Vengeance pusat vlastnost lodi ( Rozklad štítu )

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karmeny, 25/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíte že by to bylo dobré? Vengeance pusat vlastnost lodi

  1. Ano

  2. Ne

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karmeny

    Karmeny User

    Ahoj, měl bych takový nápad
    Mohlo by v lodi Vengeance Pusat zavést nějaká specialní vlastnost lodi, bylo by to dobré. Třeba Rozklad štítu. Příklad slabší hráči si nemůžou dovolit do hry investovat upragdy atd.. a když bude mít pusat s tou vlastností, tak kdyz děla do úkolu 10 Boss krystalonů sám, tak bylo by to dobré Příklad Cooldown: 20 min, Učinek 1 minutu
    nebo nějakou podobnou vlastnost myslim tím obrázkově
    a nebo by bylo MOŽNO dokoupit Vlastnost za Uridium za 150 000 nebo 200 000 U.
    Samozdřejmně to nemusí byt rozklad štítu, může to byt cokoliv.

    [​IMG] [​IMG]


    Jaky to bude mít dopad na hratelnost: Já osobně si myslim že to bude mít hodně dobrý vliv na hru ;)

    Jaka pozitiva z toho pro hrace a BP: Hráči si víc budou užívat s Vengeancí hru, pro BP to bude mit Pozitiv, lídé kteří začinají nebo budou si chtít koupit Pusat ( výnosné )

    Negativa: to netuším, ale asi žádná :)
     
  2. Rozklad štítu pro Pusatku? Tak to určitě ne. Všiml sem si, že z vybavených pusatek se stávají dost silné a rychlé lodě na mapě a bývá problém je i sundat při osobním souboji..pokud by se jim dala i tato vlastnost Spectrum na 80ti % snížení dmg od soupeře, narušilo by to rovnováhu hry a to hodně a nešlo by je na mapě skoro sundat jak už při souboji, tak při jejich útěku..za mě Ne (a rovněž i to dokupování vlastností pro tuto loď je nesmysl..takto by jedna loď mohla mít všech 5 vlastností)
     
  3. Karmeny

    Karmeny User

    To je fakt, ale nemusí to byt Rozklad štitu
     
  4. Karmeny Jediné co by možná šlo ;) by bylo těch 5 vlastností dát samostatně po jednom ke koupi i pro Vegu (stejně, jako sou teď samostatně pro Golika..jedna loď-jeden design-jedna vlastnost)..ale určitě né zkombinovat Pushat design s jakoukoliv vlastností, či dokonce všema naráz, byla by to moc velká výhoda strategická a narušení rovnováhy hry
     
    Naposledy upraveno: 25/2/16
  5. Karmeny

    Karmeny User

    jj to je taky fatk ;) pravda
     
  6. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Já s návrhem souhlasím. Proč nevytvořit podobné vlastnosti jako u Goliatha, aby i milovníci Vengeance si mohli vybírat mezi různými vlasnostmi a všemožně taktizovat. Už sice nějaké jsou, ale nebylo by na škodu, kdyby jich bylo víc. Došlo by k dalšímu oživení hry, taktiky hráčů by pokročily dál a BP by, dle mého, z toho rozhodně těžilo velké částky.

    Jen by bylo dobré, kdyby sis v hlavě vytvořil nějakou představu, jak by to mělo vypadat a hlavně fungovat u těch nových schopností. Přecejen podat někomu návrh stylem, že mi projde hlavou jakási myšlenka, bez ztvárnění (a funkčnosti), to už ti jentak neprojde.
     
  7. svi1

    svi1 User

    Pussat je rychlá a má nejvíce slotů pro děla. Kdybys jí dal ještě něco dalšího, bylo by to nevyvážené. Už tak máš k dispozici techy. Ano, oživit vegety by bylo fajn (mám na ně úkoly a moc jich na mapách není), ale ne v téhle podobě. Za mě ne.
     
    Koudy-OP tohle ocenil(a).
  8. Ani náhodou, Pusat je už jak je výše zmíněno silnej jako prase... Bere se všemi upgradovanýmmi LF-4 + seprom + havoky + boostery už tak moc. já jsem jeden ze slaších hráčů a když potkám pusatku vidím jen 226.587 a puk... kdyby se jí dali nějake specialni bonusy ( i kdyby jen to co ma solace ) tak to naruší hru tak, že nebudou lítat golove, ale pusatky ktere budou brat + - 220.000 a sejmou kohokoli na 2 - 3 rany. už takhle mam problemy... dále, vemte si, že má vybavení goliatha, životy skoro jako základní goliath, rychlost s full pohony skoro jako základní speedheart ( mapa 4 - 4 + - přeletěna za 5s ) a mít ještě speciální schopnost? nene... dyž už chcete specialní vegy, tak něco jako je Zlata vega. síla jako vega a např zrychlení nebo oprava... sorry ale za me jednoznačné NE
     
  9. Koudy-OP

    Koudy-OP User

    Myslím, že by bylo dobré se již držet návrhu od Lord_Scorpion, který navrhl, že by se nepřidávali schopnosti k Pusatce, ale vytvářeli by se nové designy pro základní loď Vegy. S tím jsem právě souhlasil a myslím si, že pokud by si Karmeny dal s tím nějakou tu práci a popsal by funkci různých schopností, které by ho napadly, to už bych viděl jako poměrně reálné. Protože jak jsem již zmínil, BP by z toho mělo velké částky, jelikož by milovníci Vegy oblékli své lodě do nových "kostýmů" a tím se by se rozšířilo taktizování a využívání nových schopností.
     
