Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥Д√έηgєя♥[VΞF®]♥, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute, chcel by som sa opýtat, ci sa nejako zmenili percenta ziskavania odmien s bonusovych boxov...uz asi tri dni som si vsimol ze mi to dava velmi malo uridia...mam vsetky protokoly zachrany v petovy, mam double boxy a mam profil pilota na boxiky spraveny..chyba mi len stastie II...asi este pred dvoma tyzdnami som za jednu hodinku naboxikoval cca 15000 uridia...teraz? ledva nazbieram 5 000 urka...kde je chyba?

    dik za odpoved
     
  2. Možno je na mape veľa hráčov a tým pádom každý zoberie menej boxikov. Možno skus z napr. 4-3 preskočiť na 4-2 a tam pozbierať či tam nebude menej hračov.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa toho kde zbieraš, o zmene dropu z boxíkov info nemáme
     
  4. striedam vsetky pvp mapy, 4-1,4-2,4-3...nepada mi to urko, teda pada ale minimum...
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    A to jsi pozoroval, když byly ty bonusové boxíky? Jinak by to mohlo být taky tím, že sbíráš jen na pvp. Obecně platí, že sbírat na pvp se vyplatí, když je tam o 50% víc, jenže když vidíš, že ti to nepadá, tak jdi na to jinak. Např. 1 hodina= jiná mapa. Tzn. můžeš začít na nových třeba od x-8, x-7 a x-6... a postupovat dál k pvp. Pak uvidíš, jak na tom jsi a kolik za hodinu nasbíráš. Taky nezapomeň, že na pvp sbírá spousta hráčů, takže i proto, toho U nemusíš tolik nasbírat.
     
  6. Slyšel jsem o tom, že když hodně boxíkuješ, tak ti ty double boxy jakoby odstraní asi na 2-3 dny. Takže ty 2 dny nemůžeš boxíkovat, aby ti to zpátky dalo ty DB. :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    NicoGamingCZ nie kedysi bolo niečo také, že sa ti postupne znižovali odmeny a po pár hodinách znovu naskočili vraj to bolo zrušené.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. Asi před týdnem to ještě takhle fungovalo, takže ti nevím. :/
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zakladateľ sa viac nevyjadril

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.