Vibe

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Vibe, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Ahojte hráči a hráčky,
    dlouho tu nebyla aktivita... jak se vede ? Někdo nějaké postřehy ? :-D
     
    Naposledy upraveno: 1/5/18
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak mŕtve fórum som ešte jakživ nezažil.
    Postrehy by boli, akurát okrem moderátorov, si ich nemám s kým vymeniť.
    Keby aspoň hociktorý iný hráč okrem mňa, odpísal na fórum. Je tu tak mŕtvo až sa bojím.
    - Asi najlepšie bude, keď zrovna tak, odtiaľto zmiznem. :D

    P.S.: Keď už sa nedá nič iného napísať, tak aspoň toľko. Majte sa.
    EDIT: Aby reč nestála. :D
     
    Naposledy upraveno: 2/5/18
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Konečně. Otváram šáňo.

    Všechno funguje, jak má, žádné chyby a ani akce nejsou, tak o čem tady psát....
     
  4. jaritko

    jaritko User

    Podľa Discordu zajtra začína Hitac, tak to tu zrejme ožije.
    ZOHAN, šampanské síce moc nemusím, ale keď už je taká výnimočná príležitosť jeden si asi tiež dám. :D
     
  5. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Sedem rokov abstinentom,ale ak by dodržal slovo, tak to by stalo za to.
     
  6. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Dobrý večer piloti a pilotky,
    dovolte mi Vám popřát Všechno nejlepší do nového roku 2019. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí a hodně pevných nervů. Také bych Vám chtěl popřát hodně uridia a no pokud mezi nima nebudu já, tak i hodně sestřelů :-D Velké díky také patří mím kolegům. Tak ještě jednou Všechno nejlepší do nového roku 2019! ;-)
     
  7. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Ahojte,
    všichni mě dobře znáte jsem moderátor, který už má nejspíše svou kariéru za sebou a to je vlastně důvod proč tuto zprávu píšu. Třeba za toto dostanu vyhazov i z teamu, ale myslím si, že by jste měli znát pravdu, jak to vlastně je.


    Každý z Vás si alespoň jednou stěžoval na b o t uživatele. I mě tato situace značně štve a jsem z toho značně znechucen. Bohužel dříve byl na pozici CM pan Baracus, jehož působení pro nás moderátory bylo velice dobré a bylo příjemné pod ním být. Nikdy nebyl žádný problém a každý problém se s námi snažil řešit, či najít cestu. Pan Baracus po nějaké době povýšil, či změnil stanoviště, opravdu nevím, jak to přímo v BP funguje a na jeho pozici se dostala CM Saimon. No nebudu lhát, už několikrát jsem si říkal, že v tomto teamu skončím, neboť mi přijde, že paní Saimon se snaží všechny teamy rozložit, včetně toho CZ/SK. Po určité době se píší reporty o akcích, náladě, nápadech, chybách ve hře apod.. . V každém reportě vždy stálo "b o t useři". Myslíte si, že s tím něco udělala ? Ne! Naopak z nás udělala ještě větší "blbce" než jsme byli. Poté se to přestalo líbit moderátorům Punisher a Jessie a chtěli s danou situací něco udělat, což jsem jim fakt fandil a doufal, že se to vše obrátí k lepšímu, ale myslíte si, že se Saimon byla rozumná řeč ? Ne naopak...Saimon to plně rozhořčilo a defakto tyto moderátory poslala do háje a věřte, že i dost potrestala. To byl opět další důvod, proč jsem chtěl rezignovat a v teamu skončit. Několikrát jsem poukazoval, že hráči z CZ1 nemají tituly za hodnost "zasloužilý", no opět mě s tímto Saimon poslala do určitých míst a věřte, že v těchto místech ani světlo nesvítí. No tímto jsem chtěl vlastně říct, že až budete naštvaní, že se o b o t uživatele nezajímáme, tak omyl... Už to stálo plno lidí, co měli snahu bojovat, ale díky našemu "úžasnému CM" není možnost. Ale jak se říká, někdy musíš padnout na samotné dno, aby ses mohl opět zvednout a jít dál :) No tak třeba čas ukáže a přinese ovoce :)

    Dále bych chtěl podotknout, že CZ/SK vypracoval mnoho návrhů, jak situaci vyřešit, ale vždy naše snaha zůstala bez odpovědi.

