Uzamčení mého návrhu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 24/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den Kubino
    můj návrh splňuje pravidla pokud ne rád ho opravím, ale t bych k tomu musel dostat příležitost a to, že běžně zamknete téma aniž bz jste dovolili autorovi svoje téma hájit svědčí o tom že má skoro většinou pravdu i kdyby jen částečně a proto tě vyzívám aby jsi si semnou o mém návrhu podiskutoval
    to, že ty nevýš o mém životě nic není tvoje chyba ale o progrmování se ve mě daleko pleteš a nevím ale myslím si že ty o programování moc nevíš jelikož třeba pro tebe by bylo náročné přidat např novou loď do hry trvalo by ti to třeba měsíc ale pro vývojáře z BP je to jen pár tlačítek víš člověk, který takhle proce nemá stakovými věci žádný problém BP má dost lidí nebyl bych tak kritický kdyby Bp bylo jen pár lidí podobně jako skupinka která udělala DOremix :)
    Takže co můžeš říc na svou obhajobu ?

    Jo a pro další případy pravidla dobře znám a možná občas nějaká poruším, protože mě někdo naštve
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Navrh byl uzamknut, protoze kolega ma pravdu. Dale o programovani asi moc neznas, ale pokud budes chtit muzes se uchazet o misto v BP. Uvidime jaky budes.

    Jinak kolega co napsal ,tak tim nic neporusil. A plne se z totoznuji s jeho nazorem.

    Dale nic k reseni a misto toho muzes navrh prepracovat, ale ono je lepsi tu zbytecne prudit.
    Jeste dodam ,jeden navrh jedna vec a ne tam naflakat vice veci. A k tomu Tvemu navrhu, promin,ale tohle BP nikdy do hry neda.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.