Návrhy Úprava automatického zušlechťování surovin.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 30/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám návrh?

  1. Ano. :)

    93 hlasy(ů)
    96.9%
  2. Ne. :(

    3 hlasy(ů)
    3.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím. Po delší době přicházím s dalším nápadem.
    O co jde?
    Hráči co mají prémium mají možnost automatického zušlechtění surovin, ve své lodi. Je to super věc, ale má malý háček. Suroviny se zušlechťují až do stádia Promerium, což má neblahý dopad na stav Xenomitu v lodi, který se dá využít lépe.

    Pochopitelně se dá zušlechťování vypnout, ale na rovinu, zušlechťovat ručně je nudné, uprostřed boje i nebezpečné a zbytečně ztrátové.

    Proč je to nudné? Když zrovna nemáte sklad jako má citadela, tak pořád zušlechťovat suroviny ručně je nuda.
    Proč je to nebezpečné? Když máte zrovna otevřené zušlechťovací okno a někdo a Vás zaútočí je po Vás dříve, než ho zavřete. Musíte zaletět do zóny neútočení, aby jste byli v bezpečí.
    Proč ztrátové? Když máte plný sklad a zrovna bojujete a není čas sbírat boxíky se surovinami, tak přijdete o kredity z jejich prodeje.

    Tento návrh je řešení všech třech problémů.

    V zušlechťovacím okně by byla možnost vybrat, které zdroje chcete zušlechtit. Vypadalo by to asi takto:
    [​IMG]
    Prostě byste si zaklikli na které suroviny chcete základní zdroje zušlechťovat.

    + Pro hráče: Efektivnější zušlechťování surovin uprostřed boje.
    Menší spotřeba Xenomitu.
    Větší zisk kreditů z prodeje surovin. (Když častěji prodáváte
    Duranium a Prometid, vyděláte víc, než když jednou za čas prodáte Promerium.
    + Pro klany: Asi nic.
    + Pro BP, možná by si víc hráčů pořídilo premium, ale jinak asi nic.

    - Pro hráče: Nutnost častěji prodávat suroviny, než při dnešním způsobu zušlechťování.
    - Pro klany: Nic.
    - Pro BP- programování.

    Dopad na hru: Malý.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Tak nudné ano? Já myslím, že je tu někdo línej (a já to nejsem) :D

    Je to jen menší změna,která by nikomu nepřekážela. Myslím, že se tu nenajdou žádný vyloženě zápory, protože kdo nebude chtít, tak tuto funkci využívat nemusí. A pokud se to někomu bude hodit tak je to jedině +

    Pořád mi na tom obrázku něco nesedělo a už vím co..hodily by se tam fajfky, jak je tomu u nastavení, samozřejmě je to jen detail. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Velmi dobrý návrh .. :) ale suhlasim s tým navrhom ani nie kvoli tým 3 veciam čo si ty napisal (nuda,xenomit,ztrata) ale práve, ked su také špecialne ukoly ako su teraz napr. zimne ukoly kde je niekedy misia nazbierať 1000 durania a prometid z cargo boxov, to samozrejme znamená zušlachtovat a zušlachtovat a sice mam premko, ale to by mi menilo rovno na promerium a tento tvoj navrh by to krásne ulahčil :) takže áno (y)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Sentiero pokud střílím na pirátech a musím zušlechťovat 5x za 7 minut, tak to nuda je. A to mám sklad cca. 5800. :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Napad je to super, ale vidim ho tu uz po niekolkykrat a stale nie je v hre.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    hej toto aj mne robilo problem...
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Thymius

    Thymius User

    Nápad dobrý, konečně by se mohlo začít využívat zušlechtování. Nicméně, ten návrh tu už párkrát byl, škoda že se nechytil. Za mě určitě ano :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Je pravda, že už tu podobný návrh byl, naposledy jsem ho zahlédl, ještě na starém fóru. Nicméně mě to napadlo ještě před tím, než původní verze vznikla. Trochu jsem ho oprášil a poupravil. :) Jsem rád, že se návrh líbí a nejsem jediný, kdo by to chtěl ve hře. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. baty77

    baty77 User

    Nápad, který jen pomůže a neuškodí... Super...
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  10. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    samozrejme skvely napad, myslim ze toto napadlo uz mnoho ludi pretoze to trapi kazdeho pouzivatela premia a tato funkcia bez tejto moznosti straca zmysel kvoli stratam xenomitu a nizkej cene promeria.