    Tak já si jdu asi rovnou zabalit kufry. Mějte se hezky a držte se :)

    Děkuji :)

    Vibe.
     
    Naposledy upraveno: 10/7/19
  8. Ahojky Vibe,

    na jednu stranu je fajn že z více stran zaznívá co je velkým problémem této hry a hráči co mají zájem o informace nad rámec samotné hry si mohou udělat obrázek o tom co se skutečně děje. Na druhou stranu, jsou věci které by měly zůstat v mezích, do kterých patří. Moderátoři vždycky byli ten prostředek mezi komunitou a BP, ale někdy taky určitá hráz, která by se neměla protrhnout ani pod sebevětším přívalem. Tedy problémy mezi BP a konkrétně CZ/SK týmem, by v nějaké mezi měli zůstat v téhle rovině, komunity hráčů se v podstatě netýká jestli nějaká Saimon nebo jiný šáša z BP udělal tohle a tamto, pro komunitu je důležitý výsledek co se objeví ve hře, zbytek je nepodstatný a neovlivnitelný z hlediska hráče.
    Je super ukázat že se moderátoři CZ/SK komunity bili za změny ve prospěch hry a hráčů, že výsledek se rovná házení hrachu proti stěně a něco jako kompetence tu už pěkných pár let od provozovatele nebyla. :)
    Ale vyložit takhle na jednom příkladu a jednom konkrétním člověku to co se s celou hrou děje už nějaký pátek, neukazuje zrovna správně na to co je jádro pudla.
    Jedna Saimon za botky a další problémy nemůže. Stejně tak jako pár CZ/SK moderátorů nemůže dokopat celou firmu k akci. Za botky může celé BP, ať už je jejich důvod jakýkoliv, přes nezájem po neschopnost přijít s efektivním a trvajícím řešením.

    Jinak pokud se rozhodneš odejít, čí budeš odejit, přeji ti jen to nejlepší v životě a mnoho úspěchů ve všem co děláš. Na druhé straně už je všechno zařízené na důchod. :D
     
  9. Minerva

    Minerva User

  10. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Minerva,
    tak to jsem v klidu :-D
     
  11. Gomez

    Gomez Board Administrator Team Darkorbit

  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vibe,??
    Koukal jsem do topky a do seznamu hráčů na serverech a nějak nám začali mizet hráči a ranky nám padají.....
    Tak v tom pokračuj a hodně síly v boji s nepoctivci.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/8/19
  13. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Děkuji moc :) Snad budu nějakým způsobem k dobru teamu :)
     
  14. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit


    To není moje zásluha. Vždy na tom má zásluhu celý team :) Však proto jsme team :)
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Měli by jste to vysvětlit i Mrs.Saimon, aby začala kopat za teamy všech komunit DO a ne za ekonomického ředitele.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  16. Arya

    Arya User

    marikaBORN Tady byl asi nekdo dlouho na slunicku, jinak si nedovedu tyto prispevky vysvetlit.:rolleyes: Zamysli se nad tim, co tady predvadis a prestan delat binec po foru.
     
  17. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Arya103KG,marikaBORN, obecně Marika.
    tvé chování už opravdu přesahuje veškeré meze. Několikrát jsi byla varována, že za podobné psaní si můžeš vysloužit BAN na účet. Ban na účet, jak všichni moc dobře vědí, včetně hráčů jsi měla na 2 dny. Poté jsi dala na chvíli pokoj, ovšem po pár dnech ti opět přehupslo a byli jsme ve stejných kolejích s tím, že jsi začala obtěžovat, podotýkám obtěžovat cizí podporu a forum. Obdržela jsi několik varování za účelem tvého zklidnění se. Dostala jsi jich tolik, že už by mi na to nestačili prsty všech moderátorů. Bohužel nezbylo zbití a dostala jsi to, co jsi dostala. Udělala sis to pouze ty sama a nikdo jiný za to nemůže.

