Návrhy veteran desine - uprava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

vyber si

  1. ano

    63.4%
  2. ne

    36.6%
  3. vlastni

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    4 jaroshot tvá herní strategie mi je u třech teček. Položil jsi otázku na kterou jsem ti podal logickou odpověď. Bohužel ji nejsi ochoten přijmout a opět vytváříš útočné posty. Asi je to součást tvé strategie... Tvá věc. Já jen aby jsi si nevykoledoval uzavření téma, jen pro to jak se chováš. Tvá věc...
     
  2. jaroshot

    jaroshot User

    Zofod

    tobě jsem jasně napsal, ze jsem ochuzen na veteranovi a ty mi subjektivně oponuješ, nač se mam s tebou hadat? :D

    Korben mi nevysvětlil rozdil kompenzaci CPU a veterána. Hodil svou subjektivní odpověď, kterou považuji za nepřimou odpověĎ a nazval jsem ji OT. Jo uzamkněte to Korbene, to je jistota, kterou svedete :D A já si dam chwilku zase pohov od forka :D :D
     
  3. Korben

    Korben User

    jaroshot
    Cpu doplnok sa kupoval a bol určený len na jednú vec a to na navýšenie skladu munície. Tak že kompenzácia bola za priamy nákup CPU, ktorého význam nemal inú funkciu. Dizajny si hráči kupovali hlavne kvôli bonusu na body cti a skúsenosti a pre parádu. Jediné opodstatnenie má sklad na zdroje. Sklad na muníciu bol zbytočný pre hráčov ktorých sklady pretekali.
    CPU na sklad munície , stratilo zmysel už vtedy, keď sa dalo použiť CPU na nákup munície nad rámec skladu.

    Ak si možno pamätáš, tak v jednom čase, chcelo BP upraviť CPU na nákup munície a to tak , že by nenakupovalo nad rámec skladu , tak to bolo najskôr zamýšľané , ale nešťastne sa to rozhodli meniť až po dlhej dobe používania hráčmi. Čomu sa ani nečudujem. No prvotná myšlienka bola , že by CPU fungovalo len do kapacity skladu.
    Ak by to tak bolo, tak by som chápal , ak by si hráč kupoval dizajn kvôli skladu munície, ale ak si dal hráč CPU, tak kapacita skladu nemala opodstatnenie.
    Preto je môj postoj skôr negatívny nie k danej zmene , to mi je úplne jedno, ale preto že nevidím dôvod na kompenzáciu.

    Kompenzácia , to je to čo mi v návrhu vadí.
    Bol obmedzený sklad , čo hráčom vadilo. Obmedzenie sa zruší čo je fajn, ale prečo s toho niečo nevytrieskať. :)


    TRIXT

    K návrhu som sa najskôr nemienil ani vyjadrovať a vyjadril som len svoj názor.
    K autorovi som sa ani nevyjadril a ani som to nemienil a aj ak by tento návrh podal Alibaba , tak názor by som mal rovnaký.

    Návrhy na BP neposielame a ak niečo pošleme , tak to musí stáť za to. Nebudeme tam predsa posielať návrh , ktorý žiada kompenzáciu a ktorý obsahuje ironicky postoj k BP.
    Návrhy slúžia na inšpiráciu pre vývojárov hry a možno si to všimnú ale podsúvať takto spracovaný návrh , to určite nie.

    Jednoducho je to môj názor a môj postoj. Akceptujem tento návrh , ale nepodporujem ho. Ak si to v BP všimnú ,alebo ak podporí a posunie tento návrh niekto iný, alebo ak dizajny upravia, tak to plne akceptujem, tak ako všetko čo je v hre.

    No a zas som sa rozpísal. Bolo mi toto treba ? :D

    Tak že ešte raz. Kompenzácia , nie, nejaká úprava dizajnu? Prečo nie , ale prečo sklad ? Prečo nie česť a skúsenosti?