    Jedina alternativa [kym by tento navrh bol v hre uskutocneny] je taka ze do lodi date CPU automatickeho vylepsovania laserov a prometid sa ulozi do laserov skor ako sa zuslachti takze mate stale prometid v laseroch, mnozstvo xenomitu stale narasta, a duranium sa hromadi. Jedine o co pridete je vsak strata prometidu kt. ide do laserov a nemoznost pouzit seprom do laserov. To som si vyriesil po svojom a pre pripad nudze mam v lodi stale 500 sepromu aby som sa mohol raz za cas vrhnut do boja ked to je treba.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Spartakus

    Spartakus User

    Já mám v laserech víc jak 4 mega sepromu to létám skoro každý den. :) Mám rád, když loď střílí na maximum. :)
    Edit:Odpovím rovnou tady, abych si nespamovat téma: Lítám průměrně 2-3 hodiny každý den. Nevím jestli je to málo, nebo akorát, každopádně v žebříčku jdu pořád nahoru. Jinak mám ho 4,5 mega a nějaké drobné. Díky prémiu mám posílací čas zkrácený na polovinu, takže můžu poslat 2-3x za den. Navíc to hromadím cca. 2 roky.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/15
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  12. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    no neviem kde si ho nabral ale ak klasicky tak to potom moc nestrielas :D
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  13. Skvely navrh, taky me stve to klikat. Hodnoceni 45x Ano - 100% hlasu, ale pomuze to necemu?:rolleyes: Zatim to tak nevypada...
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  14. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1] 45 Hlasov , je strašne malá vzorka hráčov. Aby to mohlo mať nejaký poriadny ohlas, tak to by museli hráči začať chodiť na fórum. Len na CZ serveroch , na globálnom chate, je v tomto momente , okolo 695 hráčov. Čo to je oproti 45 hlasom ? :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Určitě ano. Také mi to chybělo. Hlavně kvůli tomu, že dělat ze všeho promerko není ani výhodné na prodej - nejvýhodnější je nechat ty 3 základní, ale to zas žere moc místa a zlatá střední cesta je právě prometid a duranium.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Njn. Problém je v tom, že spousta hráčů ani neví, že nějaké fórum existuje, dokud se jim nestane nějaký problém, nebo ,,křivda´´. To je potom skoro zbytečné nějaké návrhy zakládat. :( Dle mého názoru by každý hráč který se do hry porvé přihlásí měl prohlédnout forum. Mohlo by být v jedné z těch vyskakovacích tabulek co mluví o hře při prvním přihlášení. Vím, že je to OT, ale musel jsem pardon.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/15
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Korben

    Korben User

    Vyjadril som sa k tým 100% a k otázke či to niečomu pomôže.
    Už sme niekoľko krát písali , že návrhy slúžia len na inšpiráciu pre vývojárov. Oni si chodia na fóra pre inšpirácie , čítajú čo hráči požadujú. Mnoho zmien vzniklo práve podľa požiadavok hráčov. Tak že nieje zbytočné zakladať návrhy. Ja osobne som tiež hlasoval v tomto návrhu. Čo myslíš , ako som hlasoval ? :)
     
    -baghira2-, bhagira22 a Spartakus tohle ocenili.
  18. 123812

    123812 User

    Za mě "Ne :(" zušlechtit zdroje není takový problém, a premko nekupuju.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  19. -xghost-

    -xghost- User

    To je opravdu argument jak Brno pro "NE". Napadlo tě, že existují i lidi, co premko kupují? Navíc se dá získat i jinými způsoby, takže nikdy nemůžeš vědět, zda toho jednou nevyužiješ také.

    Tak, jak je to teď - zušlechťování pouze až do promerka, jde vpodstatě o zbytečnou "výhodu" premka.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Sentiero

    Sentiero User

    123812 Takže ty hodnotíš tento návrh jen podle toho, jestli se tobě hodí nebo ne? Já jsem si vždycky myslela, že se hodnotí myšlenka návrhu... Jde přece o to, jestli je návrh přínosný pro hru nebo celkově pro hráče,a ne jen pro tebe samotnýho...Je přece nesmysl se řídit heslem " já premko nekupuju- mě to nic nedá, jsem pro ne".
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.