Upravenie misíí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ►Borat•Sagdijev◄, 21/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Aho chcem sa spýtat....Dajú sa niektore misie na slabých serveroch zmenšit ulohy na lov ?Btw. pretože su ulohy 750Citadel a pod...Ale o to nejde..Ide o to že na Cz3To budem hladat 2 a pol roka . Dakujem za odpved
     
  2. Ahoj, úkoly se nejspíš upravovat nebudou. Provozovatel ale už řeší problém s malým počtem hráčů na některých serverech. Takže prozatím nezbývá nic jiného, než čekat.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nie úlohy sa nedajú prepínať medzi obťažnostiami, hold niektoré úlohy je potrebné robiť dlhšie, taktiež mám úlohu na citadelu zapnutú už vyše roka, a pomaly sa to zbiera :)

    Ešte nejaké otázky?
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Vidím to zas na velmi inteligentní úpravu. Viděl bych to takhle.
    Pondělí: Všichni musí lítat na Citadele
    Úterý: Na Aegise
    Středa: Vengeance
    Čtvrtek: Goliath
    Pátek: Spearhead
    Sobota: Bigboy
    Neděle: Volný den, můžeme létat na jakékoli lodi
     
  5. Dakujem za odpoved.A servery sa zlučovat nebudu ? Formi :-D
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Foяmi prepáč že Ti to, tu a tak napíšem. Ale nemôžeš dirigovať hráčom, v ktorý deň majú na čom lietať. Nie je to správne.
     
  7. Foяmi

    Foяmi User

  8. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som na tom rovnako,ulohu na 10 citadel mam zapnutu mesiace a stretol som ich zopar,aj to vlastnej firmy,co sa do ulohy nepocita.A ked stretnem nepriatelsky citadel,idem si hned podat tiket bo viem,ze je moj stastny den :cool:
    Skor by trebalo motivovat hracov k pouzitiu tejto lode a nie ju vyuzivat len na posielanie suriek-Pripadne niekto na nej zvykne strazit zakladnu,ale aj to v ojedinelych pripadoch.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Spájanie servero nájdeš v tejto diskusií

    Považujem otázku za zodpovedanú
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.