Varovali Vás.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KarelKryl, 20/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KarelKryl

    KarelKryl User

    Tento list som nechcel napísať,
    toto vlákno som nechcel zaloziť.

    Chcel som, aby ste dostali, aj keď oneskorene, môj feedback, ktorý hovorí za väčšinu hráčov.
    Nespočetne krát dávali hráči návrh na spojenie serverov, stažovali sa na zle pridané novinky, ktoré sú zbytočnosťou a pod.

    Vaša odpoveď bola: nedá sa, nepýtaj sa, LOCK.
    Niet sa čomu diviť, že postupne prichádzate o prácu. Postupne by ste mali začať šetriť na perzonále. Táto hra čoskoro zanikne. Ak bude chcieť vedenie zvyšovať náklady, potiahne to ešte rok-dva. Mali by Vás ale hneď zavrieť, nemáte potenciál.

    Jediné čo ste dokázali vymyslieť, sú bitky medzi servermi, čo nikoho nezaujíma.
    Sami ste sa do toho dostali. Teraz by ste chceli, aby hráči boli aktívny a poslušne kupovali uridium.

    Žial bohu, nedá sa, LOCK, RIP.


    S pozdravom,
    Kryl
     
    **rozárka** a CZE-N1k3 tohle ocenili.
  2. CZE-N1k3

    CZE-N1k3 User

    (BIG LIKE!) Tak tak, moje slová. Chudáci R.I.P DarkOribt.
     
    KarelKryl tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Ten čudný pocit keď si ten istý hráč aj odpovie cez iný účet. Asi rozdvojena osobnosť o_O . A spajanie serverov bude len treba viac čítať fórum.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.