Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †•ƦƩSϷƩϚϮ•†, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. poviete mi prečo mám mínus 4.9k uri mal som 5k a len som prestúpil do inej firmy
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud chceš aby se někdo podíval na tvůj účet, musíš vždy doplnit svoje ID.

    Jinak historii změn stavu Uridia a Kreditů nalezneš na hlavní stránce pod volbami "Uridium -> Bilance".
     
  3. ID mam 95282101
     
  4. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    jednoduchá odpověd:-D Pokud se nepletu,tak přestu je zpoplatněn 5 000 urudia:)
     
  5. Korben

    Korben User

    †•ƦƩSϷƩϚϮ•† Koľko krát si klikol na tlačítko zmeny firmy ?
    Napíš si na podporu hry a požiadaj o pripísanie uridia za dvojnásobnú platbu za prestup.
    Stačí ak by si sa pozrel do bilancie.
     
  6. bozka1111

    bozka1111 User

    zmena firmy je placena
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    To vieme ale zmenou firmy sa nedá ísť do mínusu, napíše to hlášku, že nemáš urídium. Tu došlo k chybe lebo hráč sa pokúšal o niečo čo nemal alebo tam nezmyselne opakovane klikal.
     
  8. ono mi to dvakrát strhlo za zmenu firmy do EIC takze neviem

    -------------------

    raz ale vypísalo mi že mam ísť na základňu a potom ešte raz a to mi už zmenilo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG]

    Btw. na tú podporu si písal? Pripísali ti urídium?
     
  10. Logan

    Logan User

  11. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.