Větší bezpečnost vašich účtů 08.08.2013

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 12/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj piloti


  Výběr serveru:

  V budoucnu budete automaticky přihlašováni k naposledy navštívenému serveru.
  Pokud budete chtít server změnit, stačí kliknout na novou ikonu „Změna serveru“ (zeměkoule v horní části obrazovky vedle tlačítka „Domů“) a zobrazí se seznam dostupných serverů

  Správa účtu a profilu pilota:

  Obojí můžete provádět prostřednictvím panelu UŽIVATELSKÉ INFORMACE:
  • Profil – otevře jako obvykle váš profil pilota.

  • Účet – otevře Centrum účtu. Zde můžete spravovat své osobní údaje – heslo a další údaje, které nejsou viditelné pro ostatní uživatele.

  Nové ikony

  Kromě výše uvedeného zavádíme nové ikony pro nápovědu, odhlášení, domovskou stránku a výběr serveru, které najdete v horní části hlavní stránky.

  Váš DarkOrbit tým
   
 2. Korben

  Korben User

  Ahoj piloti

  Vime, jak dulezita je funkce zmena jmena pro mnohe z vas a chteli bychom ,aby jste vedeli, ze tato funkce ma nejvyssi prioritu take pro nas .

  S nejnovejsi aktualizaci zabezpeceni uctu vsak chceme, abychom se ujistily, ze system je naprosto v poradku a nemuze byt zneuzit k falesnym uctum nebo snadno ukrast. A tak bychom chteli pozadat o trpelivost, zatimco my se snazime o reseni tohoto problemu.

  Vas Darkorbit Tym
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.