Uplatnění kódu z Deepolisu.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem miklik69, 31/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. miklik69

    miklik69 User

    Ahoj, mám takový dotaz - hrál jsem Deepolis a hraji i DO. Na email jsem dostal kód, pro uplatnění v DO (asi nějaká kompenzace za vypnutí Deeplisu). Můžete mi někdo poradit, jak kód uplatnit? Zkoušel jsem to v sekci Kupony, ale to mi hodí akorát chybovou hlášku - Chyba: Pro tvůj účet není kód k dispozici. Nenapadá mě, kam jinam bych to mohl zadat.

    Děkuji
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můj názor je takový, že tento kupón můžeš asi použít na nově založený účet, jinak to asi nepůjde, protože to bude podobné stejně jako tenkrát s s battlestar galactica?
    Můžeš nám tu napsat, jak ten kód vypadá, abychom ho mohli prověřit?
     
  3. miklik69

    miklik69 User

    Je ve formě "DEEP-XXXX-XXXX-XXXX"
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    hm, tak děkujeme, že jsi se podělil....;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. MINNORIT

    MINNORIT User

    lakomec nikomu to nepovec :eek::eek::eek::p
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    On není lakomý, spíše bych to viděl tak, že v tomto případě BP zasílá za každý registrovaný účet na deepolis jeden kupon na do s bonusem na nově vytvořený účet jako kompenzaci. Potom je pochopitelné, že se nechce pochlubit jeho přesným zněním.
     
  7. MICKA

    MICKA User

    ZOHAN ale ked už piše na DO forum počitam že na DO učet už ma tak :p:p:p tak potom je lakomec ako nemec a nikomu to nepovec :D:D:D
     
  8. miklik69

    miklik69 User

    Tak tady to je, ale každému je to na nic :( ...... DEEP-07EM-8DN1-C7FX (a je to platné do konce února)
     
  9. Forkys

    Forkys User

    Unor nam jiz skoncil, proto uzamykam.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.