    Edit :
    jaroshot Písal som niekde niečo o uzavretí ? Prečo ma neustále napádaš? To ja tu nemôžem napísať svoj postoj ? Ja sa nemôžem vyjadriť k návrhu ? To čo tu predvádzaš , prečo sa nás tu snažíš zhadzovať ? Ty nedokážeš akceptovať aj iné názory ? Toto som nezažil , správaš sa ako...., ani nemôžem napísať ako čo alebo ako kto, lebo nechcem nikoho uraziť. Už sa konečne uvedom.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
  4. Hlasovala jsem pro ano, ačkoliv nevlastním ani jeden z těch designů a ani nijak zvlášť nechci :D Ale pokládám se za férového člověka a tohle mi přijde vůči majitelům těchto designů nefér. Pokud vidím, že nějaký design nabízel určitou výhodu, která zcela pozbyla účinku po úpravě hry, v tomto případě se jedná o zásobník munice, můžeme pouze hádat, jestli si hráči design koupili kvůli jiné vlastnosti nebo právě kvůli tomu zásobníku. Ale nikdo nedokážeme tomu nebo tamtomu, že kvůli dané funkci si ho nekoupil. Pokud hráčům, kteří měli cpu na muničák byla dána nějaká kompenzace, mělo by to být vykompenzováno i hráčům, kteří si kvůli tomu koupili design. Tak to vidí mé férové já, je to jen můj názor na věc. Jen škoda, že autor návrhu není více asertivní, mohlo se to tu ubírat jiným směrem.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
  5. Zafod

    Zafod User

    4 jaroshot jak typické pro tebe. Snažím se s tebou normálně diskutovat o návrhu. Na to že s ním nesouhlasím mám právo. Ty namísto pohodového přesvědčování, mě zaškatulkuješ a tvrdíš, že jsem subjektivní. Vyhledej si dané slovo prosím ve slovníku a přestaň mě urážet. Tvůj problém je, že nesneseš žádné oponování. Chováš se tak jako by oponent byl nějaký predátor.

    Diskuze není hádka a hádat se s tebou rozhodně nehodlám.
     
  6. jaroshot

    jaroshot User

    2 Korben
    Veterany jsem si kupoval hlavně pro navýšení muničáku. Na čest a expa jsem si dokončení úkolů řešil sesutem posledního NPC ve veteranovi golik, neb daval víc, jak jiný veterán. Takže čest a BZ mně při nákupu nezajímalo. Ovšem je pravda, že to bylo taky proto, že pak lodka vypadala jinak. Ale u golíka jsem si desing, který měnil vzhled, ale nic nepřidával nekoupil, takže důvod vzhledu, bych nenazval jako prim důvod. Kapacita muničáku byla prim.

    To jestli přetekl zásobník munice z vyklikáváním EE je přeci jedno, to jste psali i dřív, proste ne vše je přeci reálné ve sci-fi střílečce a sami jste mi říkali, že to mam pochopit a ted najednou obracíte :D fakt komedie :D
    Fakt mi stačí, když budete na návrh pohlížet objektivně. Na subjektivní pohled máte anketu, ale komentáře bych od Vás opravdu rád viděl jako objektivní.

    Mé poslední slovo k Tobě v tomto návrhu.
    Zamysli se, pokud jsem si kupoval CPU muničáku z důvodu munice a veterána z důvodu munice, tak je důvod nákupu stejny. Pokud za CPU byla kompenzace, tak proč není za veterána, který byl zakoupen ze stejného důvodu jako CPU?
    ¨
    CPU bylo pro hráce,kteří měli mega munky na kontě stejne k ničemu a kompenzaci dostali - logdisky, kliče atd. Tedy pokud byl stejně tak i veterán v tomto případě k ničemu, tak už kompenzace nee? Trochu směšné ne? ;o)

    2 miss ALEX
    nepíšu tu prvně a muj postoj k adminům, kteří se na věc nekoukají objektivně, ale jen subjektivně se nezmění. Pokud admin hodnotí subjektivně je výsledek ten, že se vše vždy návrh smete ze stolu a na autora se vždy něco najde a obsahová část jde vždy do kytek.

