Ultramaskování

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Red_Baron*, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, omlouvám se za tuto otázku (nikde jsem to nenašel) může hráč nakliknout loď SPEARHEAD v módu Ultramaskování 2 x za sebou se to padařilo stejnému hráči??? Díky za odpověď. RED
     
  2. Mám spearhead na třech serverech a ještě se mi nestalo, že by mě někdo naklikl po dobu ultramaskování (pokud už nakliknutý jsem, tak se soupeři ztratím). Takže to zřejmě možné není a na ty ostatní možnosti je tu botuserkontrola, kterou pouští samo DO a na fóru to stejně nevyřešíš, akorát bys dostal banána.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  3. Hráč by tě neměl za normálních podmínek nakliknout.
     
  4. Děkuji
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Měl bych takovou otázečku. Vidí maskované lodě adminská loď? Přece jen je to policejní loď. :D
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Spartakus

    Spartakus User

    mě zajímá jestli admin vidí zamaskované lodě i na ploše... :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokud aktivujes schopnost ultramaskovani, ztrati tvuj souper tvoje zamereni a ty zmizis z minimapy. Nemam zkusenost s tim ze by mne nekdo nekdy po aktivovani schopnosti znovu nakliknul, ani zda jde lod v tomto modu nakliknout. Muj osobni nazor je ze jde, pokud ma souper tuseni o tve pozici, ale jisty si nejsem. Zkusim to otestovat a dam vedet v prislusne diskuzi. Nicmene programy tu rozhodne resit nebudeme..
    Diskuze k FAQ: Nové multifunkcni lode.
    Duplicita, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.