velikost stránky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 27/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bože, bože... můžete mi vysvětlit kdo se v tom zase do háje hrabal? herní okno mám na 80% velikosti, protože jako tomu bylo ještě včera na 100%, dne je to uplně mázlé, vlivem zvětšení... a když zmenším herní okno, domovská stránka je zase zmenšená... rád bych věděl kdy se to opraví? je to hnus
     
  2. Korben

    Korben User

    Buď si resetni nastavenia, alebo si uprav nastavenie prehliadača.
     
  3. chyba bude u mě... když změním rozlišení pc, je to v pořádku... nevím, co by se mohlo stát... rozlišení bylo 125% vždy... ted je to dobře na 100% a na 125% blbne..
     
  4. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    No ja mám podobný problém. Riešim to už celý deň a na nič som neprišiel. Včera bolo všetko v normále. Dnes keď som to spustil všetko bolo priblížené a zväčšené a kvalita bola hrozná ako keby to bolo na malom rozlíšení. Snažil som sa to riešiť lupou lenže to skončilo tak že hra vyzerala tak ako má pri 25% ale HUD a nápisy boli takmer neviditeľné. Tak som si pomyslel že sa skúsim pohrať s rozlíšením kompu lenže to absolútne nič nezmenilo na veľkosti len kvalita bola horšia. Pred týmto to fungovalo tak že keď som hru spustil na 4K bolo to oddialené a nič nebolo zväčšené čiže v normále, keď som dal na full hd priblížilo sa. Teraz je to stále tak priblížené ako keby to je na 800x600 a hýbe sa to len z lupou (pri ktorej si môžem vybrať či chcem vidieť HUD alebo kvalitný obraz).
    Dúfam že som vás moc nezmiatol ale ťažko sa to vysvetľuje.
    Budem rád za každú odpoveď.
     
  5. Ahoj, Mr. Kat , taky jsem zkoušel změnu rozlišení nebo i odinstalování prohlížeče, nic nepomohlo, tak mě napadlo... co používáš za prohlížeč? ( já mozillu ) mohlo by to být tím, že se aktualizovala verze prohlížeče (mozilly), a tím se rozhodilo i rozlišení stránek atd. například pokud jdu do detailu, tak i v liště záložek na mozille mi jedna chybí, protože se tam nevejde... v pátek tam byla v pohodě... na google chrome jde všechno v poodě, takže nevím, kde je chyba.
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky podobný problém s velikostí stránky v Mozille po aktualizaci, po nastavení zobrazení je to lepší

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/1/17
  7. zkusiml jsem, ale pořád to nějak neřeší problém... stránka musí být zmenšená na 80% velikosti, aby byla vyhovující jako předtím na 100% se stejnou velikostí, takže mozille se nějak ,,povedlo,, zvětšit stránku, takže se ted bude muset zmenšit, aby vše bylo jako původně, chápu dobře?
     
  8. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    [​IMG]
    No podľa mňa takto by to na 4K nemalo vyzerať, keď zmením na Full HD je to také isté len horšia kvalita. Dá sa to posúvať len lupou ako som už písal nevyzerá to dobre. Je to už jedna z viacerých chýb ktoré som zaznamenal za ten týždeň čo som späť lenže táto my zabraňuje v hraní. Skúsil som 4 rozdielne prehliadače ale nič nepomohlo. Neviem kde je chyba lebo BSGO ktoré funguje na rovnakom princípe beží úplne normálne (väčšie rozlíšenie-----väčšie zorné pole v hre a menší hud). Inak keď spustíte hru (hore) lupa by už nemala ani fungovať ako je to pri BSGO kde to beží tak ako má. Môj výsledok je taký že hra by mala byť závislá od rozlíšenia pc a nie lupy v prehliadači. Keby neviem že vám to nefunguje len na mozile povedal by som že to je vo Flashplayer-i ale takto.... Neviem na hru sa v takomto stave nedá dívať. Budem rád za každý návrh.
     
  9. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    Nič ? Ok žiadne info o tomto nemáte nikto mi nedokáže pomôcť ? Koľko mám čakať na odpoveď ? Keď mi neviete pomôcť aspoň to napíšte. Lepšia nejaká odpoveď ako sa na mňa vykašlať. Tak vás ešte raz prosím či nemá niekto nejaký nápad. Prezrel som nastavenia prehliadačov ale mne sa zdajú byť v pohode. Šak diali sa nejaké aktualizácie flashu, prehliadačov nie je možné že to je z toho. Prosím len sa vyjadrite, ďakujem.
     
  10. Formes

    Formes User

    Je to zapříčiněno aktualizací Mozilly. Počkej do další aktualizace prohlížeče jestli to neopraví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. tak svalne jsem se na to juknul a mam vse v pohode a tez pouzivam moziluaktualizace probehla a fakt mam vse v pohode
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Mr.Kat

    Mr.Kat User

    Ďakujem za odpovede, no asi mi neostáva nič iné len čakať.
     
  13. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.