válka -rank body

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PIZZMAN÷÷CZE÷÷, 25/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám dotaz když nám někdo dává furt válku stejná firma . samozřejmě z nás má bz čest ale mě by zajímalo jestli když je to stejná firma jestli ze mě má i 60 rankingov bodů ? dekuji za odpověd
     
  2. Logan

    Logan User

    Toto si mozes odsledovat aj z vypisu o odstrele takeho hraca
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Já mám dojem že při war za sestřel čest nedostáváš, jen BZ. Snad si ještě dobře pamatuji a nepletu se.
     
  4. Ahoj PIZZMAN÷÷CZE÷÷ ne má jen s tebe BZ a čest a body za zničené hráče.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Tak jsem si to pamatoval špatně, za sestřel je odměna, ale nepočítá se to do sestřelených lodí. ★ANDRE★ dík za opravu.
     
  6. Logan

    Logan User

    Ma este autor nejaku otazku k teme?
     
  7. ptal jsem se na ranky z tohoto nevím ani popel ale děkuju všem
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    PIZZMAN÷÷CZE÷÷ lenže RB ovplyvňuje viac vecí ako BS, úlohy a podobne takže nemôžeš jednoznačne povedať, či to ovplyvňuje ranky. Ak myslíš čisto RB za zostreľ hráčov tak nie, tam sa vlastná firma nepočíta aj keď je to war.
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Přesněji řečeno, nedostaneš RB za sestřelenou loď, ale za obdržené BZ a čest ano.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.