Více Battlerayů pro všechny!

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj vesmírní piloti,

  Doba, kdy někteří hráči usurpovali Battleraye pro sebe, je nenávratně pryč!

  Od teď vám budou na mapě 5-3 dělat společnost hned čtyři Battleraye, takže si každý hráč přijde na své. Současně budou tyto Battleraye vysílat méně stíhaček, mít méně zásahových bodů a způsobovat nižší poškození. Odměny byly adekvátně upraveny, takže hráči už nebudou mít důvod zneužívat Battlerye k farmaření, a tím znemožňovat ostatním hráčům dokončení souvisejících misí. Kořist z cargo boxů, odměny za sestřelené stíhačky a body do žebříčků zůstanou beze změny.

  Ve snaze zmírnit dopad těchto poměrně drastických změn jsme implementovali nový typ Battleraye: Deadly Battleray. Podobně jako „starý“ Battleray bude tento doprovázen stíhačkami a mít schopnost stát se krátkodobě nezranitelným. Nebezpečnější verze Battleraye se bude náhodně objevovat na PvP mapách a hráči budou mít 20 minut na jeho zničení. Po uplynutí této doby Deadly Battleray přeskočí na jinou náhodně vybranou PvP mapu, kde se objeví s plným zdravím.

  Doufáme, že tyto změny usnadní všem hráčům plnění souvisejících misí a současně uspokojí pokročilejší hráče hledající výzvu.

  Bližší informace najdete v sekci častých dotazů na fóru.

  Váš DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.