    Domnívám se, že každému stačí jedno až dvě varování, tobě jich nestačilo 100+, takže ani nechci domýšlet, kde je chyba.

    S pozdravem,

    Vibe.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/19
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak to mám ještě 90+ varování rezervu? Jinak hezký podtexty v Tvém příspěvku.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  19. AhojVibe

    AhojVibe User

    Ahoj vážím jsi tvoji upřímnosti a toho jak jste hodní i když vám nadávám a chodím žalovat na jinačí fórum a podporu nadávky to je v každé hře že si hráči nadávají v zápalu emocí takže mne nechte aspoň tenhle komentář píšu tady na fórum z účtu lvl 1
    Nemyslím jsi že je správné několik věcí to že například nějaký hráč bulet dostal jak píše na fórum ban na účet za pushing hráč frogy a spyro kteří mne začali napadat jako první ve vlaknu raziel to nevadí když něco takového píšou ale moje komentáře odstraňujete potrestate můj účet RavenDugga který zrovna nic neudělal ani nezakládal nevhodné klany ani nic prostě za to že mi někdo zakazoval psát na fórum a podporu tak zablokujete to na čem chodím hrávat to že se tu jinačí hráči třeba juras dopustily 3poruseni VOP napsaných v odstraněném prizpeveku v tomhle vlaknu trest žádný Zohan už se přestal oceňovat z 10uctu podvádět ve významy uzivatelych fóra i když je pod korben a punisher v ocenění díky podvádění

    Takže se teď ke všemu přiznávám a moje vzpurnost byla z důvodu že mi furt bylo něco odstraňováno a ban na RavenDugga bez dostatecnych bodů proto moje snaha jsi s vama povídat z účtu lvl 1
    Nejspíš moje býtí tady ohrožuje
    Vaší autoritu chápu to nejsem admin nemám práva jsem impulzivní a jednam zbrkle ve svojem světě je to vrozené prostě se stala hromadná chyba to že třeba někteří hráči mají video jak botují nemají ban někteří video nemají a ban mají někdo za pushing dostane účet do holdu někdo rangy z plukovníka na plukovník začátečníka a někdo terčík a někdo toho využívá a bere hodnost ostatním a trest nedostane nejspíš s tím nemůžete nic dělat a vylevam jsi zlost na těch nepravých lidech takže lituji svých hříchu a loučím se s vámi no budu se snažit to napravit a získat zpátky můj hlavní účet na kterém hrají ale nejspíš to nebude jednoduché protože to narušuje autoritu asi vás všech věřím že i pro vás stejně jak pro mě nebude lehké sundat ty zářezy z pažby

    Jen se nad tím zamyslet jak tady ten systém funguje možná jsem něco jako rebelství 1proti všem ale díky mne jste viděli co je špatně je jasné že jste parta kamarádů voláte na TS možná i z hráčema prostě parta nežádám ať kuli mě trestate ostatní jsou parta co spolu volají na TS posílají do toho víc peněz než já netoužím po pomstě věřím že odpuštění a milosrdenství je cesta i když mne někdy ovládají zle emoce myslím jsi že mám za sebou darkorbit dobrodružství i když mi můj hlavní účet který zablokovaly i když zrovna nic neudělal ve hře jen proto že mi tady ty autority zakázaly chodit na jiné fórum jiné podpory psát tady tak mám trest za něco jiného na něco jiného zatím ahoj teď nechám věci volně plynout budu chodit do fitka na bazén soustředit se na práci a třeba se někdy vrátím na můj RavenDugga kdyz zjistíte že to nebylo zrovna spravedlivé ; ) vzit účet který nic neprovedl protože jste chtěli potrestat mě zatím ahoj
     
  20. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Toto vše mohu shrnout jedním citátem.

    "Kdybychom všichni naházeli naše problémy na hromadu a uviděli problémy ostatních, vzali by jsme si ty svoje zpět"