    2 Zofod
    V návrhu máš právo pro hlasování a to je subjektivní a je mi celkem jedno jak hlasuješ. Využij svého práva jak chceš. Ty slovníku subjektivní, to není urážka, to je tvé právo volby. Tak si zvol co chceš a to si měj. A že se mnou nesouhlasíš jsem si už zvykl. Takže jsi u mne zaškatulkovan stejně jako já u tebe. Subjektiovně jsem te za kumpána odepsal. Subjektivně mne už tvé komentáře vlastně ani nepřekvapí stejně tak subjektiovně jako já tebe. Subjektivně si myslím, ze to bereš stejhně a ano mé názory jsou subjektivní povahy, ale snažím se byt objektivní :p
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
  7. Jupiter33

    Jupiter33 User

    zajímavý nápad ale Ne protože ještě nemám tyhle lodě mám jen goliho ale myslím že bys mohl v tom pokračovat
    třeba na toho goliho i když už má hodně designů(jadeit,crimson,bastion,Enforcer,Exaldet,amber,Sapphire,Veterán,
    Diminisher,Sentinel,Solace,Spectrum a Venom)
     
  8. Korben

    Korben User

    jaroshot Nechce sa mi k tebe vôbec vyjadrovať, jednoducho ak je niečo zablokované, tak to nikam neposuniem . Niekde som mal aj presnú adresu na Chocholouška (jeden hráč to hodil na chat) ale myslím že ani to by ti nepomohlo a tvoj subjektívny postoj má divergencie ktoré prechádzajú do absolutistického alibizmu, kde prízemné frustrácie jednoznačne indikujú latentné antagonistické protirečenia. Čo v konečnom dôsledku znamená , že nemám čo dodať ani k tebe a ani k návrhu.

    Toto je čisté OT ale zároveň aj môj subjektívny postoj k tvojmu príspevku.

    Na záver jeden citát z tvojho príspevku.

    Toto je čistá ukážka klamstva a napádania práce administrátorov , ale pre subjektivitu , to nechám na prípadnom posúdení iných. Chem byť predsa objektívny.

    Nemám šajn, čo znamenajú tie cudzie slová v mojom príspevku. :D
     
  9. Zafod

    Zafod User

    4 jaroshot

    Čeče ty jsi jak kněz, ještě ti chybí dodat: In nomine Patri et Fili et Spiritus sancti...
    Odpověď je ale stále jasná. Protože. Pročti si VOP, zjistíš že nic nedostaneš. :D

    Proč lžeš?
    Btw: Zafodovo doporučení: lidé s nízkým IQ by neměli používat cizí slova v případě neznalosti jejich přesného významu, dokáží nadělat slušnou paseku a křivdit druhým.

    Člověče ty máš problém s chápáním psaného textu. Popros někoho ať ti to přečte a vysvětlí. Na začátku mi nešlo vůbec o tvou osobu, vyjádřil jsem se k návrhu. Nevím o co se snažíš, ale objektivita to rozhodně není. Pokud s tebou někdo nesouhlasí, okamžitě ho odepíšeš.
    Btw: bacha ať si nepřekousneš jazyk. :D
     
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  10. jaroshot

    jaroshot User

    Zofod
    1, teď nejde ani tak o VOP, jako o princip
    2, kde lžu?
    3, škatulka

    Korben
    no aspon smysl pro humor ;)
     
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

  12. jaroshot

    jaroshot User

    v cem přesne souhlasiš?
     
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    touž je jedno ale ty je přestan krytizovat:mad:
    -------------------------------
    ane dělej si srandu stejně ty vylepšení designů jak oně píšeš sou hloupí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Autor si sám veselo tvorí OT v návrhu, takže to vedie k uzamknutiu. Platí to pre všetky návrhy, nevidím dôvod tuna robiť výnimku kedže máme byť objektívny.

    Kto nevie uniesť kritiku, nech návrh nepredkladá. Riešiť "kto má pravdu, adminov či zaujatosť" tu fakt nebudeme, každý má právo na názor, treba ho prijať a nie dookola komentovať, napádať a dupkať si nožkou ;)

    jaroshot či to zoberieš osobne je tvoj problém, ja len dbám na dodržanie pravidiel a čitateľnosti fóra. Komplexy, paranoie či duševné choroby sa na fóre neriešia, to platí pre všetkých.

    Amen, ukameňujte ma.

    Pre znehodnotenie návrhu LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.