Zpetná vazba upravování příspěvku z 31. 1. proti pravidlu vlákna: Diskuze: Denní přihlašovací Bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 31/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User



    Názov témy by mal vystihovať obsah videa a musí byť v Slovenskom alebo Českom jazyku.
    Video ktoré užívateľ vloží na fórum by malo mať obsah, ktorý súvisí s hrou.


    Za obsah videa nenesie fórum žiadnu zodpovednosť a tak prezeranie obsahu a
    klikanie na linky ktoré bude video obsahovať, je na vlastné nebezpečie užívateľa.

    Video nesmie obsahovať, sexuálny, rasisticky, etnický a inak nevhodný obsah.
    Pokým viem, tak toto video nijako neporušuje pravidlá tejto sekcie. Prečítané.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty jsi horší než bájné NPC kodkod2....
    Kde vidíš nějaké pravidla v tom inkriminovaném vláknu ty zapšklý tlučhubo?
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 1/2/20
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já jo a ty ne? A zase jsi mi neodpověděl na mou otázku? bohužel;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Žádám adminy tohoto fora o přísné potrestání autora tohoto fóra(banem na účet dle pravidel tohoto vlákna), protože autor tohoto videa mě zde opět a nepodloženě obviňuje a etnicky mě šikanuje svou lámavou česko-slovenštinou kombinovanou s bůh-ví jakou řečí doposud nepublikovanou, a taktéž mě šikanuje jako věřící ateistu a ohání se pravidly, které neexistují?L
    děkuji
    Nechápu, co má ten jeho nesmysl na videu společného s touto hrou?
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Takže o nový příspěvek do nového měsíce nepůjde, tak jako to Arya napsala do stejného vlákna a minule:
    Arya, 12/1/20 "Pro přehlednost, poprosím příště kalendář vkládat do nového příspěvku." A to 1. dne. O co sem Prosil..
    - A dodržel si toho? Také ne. Proto sem zveřejnil tohle to video.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jenže tohleto video je diskriminační a dostaneš ban na forum a ban na účet za nepodložené obviňování ateisty.
    P.S. Vyhrožovat Vatikánem a PČR se prostě nevyplácí.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    A kde to tam stojí? Kde v tom videu došlo k nepodloženému obviňování ateisty? Tohle si doložil pouze ty, protože si zaslepený vůči mě.
    Kde se v tom videu mluví o diskriminaci? Kde máš ku tomu důkazy? Projel si celé video důkladně? Odhalil si alespoň 1 vulgaritu?

    Jediné čeho si docílil, že Tebe budě hrozit to samé za urážky a pomlouvání. A to Ti na tou diskriminaci vůči mě, již vyjde.
    Píše se rok 2020, né 2019. Pro tvou informaci.

    Tohle to video se drží jenom toho, že Arya, 12/1/20 napsala:
    "Pro přehlednost, poprosím příště kalendář vkládat do nového příspěvku." A to 1. dne. O co sem Prosil.

    Jde o porušení pravidla. A z toho důvodu, nijak se to nemohlo dotknout Tvého ateistického cítění. Zrovnej si to.

    Za obsah videa nenesie fórum žiadnu zodpovednosť a tak prezeranie obsahu a
    klikanie na linky ktoré bude video obsahovať, je na vlastné nebezpečie užívateľa.

    A video neobsahuje: sexuálny, rasisticky, etnický a ani inak nevhodný obsah.
    A súvisí s hrou.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak už je to tady.
    Další narážka na mou oční vadu, když píšeš, že jsem zaslepený? Děkuji za další důkaz.
    Ve videu sice nemluvíš, ale to funění v pozadí je jasný důkaz toho, kde jsi měl v tu chvíli ruce a co jsi dělal?
    P.S. Poprosím tě ještě naposledy, piš buď slovensky nebo česky, protože můj on-line translator tomu nerozumí a potom může docházet k neporozuměním a omylům.
    A pokud nevíš, jak toho dokázat, tak zkus google vyhledavač a pomocné slova pro nalezení toho správného programu a dosažení správného cíle, který by mne konečně uspokojil je : kontrola pravopisu on-line.
    EDIT1: už jen název tématu porušuje pravidla dané sekce, protože není napsán ani česky a ani slovensky? logika nepustí že?
    EDIT2 . A nastuduj si pojmy, vulgarita,urážení a diskriminace. Máš tam evidentně zřejmé nedostatky.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Myslel sem zaslepený vůči mě a to již není narážka.

    A funění něco dokazuje? Po pravdě, mám upchatý nos.
    A co sem dělal? Oči na obrazovce: levá ruka na pracovním stole a pravá na PC myši.
    - Neobviňuj mě z něčeho, o čem 100% nevíš, že skutečně dělám.

    Pokud Ti to tak velice vadí, pak si nastavím na svém prohlížeči kontrolu pravopisu on-line.

    EDIT: Pak mi vysvětli v čem spatřuješ v tom videu vulgaritu, urážení a diskriminaci?
    Promiň, ale nejsem si toho vědom, že by tohle video něco z toho obsahovalo.
    Čeho sem se v tom videu: vulgárního, urážejícího a diskriminujícího dopustil.
    - Napsal sem tady v tomto vláknu něco vulgárně, urážlivě a diskriminujícího?
    - Rád bych věděl kde? A kdy sem vyhrožoval Vatikánem a PČR v tom videu?
    - Pokud vím, nepsal o tom v roku 2020. Nechal sem to v minulém desetiletí.

    No Offense. Šlo by ještě a vůbec se pokusit, alespoň o mír?
    Dobrá když si to přeješ? Nastuduji si pojmy: vulgarita, urážení a diskriminace.
    A nech mě být. Děkuji. Sem již unaven a zaspávam u toho. Sem jenom člověk.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Toto video nechám prověřit mým kamarádem ing. pracovníkem co vyrábí počítače a ten má dokonce i vystudovanou školu, tu vysokou myslím a ne jednu. Hned jak se vrátí z krátké pracovní cesty z Číny tak mu toto video poskytnu a on to vše prověří a zjistí, co vlastně jsi všechno dělal u natáčení toho videa a co všechno jsi před tím stáhnul do svého PC.
    Nevidím důvod ti zde něco vysvětlovat, jen ti napíšu, že admini v roce 2019 se tě báli a nadržovali ti, ale píše se rok 2020 a tvoje doba zde skončila. Díky bohu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    To ti můžu rovnou sám napsat. Proč by si ho měl s tím obtěžovat?
    Prohlížeče Opera GX, Opera a Microsoft Edge. Používam gyazo, hypercam, hola.

    Také můžu napsat co prohlížím: animované pohádky a přírodopisnou tematiku na netu.
    Americký špionážny prohledávač Google mě vyhodnotil jako neškodného uživatele jejich stránek.

    Co vlastně jsem všechno dělal u natáčení toho videa a co všechno jsem před tím stáhnul do svého PC ?
    Zhola nic. Jenom sem si prohlížel fórum a zapnul hypercam. Můj PC chráni Avast a Spyware Terminátor.

    Tohle jsou mé aktivity za poslední měsíc: https://gyazo.com/857f5fd13113c362b96b1bcbdb13f591
    To nemáš nic lepšího na práci, než šikanovat mě? Pokud vím, dosud sem se toho nedopustil.
    Taktéž sem v reálu chráněná osoba s invalidním průkazem a s červeným průžkem na ZTP-S.

    Nejsem jako marika. A dodržují svědomitě pravidla fóra. Nehumánně mě neodstrániš jako jí.
    Protože toto fórum, tohle nepřipouští. Ani šikanu ne. Projdi si trestní zákonník, jestli se toho
    můžeš dopustit na chráněné osobě. Pokud vím ani ten, to neumožňuje. Smiř se s tím, že tu budu.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  12. Arya

    Arya User

  13. Pitrs73

    Pitrs73 User

    obdivuju vasi trpělivost ja uz bych banoval oba :eek::mad:(nemate to jednoduche)
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya promiň, že sem nenapsal dřív prospal sem den do 14:30 h.

    Má sloužit k tomu, co si napsala do jiné témy: Arya, 12/1/20 post #130
    "Pro přehlednost, poprosím příště kalendář vkládat do nového příspěvku"
    Jenom k dodržování toho. Nebylo to myšleno vůbec zle. Pokud za tým
    vidíš zlý úmysel, pak se omlouvám, protože tak to nebylo míněno.

    Vzal sem to doslova. Vůbec to nemělo jet špatným směrem,
    ani se ho to nemělo vážně dotknout. Pokud ano, omlouvám se.

    Zeptám se: v čem spatřuješ porušení pravidel sekce Mediatéka? V čem sem podle Tebe pochybil?
    Chci poznat jenom pravdu. Ano mám nedostatky v nastudováni si pojmu, jak píše spoluhráč.
    Kde sem v této témě a ve videu použil: vulgaritu, urážení a diskriminaci?

    A k čemu má sloužit tohle téma? K dodržování Tvojich slov. Nakolik si jich velice vážim a respektuji je.
    Omlouvám se: jestli to vidíš jinak. Pro mě jsou Tvé slova ve vší úctě: daná a hluboce si jich, až moc vážim.


    Šlo mi jenom o tohle, že to co napíše moderátor, je nikým nezpochybnitelná pravda. Nic víc za tím nehledej.
    Přece každý hráč by to měl akceptovat, že moderátori jsou na svém fóru zákon a pořádek. Za tím si stojím.
    Arya pro mě si zde nejvyšší autorita. Slitování, Prosím. O nic jiného mi zde, ani nejde.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/20
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Arya

    Arya User

    Je zbytečně zakládat taková témata. My se o fórum postaráme, neměj obavy.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.