technologii Lordakiánů. Ulov jedno z nich, ať můžeme porovnat výrobní procesy!


  Popis EIC:
  Skvělá práce! Naši vědci našli pod pláštěm té krychle podivné zařízení, které se neslučuje s její mechanickou podstatou – biologický vysílač. Vypadá to na technologii Lordakiánů. Ulov jednoho z nich, ať můžeme porovnat výrobní procesy!


  Popis VRU:
  Dobrá práce! Naši vědci našli pod pláštěm té krychle podivné zařízení, které se neslučuje s její mechanickou podstatou – biologický vysílač. Vypadá to na technologii Lordakiánů. Potřebujeme jednu z jejich lodí, abychom mohli porovnat výrobní procesy!


  Přehled:
  [​IMG]Znič BossLordakium 0/5
  [​IMG]Znič UberLordakia 0/10
  [​IMG]na mapě 4-5
  [​IMG]Znič BossLordakia 0/20

  Odměna:
  BZ 6 746 181
  Uridium 400
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 15. Kubino

  Kubino Guest


  Pomatení senzorů
  [​IMG]
  Popis MMO:
  To s Lordakiány byl planý poplach. Naši vědátoři mají teď v merku Sibelony. Kdokoli vyrobil ten vysílač, mohl Cubikony do určité míry ovládat a chtěl, aby pracovali na té bráně. Emise z vysílače rušily programování krychlí, které pak ztrácely orientaci. Podobně jako pozemské velryby dezorientované sonarem.


  Popis EIC:
  Lordakiáni jsou z obliga. Možná Sibeloni? Kdokoli vyrobil ten vysílač, nechal Cubikony pracovat na té bráně a mohl je ovládat, byť jen do určité míry. Emise z vysílače rušily programování krychlí, které pak ztrácely orientaci. Podobně jako pozemské velryby dezorientované sonarem.


  Popis VRU:
  Lordakiány si můžeme škrtnout. Možná jsou za tím Sibeloni ... Kdokoli vyrobil ten vysílač, měl nad Cubikony omezenou kontrolu a nechal je pracovat na té bráně. Emise z vysílače rušily programování krychlí, které pak ztrácely orientaci. Podobně jako pozemské velryby dezorientované zvukovými vlnami sonaru.


  Přehled:
  [​IMG]Znič BossSibelon 0/10
  [​IMG]Znič Sibelon 0/20
  [​IMG]Znič UberSibelonit 0/20
  [​IMG]na mapě 4-5

  Odměna:
  BZ 6 746 181
  Uridium 1 560
  Kredity 150 000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 16. Kubino

  Kubino Guest

  Závěrečný úkol levelu 15
  Z čistého nebe
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně, od začátku jsme sledovali falešnou stopu! Vysílač pochází z oblasti za bránou - někdo, nebo něco, na druhé straně se připravuje ke skoku. Z průzkumných sond jsme získali jen silně zkreslené snímky a naši vědátoři jsou bezradní. Žádný z nich tento typ lod nezná. Sršni, potřebuji několik dobrovolníků, kteří by proletěli branou a zjistili, s čím máme co do činění.


  Popis EIC:
  Od začátku jsme sledovali falešnou stopu! Vysílač pochází z oblasti za bránou! Někdo, nebo něco, na druhé straně se připravuje ke skoku. Z průzkumných sond jsme získali jen silně zkreslené snímky. Nači vědci je analyzují, ale zatím s ničím kloudným nepřišli. Nikdo z nich tento typ lodi nezná. Škorpióni, vydejte se skrze bránu a zjistěte, proti čemu tady stojíme!


  Popis VRU:
  Jsme zpátky tam, kde jsme začali. Nikoho nenapadlo,že by vysílač mohl pocházet z oblasti za bránou? A přece je to tak - někdo, nebo něco na druhé straně se připravuje ke skoku. naši specialisté analyzují snímky z průzkumných sond, ale zatim na nic nepřišli. S tímto typem lodi se žádný z nich dosud nesetkal. Spoléhám na vás,Kobry! Doufam, že máte chuť na menší expedici. Proleťte bránou a zjistěte, s čím mame co do činění!


  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:

  [​IMG]Navštiv mapu 5-1
  [​IMG]Znič Interceptor 0/20
  [​IMG]Znič Barracuda 0/10
  [​IMG]Znič Saboteur 0/10

  [​IMG]Navštiv mapu 5-2
  [​IMG]Znič Interceptor 0/20
  [​IMG]Znič Barracuda 0/10
  [​IMG]Znič Saboteur 0/10
  [​IMG]Znič Annihilator 0/5

  [​IMG]Navštiv mapu 5-3
  [​IMG]Způsob škody lodím Battleray 0/30000

  Odměna:
  Čest 3 000
  Mina přímých škod 20
  BZ 13 000 000
  Uridium 2 000
  Kredity 300 000


  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:

  • Pravěká brána
  • UFO
  • Konkurence nikdy nespí
  • Nevěrohodné zprávy
  • Montáž a demontáž
  • Zkrocení zlé krychle
  • Štít z Protegitů
  • Pod povrchem
  • Pomatení senzorů
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 17. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  LEVEL 16
  Plenitelé
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zpoza brány nás napadají neznámí vetřelci! Zaútočí náhle a bez milosti, aby se krátce nato zase stáhli. Tihle intergalaktičtí bandité ale budou muset počkat. Kristallini a Kristalloni si jdou zase po krku a své spory tahají do našich sektorů!

