Vibe

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Vibe, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vibe?? Ve vláknu u Raziela jsi napsal toto :
    Měl by jsis uvědomit v prvé řadě , že pokud tu chceš někoho urážet, tak by se to nemělo stávat na tomto fóru(přece znáš pravidla ne? ) a měl by jsi být taky zcela konkrétní, na koho tyto invektiva vlastně směřuješ, aby nedocházelo k nějakým případným nedorozuměním tady na foru.
    V poslední době pozoruji po tvém povýšení na Board Administratora docela velké změny ve tvém chování a způsobech vyjadřování zde na foru i v tiketech z podpory a mě nezbývá než konstatovat, že se uchyluji do ilegality jako v minulém tisíciletí, nebo se budu chovat jako za doby, kdy tu vše zastiňoval Belgam a infinity. Protože stěžovat si můžu leda na lampárně a jinak mohu držet pusu a krok. bohužel

    1. Obecně

    Díky jednotlivým členům žije komunita, do které se samozřejmě může zapojit každý. Aby toto společenství fungovalo co nejpříjemněji, existují určitá komunikační pravidla, která je třeba bezpodmínečně dodržovat. Věcné výměny názorů jsou kdykoli vítány.

    Je ale samozřejmé, že zde nikdo nesmí být zesměšňován, urážen, ponižován nebo zraňován. Respekt vůči druhému je nejvyšší princip.
     
  2. Strašně se mi líbí, jak ještě větu o respektu zvýrazníš červeně, ale nepřijde ti ani trošičku blbý napsat jako odpověď člověku který se loučí s tím čemu obětoval neskutečné množství času, dalším rýpáním do hovadin co byly 100x omílaný a na kterých máš poloviční zásluhu sám. To není jen debilní dotaz, ale i chování. A klidně odkaz na tenhle post pošli až na podporu ze zimbabwe, klidně si za to trest odnesu. Narozdíl od Vibeho je to přeci jenom označení konkrétního uživatele Zohana, což on nikde neuvedl. Jak se říká, potrefená husa vždycky zagágá. :D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Obětovat spoustu času v práci za peníze? Přehlížet a neřešit urážky? Takto se pověřený pracovník BP chová jako profesionál?
    Kdybych ti sem mohl nakopírovat jaké nesmysly tito pověření pracovníci píšou hráčům, když řešíš problémy ve hře, nebo se dožaduješ dodržování pravidel, tak by ses asi divil.
    Odpověď hráče co byl v týmu plná urážek a ještě ji admin fora ocení?
    Opravdu se vzpamatujte.
    A řeším poslední incident, který díky zmatkům u nich trvalo vyřešit více než měsíc?
    Myslím si, že tento názor nesdílím sám, protože třeba Sandy to popsal tady taky :
    #222
     
  4. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ZOHANHvězda fóra,

    jak se říká... Potrefená husa se vždy ozve. U tebe to sedí hned dvojnásob. Neustále máš s něčím a hlavně s někým problém. Já bych Ti doporučoval navštívit jiný herní portál, aby si tě už taky užíval někdo jiný a né stále jen my.

    Děkuji.

    S pozdravem,

    Vibe
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ze všech našich hádek a roztržek za Ti 3 a půl roku, by se to dalo charakterizovat jenom takhle:

    A jak se říká: i na dohadovaní stačí 2 lidé. :D Na druhé straně Vás chápu: že někdy je toho, až moc.

    P. S.:
    Žádna obava: s dohady, hádkami a roztržkami; sem již definitivně skončil. Budu klidný až do konce hry.
    - Protože sem Vám, aktuálně a něco slíbil do sekce Chatu a chci toho, rozhodně a na 100% dodržet. :)

    „A je věcí cti dodržet dohodu." - Souhlas.
    Stačí mě jenom decentně upozornit, kdyby sem ujel od zvoleného cíle. To je vše.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vibe? Napsal jsi to velice pěkně, ale vůbec jsi mi neodpověděl na mou otázku a už vůbec jsi nebyl konkrétní?
    A že mám s někým nebo s něčím problém? A kde to tedy mám řešit? Od toho je snad forum ne?
    Když mne něco trápí, nebo něco nevím, tak se zeptám, ale viditelně vás to obtěžuje?
    Proč mne to nepřekvapuje, protože makáte na 120%???

