venom skin-bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warho18, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warho18

    Warho18 User

    Dobrý den .. Ide skor o to ze som bol na paladku a hladal som meno hraca a pocuval hudbu tak som nepocul a ked som sa pozrel videl som ako ma znicil posledny tick schopnosti VENOM .. Samozrejme ma to nahnevalo tak do 1 minutky som ho nasiel a co sa stalo ? Mal skin znova .. Je tu zase dáky nový bug alebo ked skryta pasivka ?

    PS: za odpoved dakujem :))
     
  2. Korben

    Korben User

    Myslíš že my sme tu veštecká spoločnosť ? ;) Kde je tvoje ID ? Kde je presný nick hráča ?
     
  3. baty77

    baty77 User

    Promiň, kamaráde, ale jen než jsem to chopil, stačil jsem si dojít na záchod...

    Není to (samozřejmě) mou nechápavostí...
    Je to pravděpodobně tím, že si pleteš slova ,,SKIN" a ,,SKILL"
    Pro objasnění:
    Skin = anglický ekvivalent českého označení ,,kůže" , ve hrách často ve významu vzhledu nebo barvy lodi (, hrdiny, robota atd.); také bývá používáno jako slangový výraz pro ,,skinheada"
    kdežto
    Skill = anglický ekvivalent českého označení ,,schopnost" atp.

    Zkus to prosím znova a uveď důležité údaje jako ID, nick hráče atp.

    _______
    Korbene, vzal jsi mi to od úst :)
     
  4. Warho18

    Warho18 User

    Ach prepáč som zvyknutý že "dizajn" pomenuvam ako skin (z LOLka) Moj ID 64275175 meno hráča: ^~««ĶαѕτįεŁ»»~^ .. Tak ešte ras bol som rozrušený . Proste hrač s dizajnom "venom" ma zničil na paladiu so schopnostout "singularita" . videl som to až v tedy ked poslednou sekundou ma to zničilo . tak som si ho našiel o minutku a použil schopnosť "singularita" zas . Dufam že toto už stačí ....
     
  5. Korben

    Korben User

    U daného hráča nieje na účte nič nezvyčajné. Ak hráč v hre podvádza, tak na to tu je systémová kontrola.
     
  6. a nemohlo sa stat ze ta prva singa co ta znicila bola od ineho hraca s venomom a ten ^~««ĶαѕτįεŁ»»~^ ta nastrelil a pripisal si sa jemu. A potom ked si ho nasiel mal svoju singu?
     
  7. Warho18

    Warho18 User

    pochybujem ved ked dava dmg nerpepise sa na dakoho ineho ..
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.