Úspěšnost získávání desingu Havok

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Spartakus, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. TRIXT

    TRIXT User

    leaderOfcz2: Oromë ti jen jinými slovy napsal, že toto téma nikdy nesloužilo pro statistické účely, ale jen k tomu, aby se hráči pochlubili nebo si postěžovali, jak jim to jde. Kdysi tu byla tendence statistiku vyhodnotit, ale nikomu se do toho nechtělo, spousta příspěvků zde byla duplicitně, některé byly neúplné atd. Takže již dávno toto téma ze statistického hlediska ztratilo smysl. A máš pravdu, že teď i kdyby někdo se moc snažil, k žádnému závěru již dojít nemůže.
     
  2. TRIXT,já to chápu,ale přečti si,první stranu,co uváděl,proč založil tuto tému a hráče nabádá dělat statistiky např: 18/6. A v tomhletom,je to teď naprosto zbytečné a když se podíváš spoustu hráčů z celé témy uvádí tyto statistiky,které jsou nyní devalvovány. Nehledě na to,že spoustu hráčů jsem příjdou,nepochopí,že už nemá význam,psát statistiky 10/8 a mnoho hráčů si to vůbec neuvědomí. Jen jsem chtěl upozornit na to,že psát nějaké statistiky nemá nyní naprosto žádný význam,ale přesto jsem budou hráči chodit a udávat to jako dřív;)
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Koukám, že alespoň něco tu po mě zůstalo. :) Ano tohle téma jsem tehdy založil z důvodů které jsou tam psané, ale nikdy nebyl čas se s tím počítat. :) Ono pokud je šance dostat 2 havoky z jedné Zety (asi novinka co vznikla po mém odchodu ze hry, nebo jsem ji přehlédl) Tak je vážně zbytečné nějakou procentuální statistiku dělat. V téhle hře jsem dosáhl téměř veškerého vybavení co jde sehnat, takže mě hra přestala bavit. Nechtějte být full vše. :)
     
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Spartakus vítej na fóru ;)
    taky jsem uvažoval o tom, co bude až budu full, no uvidíme ...
    ...už i tady se to dnes seká
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Vítej Spartaku! Osobně jsem šel cestou více serverů, ale teď mi to chtějí vzít, chtějí slučovat. Pak končím i já :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. 19 zet , z toho 8 při x2 odměnách , pouze 7 havoc , už mě to začíná tentononc.... , však víte :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    •»Śøŋºº«• 7 havoc z 19 ziet? To ma byt zle? Mas este velmi dobru statistiku.

    Zacinam mat pocit, ze zabudate ake tazke bolo ziskavat tieto veci v miulosti. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    34 zet a 10 havoc
    CZ3
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tak sa pochváli aj ja :D aj keď nemám s čím... 3 zety a 2 havoc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. RessY

    RessY User

    1 Havok z 8 zet
     
  11. -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Tak na 23. zetu spadli 2 havoky (double odmena) a mám ich 11. Po 1,719 hod. hracieho času to už prísť muselo :)

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
     
  13. -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Formes

    Formes User

    10/8 (1 2 3 4 5 6 7 8)
    Server CZ3
    [​IMG]167592776
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  15. 1/2 (na dvojnásobný den z bran)
    Power
    [​IMG] 160882509 Cz2
     
  16. Borat

    Borat User

    Doplňte svoje ID. Ináč budú posty zmazané.
     
  17. No... musim sa aj ja pochvalit. Mam 14 alebo 15 zet a dva havoky. Navyse tieto dva havoky mi prisli po dokonceni prvej brany pocas double akcie, takze... mam neuveritelne nestastie a uz som sa aj zmieril s tym, zze havoky nikdy mat nebudem :(

    ID: 98778232
     
  18. 9/10
    [​IMG] 168778665
    Int1
     
  19. 10 havoc/16 zet
    id: 165229865
    cz3
     
  20. Borat

    Borat User

    Doplnte vaše ID inač príspevky budú zmazané.