    Povinné čtení :
    29. Stížnosti

    Hra žije díky Vám a celé komunitě. Vaše mínění a Vaša kritika či pochvala je pro nás proto velmi důležitá a vítaná. I stížnosti považujeme za velmi dobrou možnost, jak v budoucnu lépe vycházet vstříc přáním uživatelů.

    Myslete ale na to, že je třeba i zde zachovávat pravidla slušnosti! Výzvy ke stávkám, nadávky, urážky zaměstnanců firmy a jiných hráčů, jakož i výzvy, aby Vaši spoluhráči změnili hru, jsou absolutní tabu. Ty nemají na fóru co dělat a budou ihned odstraněny. Tím škodíte koneckonců jen sobě, protože urážlivé reakce nezohledňujeme.

    Zvolte tedy prosím věcný tón, ve kterém budete vyjadřovat Váš názor. Budeme se jím rádi zabývat a pomůžeme Vám problém v co nejkratší době vyřešit.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  7. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ZOHANHvězda fóra,

    tak ti To shrnu ještě jednou a ještě podrobnějï.

    za 1) Už mě opravdu ani nebaví číst všechny tvoje posty, protože se stále motáme do kolečka. Furt se ptáš na hloupé dotazy a vždy si vnukneš do hlavy, že ti na ně musíme odpovědět. Řeknu ti tajemství.... na tvé dotazy ti nikdo odpovídat nemusí a tím pádem si na ně můžeš odpovědět sám. Tvá dedukce je, tak výborná, že to zvládneš.

    2) Jak jsem již psal, jestli chodíš na forum hledat chyby a hádat se, tak opravdu zkus navštívit stránky jiné společnosti, protože tím neotravuješ jen nás, ale i zbytek lidí, co se chtějí na forum něco dočíst. Místo toho čtou ZOHANA a jeho geniální posty. Další možnost je ta, že ti tu vytvoříme sekci "geniální Zohan" a můžeš si tam psát od rána do večera sám ze sebou. Vždy si můžeš položit dotaz a za 10 minut si na něj odpovědět.


    Děkuji za pochopení.

    S pozdravem,

    Vibe.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  8. Ahoj vibe já se omlouvám za věci které byly psané na podporu a za urážky moderátorů ale opravdu z mojí strany to bylo v obraně účet RavenDugga byl dobrý bylo to full uprage nějaké pěkné disajny aj protokoly ale je to jenom účet nebylo to ani full sparťan ani full Prometheus takže můžete moje tiket dát jako duplicitni které mám na podpoře Tina ty nejsi taky zla ale naše hádky začaly kuli tomu že jsi mi dala ban když mi nadával hráč na chatu jako první ale to se stává:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/10/19
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vibe?? Netuším, jak dalece znáš pravidla fóra a povinnosti adminů, ale pro jistotu povinné čtení pro Tebe:
    Vaše úlohy ako moderátor fóra
    • Presadzujete pravidlá fóra, čítate skoro všetky príspevky
    • Reprezentujete tím
    • Radíte a pomáhate hráčom na fóre
    • Spolupracujete na nových nápadoch a súťažiach
    • Moderujete fórum podľa najlepšieho vedomia a svedomia
    • Niekedy musíte hráčov napomenúť, prípadne ich potrestať
    Nějak v poslední době nabývám dojmu, že někteří ani skoro nečtou žádné příspěvky a ani nemají snahu vůbec hráčům pomáhat, tak se potom nedivte, že jsou hráči naštvaní a reagují, jak reagují.
    A o zpětné vazbě směrem k hráčům ze strany BP a podpory se raději nebudu vyjadřovat, protože nechci zase ban za pravdu.