  Popis EIC:
  Říkáš, že tihle vetřelci útočí bez varování zpoza brány a pak se náhle stáhnou? Zajímavé ... bohužel teď máme na práci důležitější věci: Kristalloni a Kristallini si jdou zase po krku a tahají své spory do našich sektorů. To je nepřípustné!

  Popis VRU:
  Podařilo se ti něco zjistit o těch loupeživých vetřelcích na druhé straně brány? Ne? No dobrá. Posvítíme si na ně později. Nudit se ale mezitím nebudeme: Kristalloni a Kristallini tahají své spory do našich sektorů a šíří v nich strach a paniku!

  Přehled:
  [​IMG] Znič Kristallon 0/25
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/10

  Odměna:
  BZ 7387000
  Uridium 2080
  Kredity 160000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 7/9/14
 18. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Pýcha předchází pád
  [​IMG]
  Popis MMO:
  To by mělo ty krystalické palice naučit! Promenádují se kolem jako ty fajnovky z EIC, jako by jim Orbita patřila. Nenech se tím vyvádět z míry. Jsme ve válce a máme důležitější věci na práci, než si hrát na honěnou s vetřelci!

  Popis EIC:
  Pokračující válka proti ostatním firmám si žádá naši plnou pozornost. Nemůžeme si dovolit plýtvat časem ani zdroji na další útoky proti těm krystalickým potvorám! Promenádují se kolem jako ti klauni z VRU a myslí si, že jim patří celá Orbita!


  Popis VRU:
  Připouštím, že Kristalloni kdysi pomohli lidem s technologickým rozvojem, ale teď spolu se svými barbarskými bratry představují hrozbu pro celé lidstvo. Momentálně vězíme až po uši ve válce a nemůžeme si dovolit plýtvat zdroji na jejich odstřel!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Boss Kristallin 0/15
  [​IMG] Znič Uber Kristallin 0/10

  Odměna:
  BZ 7387000
  Uridium 560
  Kredity 160000
   
 19. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Vítězství na celé čáře
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dobrá práce! Naši vojáci vítězí nad EIC a VRU na všech frontách! Aby to tak zůstalo, musíme jim hlídat záda. Jak by se ti líbilo smést z oblohy pár vetřelců? To rád slyším. Máme tu totiž několik těžce vyzbrojených Devolarium, která si přímo koledují o malér!


  Popis EIC:
  Výborně! Naši vojáci dosáhli nad nepřítelem významných vítězství na všech frontách! Nyní musíme zajistit, aby je z křídel a týlu nenapadli žádní vetřelci. Závisí na tom další průběh války. Nejprve se postarej o těžce vyzbrojená Devolarium!


  Popis VRU:
  Pravda vítězí! Dosáhli jsme významných vítězství nad silami MMO a EIC! Snad to tak půjde dál – naše jednotky jsou pod ohromným tlakem. Pojďme jim trochu ulehčit tím, že se postaráme o vetřelce na jejich křídlech. Začni rovnou těžce vyzbrojenými Devolarium!


  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Znič Boss Devolarium 0/10
  [​IMG] Znič Uber Devolarium 0/5

  Odměna:
  BZ 7387000
  Uridium 320
  Kredity 160000
   
 20. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Mezi supy
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Špatné zprávy z fronty! Zákeřným pilotům VRU se podařilo obejít naše jednotky a zničit jednu z našich předsunutých základen. Vesmírné trosky přitahují Mordony! Je jedno, jak silné jsou jejich lodě, vždycky to byli a budou jen supi!

  Popis EIC:
  Špatné zprávy: Pilotům MMO se podařilo prolomit naše linie a zničit důležitou předsunutou základnu. Malá skupina Mordonů si dělá zálusk na trosky základny a rychle se blíží. Je jedno, jak houževnaté jsou jejich lodě, vždycky to byli a budou jen vesmírní supi!

  Popis VRU:
  Naše předsunutá základna byla zničena! Podcenili jsme úskočnost EIC, ale bylo to naposledy! Trosky základny jsou lákadlem pro Mordony. Zdá se, že i pro vetřelce platí přísloví, že zvyk je železná košile. Přes svou velikost a sílu nejsou Mordoni nic než vesmírní supi!

  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Znič Boss Mordon 0/20
  [​IMG] Znič Uber Mordon 0/10

  Odměna:
  BZ 7387000
  Uridium 320
  Kredity 160000
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku