Zpetná vazba Věčný svazek - diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 13/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    ZOO koutek je jinde, jsi mimo téma:)
     
  2. ENDY1913

    ENDY1913 User

  3. však mne tam ani nepíše čas kedy budu npc a nikde ich ani nevidim kašlať celu hru
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Říkal sem na chatu GE2, že celej event spadne. A jak je vidět, je to pravda.
    To samé, se událo včera. I dnešek je kopírka včerejšího dne. Bugnutý event.
    Nic víc.

    P. S.: A kdy se dočkáme kompenzace za vzniknuté škody? Už nikdy?
    Hráči nakoupili permanentky a běží jim boostre. Čas je pro nich drahý.
    Hlavně, že event končí 24. února ve 23:59 Měli ho alespoň prodloužit..
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  5. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Skor bugnuty ti čo to robia:D:D:D
     
  6. a ja ***** som hned kupil permanentku pekne kks :))
     
  7. skor podoyrive ze na GE1 na niektorych mapach ci doslova firme eic to ide :)
    zeby to bol zamer pochybujem ze nahoda
     
  8. V pernamentke su len tie male NPC, a DMG do NPC a hracov... Co znamena, ze len tie "male NPC potrebujete urobit do pernamentky", ostatne ukoly z pernamentky si mozete urobit na inych mapach nie... ?
     
    -baghїra2- a ZOHAN tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Myslím si, že nemáš pravdu.
    [​IMG]
    pokud to tedy nejsou ''male NPC''.:)
     
  10. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásné ráno,
    koukal jsem včera do těch výher nebo cen a rozesmála mě "NPC atomovka".
    Před 2 roky jsem o ní psal, že to je poslední co zde chybí, ale ta byla myšlena na nepřátelské i spřátelené hráče. (šoupneš na mapu, portneš, pak se zableskne a všichni jsou po smrti a nemusíš řešit zda jde o přátele nebo nepřátele). Počítám, že i k tomu se časem dopracujeme.
    Chtěl jsem ještě něco napsat, ale zas by se mne snažili upálit..............tak nic.
    Hezký den
     
  11. pecko

    pecko User

    zmenili hodiny zo 6hodin hrania na 2 a aj čas od 18tej, nie od 16tej, mne treba este raz toľko tých fragmentov a este asi 8 úloh, takže za dva dni hrania dosť, ja som rád že to dali len na 2 hodiny, keďže padajú slušné odmeny aj z tých npc a hrať to 6-12 hodin len pre odmenu, to nie.
     
  12. ZOHAN - dik za opravu.
    Písal som to už v noci a z tabletu, tak som si to nemohol overiť, čo tam presne je.
    Dajme tomu, že z 22 úloh je +-10 potrebné urobiť cez akciu, no ostatných cca.+-12 môžeš robiť kľudne mimo akciu.
     
    -baghїra2- tohle ocenil(a).
  13. dekov02

    dekov02 User

    SHD- SLO01 dává +5% ke štítu a -5% k ZB, místo +10% ke štítu a -5% k ZB? Zase nějaký bug nebo co? Přesně to samý se stalo už u SHD-GOL01 z minulýho eventu kterej dává +5% ke štítu místo +10%
     
  14. Presne toho jsem si take vsiml... V cilech to ukazuje +10% stitu a v hangaru jen +5%...:mad:

    E: Zajimalo by me, kdy hodlaji akci opravit, popr. vydat nejake info k tomu?
     
    Naposledy upraveno: 17/2/20
  15. dekov02

    dekov02 User

    Vypadá to že odpovědi se neodčkáme.
     
  16. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Pre boterov je +10% a pre poctivych hračov je len +5%:D:D:D:D:D
     
  17. Drift1

    Drift1 User

  18. čaute mam taky problem ked pukneme to velke npc tak ziadny box mi nepada dodnes padali ale od dnes to nefunguje a neviem ako to riešiť

    EDIT: zrejme už všetko funguje ako má..
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
  19. Septarzx

    Septarzx User

    Zdravím a radím bol som chviľku skontroluj či máš zapnuté cargo .. a po dalšie dostavajú to iba hráči z najvyšším dmg neviem koľko hráčov :) gl hf
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Septarzx sú to 3 hráči s najvyšším dmg.

    Po likvidaci vetřelce Styxus získají 3 hráči, kteří způsobí největší poškození, valentýnský box.
    Po likvidaci vetřelce Charopos získají 3 hráči, kteří způsobí největší poškození, valentýnský box.

    je to uváděno tady: Akce Věčný svazek - Časté dotazy
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.