    P.S. A odesílat hráče a doporučovat mu ''navštívit stránky jiné společnosti'' je z pohledu zástupce BP minimálně nevhodné a neetické, nemyslíš?

    A dále jsi napsal :
    A jak chceš tohoto stavu dosáhnout, když bych multiposty zcela jasně porušoval pravidla tohoto fora?
    Než něco příště v návalu zlosti zase vyplodíš, tak se zamysli o čem vlastně píšeš a zda je tato věc vůbec v budoucnu realizovatelná. Očekával bych od Tvé osoby více důvtipu, když jsi ten BA.
    Ještě se máš od Korbena hodně co učit.
    29. Stížnosti

    Hra žije díky Vám a celé komunitě. Vaše mínění a Vaša kritika či pochvala je pro nás proto velmi důležitá a vítaná. I stížnosti považujeme za velmi dobrou možnost, jak v budoucnu lépe vycházet vstříc přáním uživatelů.

    Myslete ale na to, že je třeba i zde zachovávat pravidla slušnosti! Výzvy ke stávkám, nadávky, urážky zaměstnanců firmy a jiných hráčů, jakož i výzvy, aby Vaši spoluhráči změnili hru, jsou absolutní tabu. Ty nemají na fóru co dělat a budou ihned odstraněny. Tím škodíte koneckonců jen sobě, protože urážlivé reakce nezohledňujeme.

    Zvolte tedy prosím věcný tón, ve kterém budete vyjadřovat Váš názor. Budeme se jím rádi zabývat a pomůžeme Vám problém v co nejkratší době vyřešit.

    Tento seznam nepovažujeme za dokonalý, ale domníváme se, že je to použitelný základ. V případě potřeby bude seznam rozšířen nebo upřesněn!
     
  10. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Opět jsem tvou zprávu nedočetl ani do konce, protože už mě fakt nudíš. Zkus už něco jiného, než bezhlavě tlouct do klávesnice. Již jednou jsem Ti psal, že si můžeš práci moderátora vyzkoušet. Děkujeme Ti za tvůj postřeh, vezmeme si ho k jádru srdce. Mohu ti slíbit, že až se v práci budu nudit, tak se nad tvým postem zkusím zamyslet.

    Samozřejmě nabídka na sekci "geniální Zohan" stále zůstává, takže až jí budeš chtít založit, tak není problém.

    Když už na to narážíš, tak si též moje rady ber k srdci. "P.S. A odesílat hráče a doporučovat mu ''navštívit stránky jiné společnosti'' je z pohledu zástupce BP minimálně nevhodné a neetické, nemyslíš?"

    Jsi jeden z malá, kterému to opravdu doporučuji, ale né kvůli Tobě, ale kvůli ost. lidem, aby nemuseli číst tvé věčně nezajímavé posty, které nikam nevedou a spíše naopak věčně jen kritizují.

    Doufám, že už toho na srdci víc nemáš.

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

    S pozdravem,

    Vibe.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, Ty jsi Vibe? moderátor? admin? developer?akcionář BP?

    Nejčastěji užívané anglické zkratky

    • RTFM - "read the ****ing manual" - přečti si ten zas…. manuál
    Pravidla komunikácie v sekcii "Kdo je kdo - tým"


    Vibe? OK, ty jsi tu šéf. Poslední dotaz na tebe. Jak konkrétně vypadá zpětná vazba od BP, když hráč řeší problém ve hře a všechny tikety jsou uzavřeny, aniž by se hráč prokazatelně dozvěděl informaci, jestli nějaký pověřený pracovník BP tuto skutečnost vůbec bere v potaz a jestli se bude nějaký problém někdy v budoucnu řešit? A to nehovořím o skutečnosti, že by snad BP hlášený bug či chybu i nějak opravil, napravil či kompenzoval?
    Potom se nedivte, že jsou hráči nervózní, protože jsou natěšeni získat nějakým způsobem jakékoliv informace o svém problému ve hře a tyto informace jaksi stále scházejí?
    Chceš nějaký příklad? Ztráta progresu v úkolech, bugy v bráně Hades, nefunkční achiewement systém, UBA a refrakce? několik příkladů, co mě teď napadly?

