Utajená policejní loď?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Altlantis, 17/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Altlantis

    Altlantis User

    Zdravíčko, dnes sem na mapě 4-5 pozoroval tohoto hráče- ™†ŞIΞN†™

    NPC pomáhal střílet slabším lodím,což není zas tak zajimavý.. avšak sestřelit UVK na cca 3 rány to už je jiná. Navíc sem ho zkusil sestřelit a ale marně.. Ani 4 lodě ve skup sme neměli šanci.Dával si nás na polovinu konfigurace a byl i rychlejší než Lightning... Víme že se dělají kontroly účtů a lodě často není ani vidět, tak mě zajímá zda je i tohle něco od BP, případně to je nějaký automat a můžu ho teda hlásit na podporu hry??


    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=4jZSK&profileCheck=AnFyY&lang=cs profil hráče
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
  2. Aby to byl administrátor, musel by mít místo hodnosti A. Máš profil pilota?
     
  3. Altlantis

    Altlantis User

    Admin to není.Aspoň teda loď tak označená není.. Tak jen chci vědět zda to je další odpad ve hře nebo ne... Už mě nebaví tyhle automati co jen kazí hru a ještě se to ani nesnaží nijak utajit...Profil je starý cca 5 let. Ale tak účty se měné i po víc letech..

    V původním postu jsem doplnil profil
     
  4. Tohle je obyčejný hráčský účet. Bohužel se dělo v tu chvíli na mapě nikdo na fóru nebo podpoře nezjistí. Maximálně se podívají hráči na výbavu jestli tam nemá něco podezřelého. Ale jen kvůli tomu že zničí 4 hráče, nic rozhodnout ani potrestat nejde.
     
  5. Altlantis

    Altlantis User

    Tak teď už po x-hodinách mu nikdo nic nedokáže..Žel nemám ani program na video abych to dokázal.Škoda, myslel sem že tu někdo se podívá přímo na mapu,ale tak nejspíš si bude vesele dl hrát.. (O ty sestřeli mi ani tak nejde ale ty npc aby střílel na 3 rány...)


    Admin se k tématu nevyjádřil,tak ho uzavřete.Případně poraďte nějaký progr.na videa ať mám aspoň něco v ruce na tyhle čoboli...
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pokiaľ to nenahraješ tak ti asi nepomôžeme. Nemyslím si, že sa udržuju záznamy o tom kto dá aký veľký dmg a pod. Môžeš max poslať na kontroluje či nie je na účte niečo neobvyklé.

    Každá policajná loď musí mať na miesto hodnosti Ačko inak to nie je policajna loď. Možno si si to len zle všimol alebo bol lag na servery a pod. To už nezistíme bohužiaľ .
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Altlantis Spomenuty hrac nema na ucte absolutne nic zvlastne.. ked na to pozeram, tak ani nema moc municie a podobne, obycajny premierny ucet.

    Ziadne zahadne veci ani policajne lode na jeho ucte nie su.
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Altlantis: Toho hráče jsem dříve docela dobře znal. Ve hře to uměl skvěle a už tehdy byl opravdu full. Nikdy se nedopouštěl ničeho nekalého a nezdá se mi, že by Sien začal s nefér hrou zrovna teď. To, že pomáhal slabším členům klanu, pro něj bylo typické. Je spíše otázka, jaký účet máš ty a zda těch ran nebylo trochu víc. ;) Asi by to chtělo skutečně to video.
     
  9. Altlantis

    Altlantis User

    Nemám další otázky..Děkuju

    TRIXT klidně si nech zkontrolovat můj účet. Je to jeden z mála,který nikdy nebyl ani nebude pod programem a ani v jiných rukou
     
    Naposledy upraveno: 19/9/16
  10. Borat

    Borat User

    Altlantis tak nabudúce skús to nahrať a ako si hore sa pýtal tak dobrý a jednoduchý je bandicam na nahrávanie.

    Vyriešené.
    Lock.
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.