Chyby Velikonoční posilující balíček - chybný obsah

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 24/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    *Firefox1*, Trpezlivosť ruže prináša. Toto nieje jediná vec, ktorá sa rieši. Tak že prišiel oznam, že premium by malo byť predĺžené začiatkom budúceho týždňa, teda v pondelok a to o 9 dní.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  2. dolikt

    dolikt User

    děkuji moc aspon budu moc jit do gamy
     
  3. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    K-A-R-E-L Pozri, je viacero problemov v hre co sa vlecu a riesenia su v nedohladne, ani nam sa to nepaci, bohuzial nase pravomoci su obmedzene a niekedy ani hlasenia nemaju ocakavany efekt.

    Nepripisane premium je este pomerne maly problem... jednoducho si este pockate o par dni dlhsie. :)
     
  5. osobnost

    osobnost User

    ono je to těžké ty tady třeba píšeš o tom, že se ti prodloužilo o 5 dní a spousta hráčů to premko dostalo na 5dnů ale vem si třeba mě. Přihlásil jsem se do hry hned první den co jsem to měl na mailu a nedostal jsem žádné boostry ale tak to vem čert. Ted se však podrž premko jsem obdržel na celý 1 den!!! FAkt výhra když mělo být na 14 dní.
     
  6. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Když byl BP prodat Číňanům tak snad se ty opravy všeho možného nějak pohnou, přeci jen je už třeba.
     
  7. To ma mrzí, ale musíš vydržať.. Určite sa to nejak vyrieši. A čo sa týka boostrov, tak som postrehol väčší počet bodov skúseností a česti z brán A,B a C. Pritom som mal len klasické boostre+dvojkový na česť.
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Podle mě ty boostlery nedorazily vůbec, byly by připsané. To co popisuješ s tím nesouvisí.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kolega už to tu výše psal, nicméně napíši to ještě jednou. Dle posledních informací by připsání mělo proběhnout od pondělí, všichni aktivní hráči kteří se přihlásí v době pondělka odpoledne až pátku, obdrží prodloužení prémia o 9 dní plus i nějaký bonus navíc.

    Tak nezoufejte, na nic se nezapomnělo. ;)
     
    ChuckNorris a TRIXT tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    No čo už. Už zase prémium? Čert mi to byl dlužen!
    Protože pravým uměním je bez prémia, plnit úkoly na DO. Tohle opravdu a fakt, není zapotřeby.
    A btw.: Byl mi sám čert dlužen ten prémium na dalších 9 dnů. 9 dnů se ho pak nemužu zbavit.
    No jo. Len to nie!
    - Pretože prémium by malo byť, len pre začínajúcich pilotov na prvé dva týždne v DO. Inak nie.

    Pretože odškodnenie si predstavuju úplně jinak. Vo forme urídia, munície, boosterov, kupónov alebo kreditov.
    S takýmto znením vo forme prémia, by som s tým nikdy nesúhlasil. Ale to je samozrejme, len vec názoru.

    |Oromë| Rozumiem. No čo už.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/16
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Ono bez premia sa na profi urovni DO hrat neda. V dnesnej dobe je v hre uz tak vela veci, ze nie je mozne efektivne hrat na 1 liste, ledva sa tie veci zmestia na 3 listy.

    Toto odskodne pomoze hlavne hracom bez premia cize to berem ako plus.
     
  12. Nemám premko :( a to som čakal že dnes pride :(
     
  13. dolikt

    dolikt User

    jaktože nemm remium už sem nachystanej na gamu a najednou nic tak jako co to je kdž už ocialně naišete žebude v pondělí tak b v ondělí mělo být a né že nc nebude
     
  14. miki.no1

    miki.no1 User

    A čo si tak počkať ? Možno bude počas dňa reštart a pripíše sa , veď pondelok je až do polnoci :)
     
  15. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Nevím, ale stále nic.
     
  16. Korben

    Korben User

    Ja vám neviem, ale niekedy si tu pripadám ako v psychiatrickej liečebni. Máte niekde napísaný presný čas? Pondelok už skončil? Je niekde napísané, že to určite bude v pondelok? Nepísal som náhodou, že by to malo byť v pondelok? Čo však môže znamenať, že v prípade nejakého problému to môže byť aj v iný deň? Prestaňte tu zbytočne spamovať a počkajte si kým to spracujú. :rolleyes:
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  17. Korben, pacientů je tu dost, ale na léčebnu to nemá, to už je jiný lvl :D.
     
  18. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, Tak si píšem, Krtko, spam. Nic nebude. :D
     
    danecgee tohle ocenil(a).
  19. Ako už písal Korben: ,,Trpezlivosť ruže prináša,,. Keď sa to pripíše tak sa pripíše ak nie tak nie ale ešte tam je stále tá možnosť že sa to pripíše. Tak nezúfajte a čakajte. Pondelok má 24 h. :D :)
     
  20. dolikt

    dolikt User

    už jenom 7h 35min omg :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.