Chyby Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem malejdrobek, 15/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,mám dotaz. Koupil jsem si v Mega Happy Hour uridium,ale není ještě připsané. Platby z banky tedy neproběhla?
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    malejdrobek platba musí byť doručená na účet BP do ukončenia akcie.Bankoví prevod bude zrejme meškať,takže povedzme zajtra ti pripíše urídiu,ale už bez MHH.Používaj radšej iné platobné metody napr.paysafecard
     
  3. Presne tak ako hovorí kolega (hráč).
    Mohlo sa ešte stáť, že v čase keď si odoslal platbu mohla tvoja banka robiť akurát údržbu systému ktorá môže trvať aj do rána a platba bola tzv. odoslana, ale BP ju dostane možno v noci alebo ráno a vtedy ti pripisu hernú menu, ale už bez bonusu z MHH. Preto ja keď odosielam platbu cez účet tak si kontrolujem či náhodou moja banka (csob) nemá odstavený systém.
     
  4. kdy je dnes tech 350% urka
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Pokud si platil kartou tak sysém má 48 hodin na připsání poté je dobré kontaktovat platební podporu.Pokud si platil převodem tak dostaneš jen základní uridium až po zpracování bankou.
     
  6. jisap123

    jisap123 User

    Dnes má být 3,5x ? O tom jsem ani nevěděl ;) Kde to bylo vyhlášeno? :D
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
  7. Drift1

    Drift1 User

  8. jisap123

    jisap123 User

    Jak již někteří psali, převod je ohledně těchto akcí celkem nanic, také si můžeš povšimnout, že u všech těchto nabídek je napsáno, že se netýkají plateb pomocí převodu. Viz http://cs.bigpoint.zcom/darkorbit/b...le-cz-otazky-a-odpovedi.278/page-5#post-21198

    Jinak je to i u samotného okénka pro MHH
    [​IMG]
    To malým písmenkem je to upozornění, bohužel český screen jsem nesehnal.
     
  9. Ked uz mas ucet tak urcute mas k nemu aj kartu. Mohol si zaplatit kartou.

    Btw neni to zbytocne ozivenie pol mesiaca stareho vlakna nezmyselnou otazkou?
     
  10. yerda92

    yerda92 User

    Měl někdo z vás problémy s bonusovým balčkem? Předevčírem jsem si koupil bonusový balíček Uridium XL ještě ten den se mi připsalo 10000 uridia, ale včera a dneska se mi nic nepřipsalo. Stalo se to už někomu?
     
  11. miki.no1

    miki.no1 User

    Ono je to 1xza tyzden 10,000 Uri po dobu 8 tyzdnov. Nie 8 tyzdnov denne 10,000U.
     
  12. yerda92

    yerda92 User

    Aha
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.