Uridium cez SMS - BIG číslo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♠»Game®«♠, 10/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, tento víkend som si chcel chcel kúpiť uridium (kvôli boostru 50%).

    No nechtiac som poslal iné BIG čislo, pokiaľ som si všimol tak cez akciu ako helix, mhh atď sa dajú taktiež posielať SMS, no na každú akciu vam BP pridelí jedinečné čislo (napr. cez helix mám BIG 123456 a normálne, bez akcie mám BIG 654321).

    Tento víkend som prvú SMS poslal s číslom ako na helix, no pritom akcia nebola. Za SMS nestiahlo peniaze.
    Všimol som si, že som poslal zlé BIG číslo a tak som poslal druhú SMS už tak ako mala byť. No zase akoby ju nezaevidovalo a ani peniaze mi nestiahlo.

    Takže SMS-ky som síce poslal, no nič neprišlo.... za prvú som ani nič nečakal, lebo tam bola chyba.
    No prečo som za tú druhú, za tú správnu nič nedostal, neviem.

    Tak či mám stým pisať na podporu alebo to nechať tak? .... teoreticky sa nič nestalo, peniaze nestiahlo - nič som nedostal :D


    EDIT- 16:14 Popoludní, prave mi stiahlo 1.60€ za jednu sms, ktorú som poslal skoro 2 dni dozadu :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 10/9/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Taky se mi to stalo , měl jsem v plánu koupit si 50tku na zkušenosti , no nic se nestalo a tak jsem to nechal plavat , jenže dnes mě čekalo překvapení když mi najednou přišla zpráva že děkujou za objednávku a že mi měna byla přičtena na účet. Samozřejmě už bez 50tky :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Spoléhat přes akce na SMS bych rozhodně nedoporučoval, nakolik na rychlost vyřízení může mít vliv i operátor. Přímé platby, jako paysafecard, nebo karta, jsou téměř okamžité s minimem rizika průtahů.
     
  4. 16:52 započítalo mi aj druhú sms..... viem, že je to jednoduchšie cez paysafecard a tak... no ešte sa mi to nestalo.. maximálne 5 minút a bolo to započítané... :D

    Pravdepodobne to môžeš uzavrieť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Forkys

    Forkys User

    Zrejme doreseno uzaviram.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohužel obávám se že více pro tebe na fóru nemůžeme udělat, uridium za sms jsi obdržel, což by ti pravděpodobně odepsala i platební podpora, protože se řídí tím kdy byla platba obdržena, a pro započítání boosteru by to muselo být ještě v době akce. No samozřejmě tam můžeš zkusit napsat, tím nic nepokazíš.

    Jak už jsem napsal, na časově omezené akce je lepší zvolit jinou metodu, i když souhlasím že by měly spolehlivě fungovat všechny dostupné, bohužel to už není v naší moci ovlivnit...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.