Upgrady - chyba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BloCZek, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BloCZek

    BloCZek User

    Ahoj, při poslední akci na 25% levnější upgrady jsem si upgradoval letouny a stalo se mě nedorozumění s levelem letounů. 2x mě to napsalo v deníku, že se mě upgradnul letoun na 16. level ("Iris Upgrade z úrovně 15 na úroveň 16"). Přitom v upgrade sekci nevidím žádný letoun na levelu 16 a v hangáru vidím, že mé 2 letouny jsou na levelu 16 poněvadž to u nich píše: Úroveň upgradu Poškození: 16 Štít: 16. a navíc to i přidává bonus jako když jsou na 16 levelu a ne na 15 ale jde mě o tu upgrade sekci.

    Nabízí mi to upgradnutí letounů na 16. level upgradu a teď nevím, zda vyhodím zbytečně uridium, nebo by mohla nastat chyba, při které bych letoun v upgrade sekci vyupgradoval na 16. level a přitom bych měl v hangáru 17. level. :D

    Byl bych nejradši, kdyby se to opravilo. :D
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    skúšal si vyčistiť pc ccleanerom?To sa Ti stalo dnes?Sprav údržbu pc a potom porovnaj a napíš výsledok
     
  3. Logan

    Logan User

    ID by sa nenaslo ?? :rolleyes:
     
  4. BloCZek

    BloCZek User

    CC cleaner nepomohl ... Dnes se mě to samozřejmě nestalo, protože upgrade akce jsou vždy v pátek a dnes je neděle :D a když jsem se připojil z jiného PC, tak pořád stejný problém tudíž vina není u mě.

    ID je 5447540
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Myslím,že to riešiš dosť neskoro,ale stálo by za skúsenie požiadať podporu hry cez kontaktný formulár
     
  6. BloCZek

    BloCZek User

    Problém byl vyřešen. Můžete to zamknout :D
     
  7. Ahoj, kde byla chyba? protože ten samy problém mám i já.
     
  8. BloCZek

    BloCZek User

    Problém byl v tom, že když vyupgraduješ letoun na 16. level, tak ti z upgrade sekce zmizí. Jelikož mám 4 letouny na 15. levelu (sám jsem doteď nevěděl kolik jich mám) , myslel jsem si, že mám 2 letouny na 15. a další 2 jsou na 15. špatně :D
     
  9. Dík za vysvětlení:)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.