Návrhy Úprava u Cubikonů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ĿΩЩΣ♥ĐyNΛS†y♫[THC]*, 4/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s těmito návrhy

  1. Ano, souhlasím

    39.4%
  2. Ano, ale s menšími úpravami (napište s jakými)

    11.0%
  3. Ne, tímto způsobem ne, ale něco bych s cubama změnil (napište prosím jak)

    7.7%
  4. NE! (napište, prosím, proč s návrhem nesouhlasíte)

    42.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak určitě bych souhlasil stim, že Cubikon buse mít vyšší HP, štít a protegit bude 2x silnější. Take souhlasím s větší odměnou za cubu. Počet protegitu bych nechal stejný a nějaké zvyšováni odměny, když ho bude střílet víc hraču bych uplně vypustil. Crazy cubikona bych nechal jak je. Snad jen možná bych mu 2x zvyšil HP a štít.
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Já osobně si Cubu dám rád sám. Když mi do ní někdo střílí, tak ho nechám. Když vidím, že je obsazená nechám jí být a najdu si jinou. Na CZ2 s většinou volná Cuba najde. Je pravda, že na Cuby létám, jen, když rychle potřebuji víc uridia. Smahnu jí X4 a letím pryč. :) Co jsou nové úkoly, tak se zaměřuji na ně. :) Cuby k životu nepotřebuji. Já osobně bych to nechal jak to je. Protože čím víc hráčů, tím víc lagů. Lagy normálně nemám, ale při Srazy cubách musím dát všechny efekty na minimum, aby se dalo hrát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Já bych s tim celkově souhlasil, tenhle nápad se mi docela líbí ale taky mě trochu zaráží, že na některích serverch jako je napr. Skandinavia 1, mnoho hráču na cuby nechodí a když, tak jen jak bylo víš že si jeden hráč dává sólo cuba a všeechny kolem odhání... už to není co bávalo jako hrál jsem dříve na GE3 servru a tam to byla proste spolupráce všech hráču dokázali se podelit o tu odměnu i s flexáči a dalo se i vydělat ale co je to teď to je katastrofa ale víceméně jelikož tu moc hráču na ty cuby nechodí, tak kdyby byli ty cubi ešte silnejší, nechodil by na ně skoro nikdo určo bych to nedával ale nápad s crazy cubem se mi líbí o to víc že by tam bylo o polovinu míň protegitu protože jsou tam na nej všichni ale ty lagy jsou nesnesitelné občas chci jen projít kolem a spadne mi hra... vím je to kvuli počítači ale ne všichni si mužou dovolit ty nejlepší PC :) toď z mé strany vše :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Když už za něj střilej protegite, počitam cca 20 000dmg tak nikomu neuděla problem vindat štit a dostřilet x2 nebo x3-kama tim se změni pouze odměna jinak každej full to da, nejsem full a cubu dam na konfu a to jsem jednim s těch horšich.
     
  5. Ja súhlasím lebo sa mi tento návrh veľmi páči a to z toho dôvodu že aj ja si pamätám keď bola cuba najsilnejšie NPC a bola to omnoho večia zábava ako teraz keď niekto príde a zabije ju sám bez vätšieho rizika:)
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Ne protože za 1.jsem nikdy se nedostal na mapu kde je cubikon:(
    a za 2.když jsem se snimi ještě nesetkal tak zatím nevím jestli to má mít úpravy nebo ne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jupiter33 čím se chceš stát, až budeš dospělý? Politikem? :D .. Že tady hlasuješ, i když nevíš o daném tématu vůbec nic.
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Cuby točím sám i s aegis, i s golikem x2.
    Jsem pro změnu, je to nuda. Jsem spíše skupinový hráč, a tohle by mi hru dost spestřilo ;-)
     
    jaroshot tohle ocenil(a).
  9. 2x vice protegitu 2x vetsi odmeny to dej na mapu rovnou crazy cuby :) za mne ne
     
  10. Mno, když to tak čtu, tak drtivá většina, která s návrhem souhlasí, jsou elitní hráči, kterým jen vzroste odměna z cuby a nebudou s tím mít větší problém. Prostě se mi zdá, že tady myslíte jen na sebe, co z toho budete mít vy. Ale co ostatní, hráči s flaxy, lvl třeba 15, bez lf4, bez urka na elitku? Chápu, ti vás nezajímají... Už vidím ty skupiny flaxáčů, jak vám děkují za ještě těžší cubu, než je pro ně teď. Jo, chápu, cuba už je pro vás o ničem, ale na x-6 nedělá cubu jen elita. Ano, vím, pro začátečníka je hra o mnoho snazší, než byla dříve. Mám teď možnost srovnání, jelikož hraju ještě s malým účtem a to co mám po 4 dnech hraní, jsem kdysi měla tak po půl roce. Přesto si myslím, že úprava Cubikona není to, čím by se měla zpestřovat hra pro ty, co se tu začali už trochu nudit.
     
    Naposledy upraveno: 25/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. A co takovy navrh

    Cubikona upně zrušit krom crazy Cubokona a na vsech x-6 mapách by se hodila nová NPC ze souteze která probíhala :)
    A ted me elitaci nebudou mít radi :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Kubino

    Kubino Guest

    PaRazZziTeK nebudeme tu začínať mierne OT, ok? :) Ale osobne by som, keby to dáš ako návrh, ťa podporil.
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Já rád pomáhám slabším hráčům - pomáhám jim s úkolem, i když nemám úkol, chráním je. Dokonce jsem za celou hru daroval kredity na 2 full iris. A nemyslel jsem při hlasování především za sebe. Myslel jsem i na slabší kamarády.
     
  14. oops.eu

    oops.eu User

    To ať raději udělají novou mapu kde budou nové NPC jako jsou cuby a budou stvoření ne pro full lf-3, ale pro full lf-4 s elitní municí a bude jich tam třeba 8 různě po mapě s otravnými npc, rozhodně by podle mě bylo pak více hráčů na mapách a ne ve skupinovce...


    Jinak s tím uridiem, že tam bude o 5% za hráče víc, s tím bych moc nepočítal, tahle hra se hraje jenom aby jsi vydělal urko a máš ho i v obchodě, takže bych nepočítal s tím že ti BP dá ještě odměny navíc. ;) jen můj názor.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Já myslím, že by to nic nevyřešilo. Když zapojím saby a X3 tak bych ho stejně sundal sám bez pomoci. Ale líbí se mi, že by za něj bylo víc U. To by se pak hezky familo :D
     
  16. dronador

    dronador User

    jak vypadat jako dark orbit na mém tabletu

    [​IMG]
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  17. UFO2013

    UFO2013 User

    ne zase by se nasla nejaka chyba ve hre a zase by toho zneuzili nepoctivi hraci a bp nic neresi tak proc neco vymyslite.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Arya

    Arya User

    Návrh je 4 roky starý a v dnešním DO by to byla zanedbatelná úprava, která by nic nevyřešila.

    Pro neaktuálnost uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.