Upozornění k oficiálnímu oznámení II.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 7/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin= Dobrý večer , nechci být puntičkář , ale spíš jsem to myslel na hlavní stránce darkorbitu , když se přihlásíme na účet :)
     
  2. Ale jsi puntickar. Vsak to nicemu nevadi a vlastne je to i spravne. :eek:
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα, tak to se omlouvám, myslel jsem že upozorňuješ na chybu v ofiku, když jsi to sám psal. :rolleyes: Přiznám se že nestuduji každý text ve hře a nehledám kde jsou chyby. Nu některé překlady nejsou úplně správně a vyskytují se tam chyby a překlepy, na jejich opravu snad časem dojde. Tak ještě jednou díky za upozornění.
     
  4. Gahan

    Gahan Guest

    Informace na hlavní stránce generuje a vkládá přímo BP , stím nemáme nic společného a občas se nějaká chyba v textu ukáže a na opravu se musí počkat .
     
  5. Aha , tak to jsem nevěděl :) Myslel jsem , že když zkopírujete text na ofiko , tak ho vložíte i do hry :) Tak to je pak jiná .
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Jo kdyby tomu tak bylo, tak tam ted je text ze jsi puntickar. :D:D:D:D
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  7. :D Ále tak snažím se , co se dá :D Mamka je zubní laborantka , tak vidí každou maličkost :D Tak to mám po ní :) Vidím skoro všechno :D
     
  8. Korben

    Korben User

    No rypol by som si ale nebudem zlý. ;)

    Myslím teda som a myslím že tu nieje viac čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.