    Bylo nám řečeno opakovaně, že po spojování serverů se budou přednostně opravovat chyby a bugy ve hře a místo vývoje klienta se do hry pouze chrlí nevyzkoušené novinky a hra vypadá, jak vypadá.

    P.S. A to, že ty vidíš mé příspěvky pouze jako kritiku, tak mi napiš konkrétní příklad něčeho, za co bych tě měl tady na foru opravdu a upřímně pochválit?Myslíš, že toho nejsem schopen, nebo jen nemám důvod to udělat?
    Přesvědčíš mě o opaku?
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  12. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ZOHAN,

    já už nevím, co ti mám psát, protože ať ti to vysvětluji, jak vysvětluji, tak to je stejně k ničemu. O každém updatu, či opravě, která proběhne jsi za času informován zde na forum. Kdybys to nemohl najít, tak zde ti dám odkaz: https://board-cs.darkorbit.com//threads/prehled-synchronizaci-hry.112629/page-2#post-959155

    Za dále bych Ti chtěl upřesnit, že jsme pouze moderátoři najatí na určité věci, nikoli na řešení a fixaci problémů ve hře. Bohužel nemůžeme ovlivnit ani novinky do hry.

    Ano přišel nám email o tom, že se budou opravovat chyby. Bohužel nebyl specifikovaný datum, ani čas, takže si z toho domysli, co chceš. My, jako CZ/SK team jsme informaci předali zcela v pořádku a tím je naše práce konečná, neboť, jak píši o pár řádků výše, tak naše kompetence jinam nezasahuje a ani nemohou zasahovat.

    Děkuji za pochopení.

    S pozdravem,

    Vibe.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    V tebou uvedeném vláknu se taky píše, že bug s emperorem lordakium byl fixed a stále se toto v bráně hades děje a i jiné NPC se tam bugují.
    Je tento problém hlášený hráči a je i opakovaně urgován a hlášený i na BP? Prostě tu chybí zpětbá vazba a kdyby třeba BP odtajnil seznam hlášených chyb a bugů a jejich rozdělení dle priority, tak by hráči věděli co je nahlášeno a na co se z pochopitelných důvodů vykašlali.
    A nebo potom nerozumím tomu, na co je zde toto vlákno,když odezva je nulová.
    Hlásenie bugov/chýb v hre

    Dále píšeš o tom, že jste najatí na určité věci.
    V pravidlech máte napsáno toto:
    Board Admin (BA)
    • Zabezpečuje komunikáciu medzi spoločnosťou Bigpoint a hráčskou komunitou na hernom fóre.
    Kde je tedy ta komunikace při řešení určitých problémů? Já jen vidím jednostrannou komunikaci z Vaší strany směrem k BP a ve většině případech je zpětná vazba nulová. Chtělo by to trochu transparentnosti ze strany BP a ne všechno schovávat za interní záležitosti.
    A pokud chceš důkaz mé pravdy, tak založím nový tiket s určitým problémem ve hře a ukážu ti potom odpověďi z podpory, aby jsi se taky pobavil, jaké máte zábavné kolegy v týmu.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/19
  14. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Pokud se vyskytne nějaký problém, tak jíž si několikrát dostal odpověď "problém jsme předali dále". Fakt si pokládám otázku, jestli má cenu s tebou dále pokračovat v této debatě, protože mám pocit, že je to zcela bez významu. Možná bych ti dal ještě jednu radu.... Sedni na vlak směrem Hamburg a můžeš jim to vysvětlit. Přijde mi, že je tě tu škoda. Lidi, jako ty BP "potřebuje". Určitě ti dám nějaké doporučení.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Problém jste předali dále? A proč ten problém(problémy) nejsou do dnes vyřešeny?
    A posíláš mě vlakem do Hamburku? Od čeho tu tedy máme adminy?
    P.S. Evidentně jsi nepochopil mou kritiku, kterou vůbec nesměřuji na adminy, ale na zpětnou vazbu od BP k Vám.
    Ale nevadí. Když se podívám do ofika, co dnes opravovali :

