Návrhy Uložit a obnovit vybavení?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Veterán, 18/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete si urychlit přehazování vybavení nebo ne?

Anketa uzavřena 19/3/17.
  1. Ano chci možnosti Uložit a Obnovit vybavení.

    96.6%
  2. Ne.

    3.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Veterán

    Veterán User

    Dobrý den všem, napadla mě taková věc která by se hodila spousta hráčům kteří nemají samé lasery, štíty atd. na to aby si vybavili 10 lodí. Jde o to že by hráči měli možnost kliknout na: Uložit vybavení. Dal bych si vybavení do jiné lodě a kdybych si jej chtěl dát zase zpět tak by stačilo jen kliknout na Obnovit vybavení. Já si totiž často měním lodě a koho furt baví přehazovat si to všechno? Moc lidí asi ne. Takže napíšu příklad jak by to mělo fungovat: Mám loď Goliath a Aegis. Každá z nich má jiný počet laserů, takže nemohu dát přesunout systém. Mám vybavenou loď Goliath, jdu si dát vybavení do Aegis a poté někdy zase zpět do lodě Goliath a abych nemusel vše dělat tak dlouho nebo např. dávat lasery po dvou do letounů tak bych před tím než bych si dal vybavení pryč z lodě Goliath do lodě Aegis dal jednoduše Uložit a kdybych si to chtěl dát zase zpět tak bych dal jednoduše Obnovit vybavení. Nevím jak kdo tento návrh ocení a jestli se to chytne ale věřím že někdo by to ocenil. Tyto 2 ikony s možnostmi by se nacházely mezi nápisem konfigurace a ikonou s nápisem přesunout systém.

    1. Jaká pozitiva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    2. Jaký to bude mít dopad na vyváženost hry a hratelnost.
    3. Jaká negativa z toho pro hráče/klan/BP plynou.

    1. Pro hráče - Rychlejší a přehlednější.
    Pro klan - Žádná.
    Pro BP - Možná větší hratelnost.
    2. Dopad na vyváženost - Žádný.
    Dopad na hratelnost - Mnohem lepší.
    3. Pro hráče - Žádná.
    Pro klan - Žádná.
    Pro BP - Něco málo programování.



     
  2. Veterán - tak za tohle bys měl dostat medajli, nápad jako hrom, urychlilo by to změnu lodě, já nesnáším to přehazování z goliho na vegetu, zabere to strašně času, takže jsem pro všemi deseti.
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  3. no nápad skvělej ale už to preci funkuje ze z goliata na goliata nebo spíše co ma svejné sloty jde tak přehazovat
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  4. Bambino

    Bambino User

    yodiak ano to tu už je ale veterán myslel aby to šlo robit aj s lodami čo maju iný počet slotou preto tam dal navrh na uloženie konfigurácie.myslím,že skvelí napad.za mna ano.
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Výborný nápad momentálne hrám na Aegiske a rád by som si dal golika ale nechce sa mi to prehadzovať za mňa ANO
    Všetko je tam napísané skvelo Určite to ocení veľa hráčov veď už tam je 11x ANO a 0x NIE xD
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  6. Ano ano ano, tiez ma stve ze ked chcem prehodit na tartara, tak musim 10 minut prehadzovat vybavu :(
     
    -baghira2-, Alyctro a Veterán tohle ocenili.
  7. SIJΛ

    SIJΛ User

    Moc pěkný návrh pro některé z nás je přehazování výbavy na dlouho než se to vše načte, je to peklo :D Bylo by to super, jen se obávám, jestli to, jak je udělaný hangár není záměr, aby nás to nutilo k pořizování další výbavy, dalšímu upgrade a tudíž k dalšímu utrácení účka a v první řadě peněz :D
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  8. Bambino

    Bambino User

    pro bp trochu práce,ale ked sa zvýšit výkon obrazne povedané proti "hratelnost" prečo nie,aspom dalšie plus ktoré by sa lahšie preglgo s počiatočnýmy lagmy.hm hm hm :)
     
  9. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mam pocit,ze podobne navrhy uz boli ohladne ulozenia vybavy ako je to napriklad v jednej nemenovanej hre,kde si vies dokonca ulozit vybavu na PVP akciu,ci PVE akciu a ine... A kedze doteraz s tym nic nerobili,tak zial tak skoro to ani nespravia sa obavam.Urcite by to ulahcilo prehadzovanie vybavy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Veterán

    Veterán User

    28 hlasů pro? Hej lidi děkuji moc nevěděl jsem, že to bude mít takový úspěch :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jj super ale myslim že to tu už beželo jednou takovej navrh nechci kecat ale fakt myslim ze jo
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  12. Hej lidi, to nás DO hraje jen 28? Nebo to ostatní nezajímá? Pokud nás bude takhle málo, nemáme nárok něco prosadit. A zrovna u tohoto nápadu by to byla velká škoda.
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  13. to by me zajimalo kdo daval to ne a proc v hlasovaní:mad:
     
    -baghira2- a Veterán tohle ocenili.
  14. Veterán

    Veterán User

    Hej můžete mi říct kde je nějaký admin který by k tomu dodal třeba, že já nwm... No vždy když jsou nějaké blbè nápady tak se kolem toho motají třeba 3 admini ale tady tento návrh je dobrý anikdo nic?!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jo taky by mě to zajímalo, kdo dal ne. Ale nějaké vyjádření někoho kompetentního, tedy admina by si snad toto téma zasloužilo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Veterán

    Veterán User

    Hele ale jako co tu ti admini dělají k sakru?! Snad by se to mělo někde probrat? Nebo jsou ty návrhy jen tak a na BP se pošle jen co se jim zachce?!
     
  17. Borat

    Borat User

    Ako mi vysvetliš tvoje multi účty? Napríklad Tutu1223 a mohol by som pokračovať ďalej len ich je dosť veľa. Anketu považujem za neplatnú nakoľko si hlasoval skoro sám tam z iných účtov a pokiaľ si myslíš, že som nevidel ako tie účty pribudali na fóre tak si na omyle.

    Uživatel fóra smí podat návrh pouze jen jednou za týden (tzn. 1x za 7 dnů).

    A toto pravidlo nesplnujes nakoľko tu už máš navrh, ktorý ti kolega zatvoril aj keď bol z iného účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Veterán - to chce klid, tady všechno trvá, to jsi ještě nepochopil?

    Borat - další nepoctivec? Bože, to je snad sen, ban navždy a zablokování účtů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    Už to riešim nakoľko ma tam nick ktorý porušuje pravidlá fóra.

    Ako nechám to otvorené aby sa vyjadril pokiaľ ma kus hrdosti, ale upozorňujem, že návrh sa zamieta.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vidím, že zřejmě rád čúráš proti větru a rád bojuješ s větrnými mlýny, ale věř tomu, že nakonec zjistíš o marnosti tohoto boje. Pár čechů určitě tuto hru nezmění a je zřejmé, že ani celá komunita napříč všemi fóry a servery nepřinutila BP ani za rok opravit nějaké úkoly nebo vytvořit nové, včetně úkolů na nové lodě.
    Pokud se nemýlím, tak dosud odtud z fora nebyl žádný návrh uveden do praxe, tak to tady vidím jasně jako ztrátu času i když tu bylo již mnoho i dobrých nápadů a je škoda, že nefunguje zpětná vazba z BP? Proč třeba nenapíší , co na návrhu je špatné a neproveditelné apod.
    Prostě na to nemají chuť a asi ani čas. Musí chrlit novinky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.