V aukcii si získal predmet LF-3 (LF-3)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem denix555, 28/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. denix555

    denix555 User

    Dobry den, dnes 28.12.2014 09:25 som vydrazil laser LF3, no bohuzial som ho nedostal.
    Sprava mi prisla ale nemam ho (Blahoželáme! V aukcii si získal predmet LF-3 (LF-3) za 34.787.777 kreditov. ) ID 88846371 europa7
    Dakujem
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Podivej se poradne do hangaru.
     
  3. denix555

    denix555 User

    Nemam ju tam.
     
  4. danny965

    danny965 User

    ak sa môžem pridať stal sa mi tiež taký prípad a riešil som to na fóre moderator uzavrel debatu a nič pre to neurobil Absolútny nedoriešený problem.. som hrač kt. pozná pravidla a chcel by som sa dožadovať aby sa to zase preriešilo .
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    A kolik jsi jich mel predtim?
     
    denix555 tohle ocenil(a).
  6. danny965

    danny965 User

    ja som to dražil za kredity dal som za LF_3 okolo 32 m
     
  7. denix555

    denix555 User

    18 ... Drazil som aj Vengeance no ta mi prisla ale ta lf3 nie.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    A mas jich 19, takze ti rikam podivej se poradne do hangaru.

    danny965 ale ty jsi take svou lf3 dostal, ty se pripisovali opozdene, ted uz akuce funguje bez problemu.
     
    denix555 tohle ocenil(a).
  9. danny965

    danny965 User

    Určite .. nie nedostal hned po tom som si kupoval 2x za 10000 U teda za 20000 U ale tamta LF-3 mi vôbec ale ito neprišla prezeral som aj hangar nič neprišlo a ani kredity mi neboli pripísane takže budem to riešiť dalej ako som spomínal moderator zavrel debatu a mal som čakať čakam vyše už 1 mesiac a nič ... stále nič neprišlo .
     
  10. denix555

    denix555 User

    Mam 15 v lodi + 3 v iris. Inventar je prazdny.
     
  11. danny965

    danny965 User

    neviem .. ako to Vlastne kto to rieši .. ale nech sa to vyrieši čoskoro nebudem čakať další mesiac lebo tzv. tie príspevky su to veľa nedoriešene až ani neriešene chcem LF-3 alebo kredity. Prosím ešte raz o poriadne vyriešenie prípadu a nie že vyhovorky že to mám ked nemam už ma nebaví čitať klamstvá.
     
  12. denix555

    denix555 User

    Tu lf3 som nasiel :) no bohuzial je niejaka bugnuta a nemozem snu nic robit
    --------------------------------
    okey vybavene :)
    Dakujem za ochotu :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/12/14
  13. danny965

    danny965 User

    mam 15 LF-3 ako som mal a na 16-nástu stále čakamalebo na 32 m kreditov. otvoril som Inventar a spočítal.
     
  14. Korben

    Korben User

    danny965 Rieš si to na podpore hry, tu ti nikto LF3 nezoberie a ani nepripíše a tak isto ma tu nebaví čítať obvinenia že klameme. Nemáme na to najmenší dôvod a na budúce ti za podobné obvinenie udelím ban na fórum.

    Uzavreté, LOCK.
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Me to taky nebavi a hrac ma ban na forum. Protoze co je moc to je moc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.