Uridium - kam s ním?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »-ŖΛPTØRÆ-«, 20/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám tři otázky. Znám pravidlo "jedna otázka, jeden topic", ale přijde mi zbytečné zakládat tři vlákna.
    Vím, že je tu podobných topiců spousty, ale zatím jsem nenašel jediný, ve kterém by byla podobná situace, jako mám já.
    Začnu výbavou. Lítám s Goliathem, design Enforcer, 4x Iris, 20x LF-3, 6x B02, full pohony.
    Vydělávám asi 35 tisíc uridia denně (mám zdvojnásobovač a boxíkuji na bojovkách).
    Moje otázka je, mám jít spíše do výbavy (dodělat LF3ky, B02ky), do PETa (sbírám boxíky celkem úspěšně i bez něj) nebo do klíčů?
    Další otázka, mám dělat spíše Zetu (80/113) nebo Alfu (31/34)? Hodně lidí mi říká, že je Zeta lehčí, no.. moc se mi tomu věřit nechce, sám nevím, jestli bych s mou výbavou dal jednu z těchto bran.
    Poslední otázka, včera jsem koupil čtyřicet klíčů, ale nedostal jsem nic, krom munice a dílu na Apis. Nemám kvůli něčemu sníženy pravděpodobnosti?
    Díky všem za objektivní odpovědi na mé dotazy.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    »-ŖΛPTØRÆ-«

    1) podľa mňa je výbava a PP na prvom mieste, to je základ. LF3 a BO2 však môžeš aj dražiť, za urídium je to kupovať zbytočné. Tak isto si vydraž Iris na 8 ks.

    2) S danou výbavou dáš aj Zetu aj Alfu si myslím, kamikadze v PET-ovi by síce pomohla ale pôjde to aj bez nej, samozrejme musíš bránam venovať nejaký ten čas. Za zetu máš klúče, logdisky a viac urídia a x4 (prípadne aj design) ale zase aj viac dielikov potrebuješ. Časom sprav obe, ako prvú by som robil ale tú Zetu.

    3) 40 klúčov je "nič", nemôžeš čakať zázraky. Ja som vyzbieral viac ako 500 klúčov a bez LF4, okrem LF3 a B02 som dostal pár maskovacích CPU, design Lighting na Vegu a potom obyčajné veci ako moduly do KBS, muníciu, logdisky a pod. Nechcem ťa odrádzať ale len pre predstavivosť aby si vedel, že ono tých bední je potrebné otvoriť viach ako 40. Je to o šťastí a určite nemáš nič znížené, ak má niekto niečo znížené som to ja :D
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  3. Takže mám kupovat logdisky? Mám 7 studijních bodů, po jednom ve sváření a logistice a pět v Energii štítu.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    7 je dosť málo takže hej, odporúčal by som logdisky, ešte zatiaľ študijné body nevídu nejak extra moc takže veselo by som to dával do PP nech máš aj kryt štítu II a taktiež hustotu štítov.
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  5. Likan.

    Likan. User

    Sprav si PP na boxíky, kúp spearhead, rob radšej zety, ak nemáš peta, tak na to teraz kašli, zabralo by to zbytočne veľa času, kým by si ho naexpil. Výbava ti popadá z kľučov, keď boxíkuješ, tak ti je aj tak dmg a štíty k ničomu. Stačí mať rýchlosť -> spearhead.
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  6. Dělat profil pilota mi nepřijde moc chytré, obzvlášť když nemám plnou výbavu a Irisky. PETa teda kupovat nebudu, takže se mi to zúžilo na dvě věci. Výbava nebo klíče?
     
  7. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Poslechni zkušenější, dělej profil pilota. Právě že není chytré když ho neděláš.
    Vydraž vybavení, další 4 irisky, 9 BO2 a ještě nějaký LF-3. Kup si formace diamant a srdce. Klíče za uri nekupuj, ty si schovávej z bran. A dělej Zety, opravdu jsou lehčí a navíc je za ně dobrá odměna.
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  8. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    alfa a zeta se v obtiznosti nedaji ani srovnavat pokud nemas prem a kami

    staci si vzit 6toui vlnu kde ti prijde 80 kristalinu naraz takze vystrel na ranu 80k cca

    oproti 6temu kolu zety ktere v bibli rika Scorcher(3) Melter(6) kteri pridou ve trech vlnach navic ne najednopu
    a dalsi vlna nechodi dokud neodstrilis par NPC z te rpechozi
    takze zacne strilet prvni nekde v pulce prvni pride vlna druha a treti se nespusti dokud nesestrelis pulku druhe
    tudiz pro jeste vetsi zjednoduseni prvni dostrilej vlnu prvni

    kdyz si vezmes to co sem napsal tak v zete bude za tebou litat par NPC zatimco v alfe 80
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  9. Likan.

    Likan. User

    A načo ti bude výbava ? Tie boxíky ťa nepostrelia a ani ty ich, takže na nič... Max. proti čomu môžeš bojovať je protihráč, no ak budeš mať spearhead-a poľahky utečieš = výbavu pri boxíkovani nepotrebuješ.
    1. Kúp spearhead-a
    2. Sprav si PP :

    Potom odporúčam kupovať kľúče a otvárať bedny "výlučne" počas akcie na zlaté bedne.
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  10. Problém je, že s tím boxíkováním mám sice hodně Urka, ale žalostně málo kreditů (to co za ten den vydělám mi vezmou daně), takže skoro nedražím. Spearhead kupovat nebudu, s Golikem se mi dobře utíká i boxíkuje a nemám druhý hangár. Takže mi chceš říct, že PP > full výbava? Tím myslím Irisky, LF3ky, B02ky. Asi mám nějaký zkrat, ale vůbec mi to tak nepřijde.
     
  11. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    tak ja ti dam jiny vypocet vydrazeni LF3 20 mega vydrazeni 3 loggdis 20 mega kredo
    koupeni lf3 10k uri koupeni 3 loggdis 900 uri a ted jeste experimentuji se slevami takze ty loggi muzes mit mnohem levneji
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  12. Likan.

    Likan. User

    Čokoľvek > Výbava, keď boxíkuješ.
    Poradil som ti to, ako by som postupoval ja, je iba na tebe čo si z toho zobereš ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/12/14
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  13. -xghost-

    -xghost- User

    No to jako jo. Já mám cca 200 možná 300 beden (nepočítám to přesně) a 5 LF4 :)

    »-ŖΛPTØRÆ-«
    Nejdřív výbavu na full elite a současně profil. Výbavu většinou za kredity - aukce. A prvních pár studijních bodů není moc drahých a stojí za to. Takže za U především logdisky. Rada od Likan. je dobrá, pokud chceš hodně sbírat. Já bych zas poradil jet modrou - krom toho, jak rychlejc opravuješ. To už je na tobě, co chceš dělat.

    A btw. doporučuji prosadit změnu, nebo si najít klan s nulovou daní. Případně se domluvit, ať ti něco dají - kredity budeš potřebovat.
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  14. Díky všem za rady, už jen poslední otázka. Mám 150.000 Uridia, měl bych to utrácet průběžně? Nebo spíš celý týden, případně měsíc šetřit a pak to utratit najednou? :)
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    »-ŖΛPTØRÆ-« to je natebe ako sa rozhodnes, ak si setris na nieco a uz mas dost tak to kup, ale vzdy je dobre mat istu priebeznu rezervu U
     
    »-ŖΛPTØRÆ-« tohle ocenil(a).
  16. Moc si vážím všech, co mi poradili v tomto vlákně, můžete lock :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.