Update bonus boxu

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj vesmírní piloti,

  nedávno jsme dělali průzkum s mnoha hráči z vašich řad, aby jsme zjistili, co Vám v tuto chvíli nejvíce vadí a co Vás znepokojuje. Odpověď, kterou jsme dostali, zněla velmi jasně: ***-useři!

  I když máme svůj detekční systém proti botům, který každý den detekuje mnoho *** uživatelů a jako trest tyto uživatele pak zadáváme do grade systému, začali jsme hledat další možnosti v boji proti takovýmto uživatelům, aby jsme tak podpořili všechny poctivé hráče. Nějaký systém, který by byl velmi úspěšný proti *** uživatelům a zajistil jim v průběhu času klesající odměnu. Nyní jsme takový systém vyvinuli.

  Jak tento systém funguje?

  Běžná šance najít Uridium byla zvýšena tak, aby ho poctiví hráči ve svém hracím čase byli schopni získat co nejvíce. Ale hráči, kteří si myslí, že mohou po dobu 24 hodin jen sbírat, budou nyní potrestáni tak, že jejich šance najít Uridium v bonusboxech se začne v průběhu času snižovat. Tím budou uživatelé nelegálního softwaru v nevýhodě, neboť už pak nebudou moci shromažďovat nadměrné množství Uridia.

  Systém také zahrnuje cooldown, takže pokud například *** uživatelé budou sbírat bonusové boxy po dobu 24 hodin, bude to pak trvat odpovídající množství času než se znovu vrátí k běžné šanci výskytu Uridia v bonusboxech.

  Systém je v současné době ve fázi testování a zatím s ním máme velmi dobré výsledky a tak tento systém bude i nadále spuštěný a bude stále sledovat a kontrolovat.

  Chceme nadále co nejvíce podporovat všechny poctivé hráče a odradit ostatní uživatele od používání botů a tento systém nám s tím v současné době může pomoci.

  Toto je jen jeden z mnoha kroků, které teď podnikáme v boji proti uživatelům nelegálních programů v DarkOrbitu.

  Doufáme, že tento krok budete vnímat jako posun vpřed v boji proti *** uživatelům a samozřejmě nám také můžete sdělit svůj názor na tento systém v příslušné diskusi k tomuto tématu.


  DarkOrbit tým
   
  Naposledy upraveno: 12/11/13
  Eρεβος*SK a buble tohle ocenili.
 2. Korben

  Korben User

  Ahoj vesmírní piloti,

  Jelikoz se nam podarilo botusery potlacit na mapach, tim rusime update u bonus boxu.
  Vse jiz bude jako driv ,bez zadneho omezeni
  Vas

  DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku