urážení BP-teamu a belgama...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»»Sauron«««, 12/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    to si země tento dotyčný dělá srandu né?!
    urážet tak dobrou hru???!!
    prosím vás jestli je to pravda ano-ne jestli ne klidně pokračuji ve hře jestli ano tak taky :) .
    S pozdravem Sauron.
    Odkaz na video:
    Odkaz na Facebook:Nepovolený odkaz
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/7/14
  2. Korben

    Korben User

    »»»Sauron««« Nepovolený odkaz zmazaný a k videu len toľko. Výplod nejakého podvodníka ma absolútne nezaujíma. Jediné čo tým dosiahol, je že sa strápnil.
    Môže to byť idol pre pár "násť" ročných , ale rozumný človek sa len pousmeje nad výplodom toho jedinca a môže byť rád , ak sa to nedostane až pred súd. Nieje prvý a ani posledný čo niečo takéto urobil a naozaj by som nechcel byť v jeho koži , ak sa to posunie ďalej.
    Viac k tomu nemám čo dodať a úprimne ani ma to nezaujíma a podobné demencie na fóre ani nemienim riešiť.
    Normálny , slušný hráč ktorý nepodvádza, sa nemá čoho obávať. Len podvodník sa môže báť.

    Uzavreté, LOCK.

    Edit:
    »»»Sauron««« Používaj prosím na fóre len jeden účet.;)
     
    Naposledy upraveno: 12/7/14
    »»»Sauron««« tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.