  10. Karmeny

    Karmeny User

    to je ten problém, ja nevím jak to popsat, a navic nevim jake Desingy nebo schopnosti by chtely ostatni lidi to je globalni otazka
     
  11. vengeance by mala zostat vengeance a nemalo by sa na nej nič vylepšovat. už dizajn pusat z nej robí obrovskú konkurenciu goliathu a podla návrhov z nej bude čoskoro druhý citadel.
     
  12. Karmeny Koudy-OP :)Mám tedy ten návrh zpracovat kompletně samostatně? Tzn. Nekombinovat dva designy do sebe (příliš silná loď) ale pro základní vegu mít možnost zakoupit i jednu z 5ti vlastností (Solace, Spectrum, Diminisher, Sentinel a Venom)?..tohle by totiž mohlo zaujmout i BP, protože by to určitě přilákalo lidi ke koupi :)..pokud tedy autor původního návrhu souhlasí :)
     
    Naposledy upraveno: 27/2/16
  13. Karmeny

    Karmeny User

    ano souhlasím vzdyt je to luxusni ;)
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    V takovém případě by ale muselo jít o samostatné, vizuálně dobře rozlišitelné designy. Ne že si to člověk prostě koupí pro základní vegu - to by pak nešlo na mapě poznat, co hráč má (jako to jde poznat u golíka)... Původní návrh jasný nesmysl. Ale i s touto úpravou se mi to moc nelíbí. Více vlastností pro vegu klidně, ale proč kopírovat? Vždyť se dají vymyslet nové.
     
  15. jetecha

    jetecha User

    Karmeny
    měl bych pár maličkostí:rolleyes:ale spíš pro tech centrum než pro design
    - vlečný paprsek který přitáhne protihráče k sobě i za cenu že po skončení paprsku sám zůstane stát o chvíly dýl než protihráč
    -impul kterým odmrští zaměřeného protihráče (a nebo všechny:p) ale sám zůstane na chvíly stát
    -ale nejvíc nej je možnost změnit vzhled i během boje, né střílení, na něco v okolí, po výstřelu by účinek končil
    umím si představit jak bych je využil proti jiným, ale proti mě ?! asi bych zuřil;)
     
  16. kdyz chces delat ukoly jako boss tak preci nebudes brat lod BB nebo fenixe a kdyz mas na pusat tak si musis rozmyslet jakou lod budes nejvice vyuzivat nn za me ne nemam je rad pusatky kdyz je davas zdrhnou ni osobniho :mad:
     
  17. Naco preboha kombinovat gola s vengou? Zbytocny zmätok by bol co ma jaku schopnost a pusaj je uz aj tak hoodne tvrdy oriesok
     
  18. Nejrychlejší loď vybavíme schopností spectrum:D. Navíc píšeš, že slabší hráč si nemůže dovolit upgrady atd, ale dal bys to na dokoupení za 200 000 uridia, takže taky dobrý.
    Tak nevím jestli si z nás děláš srandu nebo jsi pod vlivem voodoo či nějaké sekty.
     
  19. 1980milan

    1980milan User

    rozhodne nie už bez tak je pusat jedna z TOP lodí hlavne kvôli rýchlosti a práve preto je ako píšeš dobra pre slabších hráčov dať jej ešte schopnosť to už by bolo moc hra musí byť vyvážená každá lod či design je niečim výnimočný nemôžeš urobiť lod ktorá vždy utečie to môžme dať rovno Citadele najvačšiu rýchlosť a ponechať jej všetky schopnosti čo má a aby bola ešte viac top dáme jej rozklad štítu to potom môžme všetky ostatne lode vymazať a budeme lietať len na citadelach :D
     
  20. jisap123

    jisap123 User

    Za mě také ne, zřejmě to myslíš dobře, ale rozhodně bych to nekombinoval s takto silným designem, který se už teď vyrovná golikovi. Když už se ti nějak povede jí dávat, rychle ti zdrhne a nemáš šanci pokud taky nemáš pusatku. Navic by k tomu přišly další schopnosti.

    Pokud jde o "dokoupení" - to špatný nápad není, jen bych si s tím pohrál. Rozhodně bych to nedával do silných designů, ale třeba jako možnost v obchodě si dokoupit nějaké pžiměřené schopnosti do lodě (ale nesmělo by se to kombinovat s pusatkou, nebo lightningem, jen třeba s dražitelnými v hodinovce). Bylo by to něco jako PET a mechanizmy.. Šel by třeba vymyslet design, který by umožňoval dokoupení těchto schopností, ale jinak by neměl žádné výhody, nebo by se do nějakého hezkého, ale nekupovaného kvůli nulovým výhodám, přidal nějaký "slot" pro schopnost... Ale pokud by to bylo jak píšeš - do pusatky, tak rozhodně ne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.