Chyby Velikonoční posilující balíček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mosko98, 30/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mosko98

    Mosko98 User

    Dobrý den, dostal jsem od '' darkorbit@newsletter.bigpoint.com '' email, ve kterém je zcela zřetelně napsáno :

    '' Jako náhradu za ztracený čas u Boosterů všichni piloti, kteří se mezi pátkem 25. března (půlnoc MSČ) a pondělím 28. března 2016 (23:59 MSČ) přihlásí do služby, automaticky získají:
    • Premium na 2 týdny
    • Super balíček boosterů (na 10 hodin herního času) obsahující
      • Booster poškození DMG-B02 (+10 % k poškození)
      • Booster štítu SHD-B02 (+25 % k síle štítu)
      • Booster zásahových bodů HP-B02 (+10 % k zás. bodům) ''

        Chci se tedy zeptat, jak je možné, že po cca 4 dnech nemám premium, když je ve výše uvedené zprávě napsáno, že obdržím premium na 2 týdny, což je, jak všichni moc dobře víme, 14 dní. Sice nevím jistě, zda-li jsem tento baliček obdržel před 4 dny při nalogování do systému nebo před 5 ti dny či později, avšak to určitě nebylo 14 dní, jelikož jsem email obdržel data : '' 24. 3. 2016, 16:16:21 '', což je jestli správně počítám 6 dní zpět. Tím pádem, i kdybych se nalogoval do systému vteřinu po obdržení emailu, furt to nejsou 2 týdny.

        Rád bych tedy věděl, kde se stala chyba?

        Děkuji.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.