Zpetná vazba Věčný svazek - diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 13/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vzhledem k tomu, že se v BP nepracuje o víkendu, tak bych zůstal v klidu, snad to do Velikonoc stihnou opravit a spustit.
    P.S. Herní server bude za 5 min. restartován. Kolikrát ještě.?;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -baghїra2- tohle ocenil(a).
  2. coolmen

    coolmen User

    Ta nová munice taky mela byt v obchodě a není.Ta nova lod pouze za real peníze nebo 200k uridia:eek:Stejne je oskliva a nechci ji.Event nic moc a jeste je rozbitej:D:D:D
     
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj Endy,
    kdybys koukl na internet, tak bys zjistil že ta nová loďka zvládne přesně to stejné co botka;)...........teda když za ni někdo cvakne 400.
    Hezký den
     
  4. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Kebyže tak funguje ešte platobna oblast(((((
     
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Tady ušetříš, tahle stojí jen 500, kdežto super bootka 400/měsíc.
    Už jsem tu šílenost viděl, teď na 1-2 kde někdo vyhodil 460 Kč, aby s tím mohl lovit odpad, hahaha
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Pucikocour-Mohl by si přestat svým způsobem propagovat to svinstvo?
    Co se týká akce tak mohli taky vydat info třeba,,Omlouváme se ale nastali komplikace,, apod.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na GE-2 střílí 20 hráčů bosse a napíše nám to toto : Vetřelec unikl...
    4x po sobě NPC zmizí bez jakékoliv odměny? To je záměr vývojářů hry jak naštvat co nejvíce hráčů?
    P.S. Myslím, že se jim to povedlo zcela dokonale.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. Pucikocour

    Pucikocour User

    Já něco propaguji? Chceš tady ještě někomu tvrdit, že teď už ta hra na tom není postavená a je to veřejné tajemství, že 2/3 hráčů to používají? A pokud něco používají nepotřebuje to propagaci.
    Chceš někomu namlouvat, že ta hra je jak když jsme začínali? Když už jsme u toho, přestaň se do mě navážet. Modů je tu dost aby mi případně dali za uši.................ale oni na rozdíl od tebe ví, že mám pravdu.
     
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    Řešil jsem to již na chatu s Tinou, mě po polovině nastřelení zmizel a nepomohl ani jiný prohlížeč. Nebo zmizel hned po nastřelení. Mě to dělalo už u toho malého prcka.
    Tina mi napsala něco o tom čase, kdy zmizí, ale prcek dokázal zmizet již po 12 vteřinách střelby.
    Kouzlo hodné Harryho Pottera:D
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  10. Fishbi89

    Fishbi89 User

    Bude ta akce ještě normálně fungovat nebo ne?
     
  11. pecko

    pecko User

  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Fishbi89 doufejme že to alespoň v pondělí opraví. Přes víkend opraví jenom platební oblast.
     
  13. Pucikocour

    Pucikocour User

    :):):)
     
  14. Drift1

    Drift1 User

    Já se nenavážím jen konstatuji protože tu nic jiného od tebe k počtení není ohledně porovnání cen apod. Moderátoři si možná všímají a možná taky ne. V poslední době bych řekl že jejich aktivita tu na foru značně poklesla což lze vyčíst z různých příspěvků.
     
  15. Pucikocour

    Pucikocour User

    Chtěl jsem napsat "vážený příteli," ale kdybych něco takového napsal, asi bych dostal obrnu.

    Za 1/ můžeš s daným problémem něco udělat? Neuděláš s tím vůbec nic, protože o to se zde už snažilo něco adminů a dokázali kulové.
    Dokud jsme byli jen cz1, nebylo to tak markantní jak je to teď, kdy po mapě nic jiného nelítá, jak maskovaní sběrači (zdá se, na slovo boot jsi alergický)
    Za 2/ chováš se, jak bys chtěl být adminem a vše zakázat. Uděláme dobu temna jak za jezuitů? To zde již bylo, kdy slovo BOOT bylo přísně zakázáno, protože v téhle rovné hře, žádné podpůrné programy přeci neexistují!

    A za 3/ jestli bytostně něco nesnáším, je to česká, bonzácká nátura. My máme ještě jednu národní vlastnost, ale nevím, jak to slušně napsat. Už vím.
    Je to lezení tam, kam nikdo krom 4% menšiny většinou neleze........ale my to máme jako národní sport.

    Chceš něco změnit? tak jdi bonzovat ty co prodávají účet a BP tě ocení. :D

    Já už jsem starý kocour, abych něco měnil, jen si cením toho, že povolaní o tom již mluví napřímo a nezavírají před pravdou oči jako třeba Ty.

    A za 4/ nepíši to kamaráde poprvé o maskovaných sběračích, já to tady již napsal před 2 roky a v tom, co jsem napsal, jsem se v ničem nemýlil. Jsi jak teď ten film Mravnost nade vše...........sběrači neexistují, ale bonzáci ano. Mravnost nade vše!

    PS: omlouvám se kompetentním, nechtěl jsem to sem tahat, jen jsem odpovídal na dotaz Endymu1913.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  16. ENDY1913

    ENDY1913 User

  17. Drift1

    Drift1 User

  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Promiň, ale hodnějšího kocoura na celém darku neznám. Není jediný co píše mimo tému, to samé by se dalo říct i o mě.
    Mluvíš jako by něco ošklivého provedl i když nejsi policajt. Také znám i cenu. Ale na straně druhé, event již opět spadnul.
     
  19. Pucikocour

    Pucikocour User

    MODI upalte mě na hranici, já jsem zlobivý kocour
     
  20. Drift1

    Drift1 User