Veľmi zlý chod hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«, 25/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, prosím o pomoc a radu. Už viac ako mesiac mi hra beží veľmi zle, je to dokonca nehrateľné a neviem si sám rady.
    • ccleaner pravidelne
    • nainštaloval som aj aktuálnu verziu flash playeru
    • skúšal som hrať aj na inom prehliadači
    • vyčistil som PC od všetkých možných nepotrebných vecí a programov
    • počas chodu hry sú všetky ostatné programy a prehliadače vypnuté
    • nastavenia v hre sú na minimálnych požiadavkách, vypnuté pozadie, zony atd
    Napriek tomu mám na porte kde stojí 1 loď FPS od 11 do 17. Pri portnutí sa bránou čakám aj 5-7 sekúnd kým sa zjavím na druhej strane všetko strašne seká. Nikdy som až takéto problémy s chodom hry nemal ako teraz. Pripájam výsledky z pingtest a speedtest.
    Nerozumiem tomu prečo som donedávna mohol hrať bez problémov aj so zapnutým pozadím mapy a ostatnými nastaveniami a hra bežala plynule. Prosím poraďte mi, skúsil som všetko čo som vedel.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Viem, že pripojenie nie je A* no to ja neviem ovplyvniť. Internet mám rýchlejší ako kedysi, je to optika a napriek tomu je hra nehrateľná.
    ďakujem za každú radu

    S pozdravom / Best regards
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. http://www.speedtest.net/my-result/5433164673

    Je potřeba si uvědomit, že mezi tebou a serverem BP jsou stovky kilometrů tras, různé uzly, kde dochází ke ztrátám paketů. Jinými slovy, nemusíš za to moci ty, tvůj PC, ani servery BP. Taky jsou povodně, vedro, opravy, všechno má vliv. A lagy budeš mít. Taky je někdy mám. Pak prostě nehraji, dokud se to nezlepší.
     
    Naposledy upraveno: 26/6/16
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN« Ako pise kolega, napis parametre pc. Lebo podla udrzby a testov pripojenia by si nemal mat ziadny problem. Znamka B je pohodicka...

    Vidim to bud na slaby pc ale nejaky skryty problem, virus, malware, chyba systemu a pod.
     
  5. Ahoj, tak nakoniec som si prešiel celý postup ešte raz a zistil som, že som vôbec nemal nainštalovanú Javu. Neviem celkom presne na čo ten programček slúži ale po nainštalovaní všetko beží znova po starom. Vymazal som všetky možné zbytočnosti ktoré boli v PC a hra beží celkom slušne. Najskôr bola chyba práve v tej Jave. No neviem prečo lebo v minulosti som už Javu inštaloval. Každopádne už je to v poriadku. ďakujem za ochotu :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.