    Chyba: Chyby textov s nesprávnymi hodnotami - OPRAVENÉ

    Tak je mi jasné, co má větší prioritu a naše chyby neopraví nikdy.

    A malý kvíz na závěr, který dokonale vystihuje preciznost a ''synchronizaci '' BP.
    Najdi 5 rozdílů:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    [​IMG]
    [​IMG]

    A máme zde nové uživatele fóra této hry.;)
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    To asi opět budě marika. Protože nikoho normálneho by to nenapadlo. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  18. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Milý přátelé,
    přeji Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví! Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce přeje Váš Vibe.



    1510078773322-2-1.jpg
     
  19. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Zdravím hráče i hráčky,

    v poslední době jsem si všiml, že s příchodem klientu nastalo několik problémů s instalací, přihlášením se, či samotnou hrou. Pokusím se Vám zde napsat svůj postřeh.

    1) V první řadě je si uvědomit na jakém systému se samotnou hru pokusíme spustit.
    Osobně preferuji Windows 10, protože se jedná o momentálně nepoužívanější systém. Z tohoto důvodu můžeme očekávat, že zde vznikne nejméně problémů.

    Oproti např Windows XP, který je dnes bohužel už velmi zastaralý, tak nemusí být klient zcela kompatibilní a mohou se zde vyskytnout problémy s kompatibilitou.
    ___________________________________________________________________________

    2) Další věcí, kde mnohdy vzniká problém je, že samotnou instalaci může blokovat antivirus.

    ___________________________________________________________________________

    3) Další věcí, co bych chtěl doporučit, tak vyzkoušet, jestli je systém aktualizovaný.

    Jak to zjistím?

    1. aktualizace001.PNG 2. Akutualizace002.PNG

    Screeny jsou udělané z Windows 10. U Windows 7 je princip stejný.

    ___________________________________________________________________________

    4) Samotná instalace hry.

    Zde jsem si pro Vás připravil na screeny krok po kroku, jak má instalace vypadat.

    1) Zde klikneme na tlačítko stáhnout.
    Návod001.PNG

    2) Po stáhnutí souboru rozklikneme instalaci a dostaneme se na první krok samotné instalace.
    Návod002.PNG

    3) Klikneme na tlačítko Setttings, kdy by se nám mělo otevřít další okno s nastavením proxy serveru, kde jen zkontrolujeme, jestli je zaškrtnuta druhá možnost.
    Návod003.PNG

    4) Zde vybereme úložiště. Osobně preferuji, aby bylo zachováno defaultní, tedy stávající.
    Návod004.PNG

    5) Zde vybereme kolonku DarkOrbit a klikneme na Next.
    návod005.PNG

    6) V kroku 6 souhlasíte s licenční smlouvou. Pokud nebudete souhlasit, tak Vás instalace dále nepustí.
    Návod006.PNG

    7) Zde opět necháme vybraný DarkOrbit.
    Návod007.PNG

    8) V kroku 8 už jen potvrdíte samotnou instalaci a dojde k nainstalování.
    Návod008.PNG

    9) Průběh samotné instalace. Zde hodně závisí na rychlosti Vašeho internetového připojení, takže někdo může mít instalaci hotovou během 30 sec a někomu to může stahovat i několik minut.
    Návod009.PNG

    10) Ukončení a první spuštění klienta. Klikneme na tlačítko Finish.
    Návod010.PNG

    Doufám, že jsem Vám alespoň trošku pomohl.

    Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    cernakockanamasle a Over.Lord tohle ocenili.