Vesmírné lodě a deshingy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 30/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,chtěl bych se zeptat proč už nejsou v obchodě ke koupení lodě které bylo možné koupit.
    Já osobně si myslím že tahle hra tímto noho ztrácí,podle mě a velkého počtu hráčů by bylo dobré přidat do hry také staré dobré lodě k těmto novým.
    Vím také proč některým hráčům se přestává hra líbit jakým způsobem směřuje jeví vývoj,není to špatný směr ale chtělo by to asi trošku popostrčit..
    Na naprostého začátečníka nezapůsobí nejvíce grafika a další viz. efekty.je totiž důležité aby tah si zachovala i svůj příběh.
    A také jsem se chtěl zeptat proč není možné spustit velice užitečný a šikovný deshing klávesovou zkradkou (Page Up).
    T
    ento deshing bylo možné využít pro téměř každou lod´ kromě bezpatného phonexu.
     
  2. Teda, bez urážky, ale tvá čeština (i angličtina) je hrozná.
    Nepochopil jsem, jaký šikovný design máš na mysli?
    Jaké lodi ti chybí v obchodě?
    A příběh - ten byl teprve teď do hry dodán s novými úkoly, přece.
    IMHO - ty vizuální efekty jsou hlavně pro začátečníky.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Zafod

    Zafod User

    1) Jaké lodě už nejdou koupit, jsi to trochu popletl, že?
    2) Doporučuji v tvém případě nemyslet, zdá se že je to nebezpečné. Kde hra ztrácí a co ztrácí?
    3) Doufám že i víš proč se třeba mě, hra opět líbit začíná. Popostrčit můžeš třeba někoho ze schodů, hru těžko.
    4) Uau, koukám že promluvil markeingový znalec. Jistě, každý začátečník, než vůbec hru zkusí se bude prokousávat napřed nějakým složitým příběhem. Pak si teprve řekne zda hru vůbec zkusí, nebo ne. Heh... [​IMG]
    5) To bude asi tím že existuje warp.
    Btw: ostatní lodě jsou placené a jen moucha je bezplatná? Heh... co se to děje? [​IMG]

    Člověče ty toho o DO moc nevíš že?
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor má ban na dlhšie takže tento guláš uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.