Více munice na aukci x2, x3, SAB

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Návrh se mi zdá:

  1. Ano - dobrý

    58.7%
  2. NE - zbytečnost

    34.8%
  3. Ze zásady NE - z důvodu autora návrhu

    4.3%
  4. vlastní

    2.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaroshot

    jaroshot User

    Ahoj piloti,

    Úprava aukce 1000ks pro x2, x3, SAB - která je pouze v hodinové aukci
    (rakety neřeším)

    Důvod? 1000ks munice nestačí ani na sundání silnějšího NPC. Tedy za 24hodin když už se teda vydraží každou hodinu ,se dá vydělat 24k jednoho typu munice za den. S 24k munice, se dá šutnout jen pár silnějších NPC. Takže množství v aukci - nic moc.

    Navrhuji další možnosti aukce v sekcích DEN, TÝDEN


    Denní aukce: 24k munice - x2, x3, SAB
    Týdenní aukce: 168k munice - x2, x3, SAB
    (Hodinovou aukci bych nechal jak je)

    Výhody:
    Více munice

    Nevýhody:
    Zase programování a zase málo času pro tuto úpravu
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Návrh typu "všetko hneď", nehovoriac o tom, aké by tam boli ceny. Vyšlo by ťa to tak isto ako keby dražíš každú hodinu, ak nie viac.

    Btw. dávam ti možnosť upraviť hlasovanie, presnejšie toto - Ze zásady NE - z důvodu autora návrhu - na mučeníka ani si tu niečo liečiť fakt nemusíš, tá paranoja z tvojej strany tvorí tú zaujatosť voči tebe, vieš :)
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    :D usměvné
    Jak mam vedět jaká tam bude cena, když je to auke, ale dokažu odpovědět. Bude to zajímavá cena a bude v nějaké rozpětí.

    Proč hned? No když byla kapacita lodi tak si toho moc nepobral /jako nemohl jsi drazit, když si měl ty mega munky v lodi, teď se změnou je to možné.

    Hned, ano neb je to logické a čím víc se bude cekat, tim méně se chce něco vylepšovat :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot čo je na tom úsmevné? Názorom druhým sa človek smeje preto, že ich nechápe, alebo preto, že je .... také porekadlo na to sedí, že v diskusii človek diskutuje a pýta, hlupák sa smeje a tvrdí, že všetko vie.

    Btw. nevidím priamu úmeru medzi tým, že je zásobník neobmedzený a počtom munície v auckií, ale je to tvoj pohľad na vec.

    Btw. napíš mi čo chceš miesto tej možnosti, čo som písal v predošlom poste, nech ti to v hlasovaní zmením.
     
  5. jaroshot

    jaroshot User

    :D usměvné není to samé jako se smát. I když plakat by se dalo :D

    :D nebylo možne dražit velké množství munice s ohledem na omezení muničáku, tedy 168k munice nešlo dražit

    k te 3. poznamce (2. Bwt) ted opravdu nevím co tím myslíš.
     
  6. Naprostá blbost. Nechceš příště zavést pro změnu týdenní aukci - 8 iris ? :D .. Za mě rozhodně ne. Žádné navyšování počtu získané věci tím, že se to převede do denní / týdenní aukce.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot ono to nešlo skôr preto, aby po 1 dražbe nemal hráč munície na týždeň. Kto chcel muníciu za kredity musel tráviť čas v dražbe počas dňa. Je kopec iných možností ako získať muníciu, ak ti aukcia nevyhovuje.

    Ak nerozumieš tak si to spätne prečítaj, hentaké voloviny v ankete nemajú čo robiť (3. možnosť).
     
  8. postman

    postman User

    Viděl jsem tu větší blbosti, na které lidé tleskali. Není to převratný nápad, z druhé strany nevidím nic co by mělo komukoliv škodit.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  9. jaroshot

    jaroshot User

    Kubino - 3. možnost si změn jak chceš. Já ji uvedl, neb jsem ji uvedl, pokud se ti to jako adminovi nelíbí a lámu nějaké pravidla, tak udělej co musíš.

    Sandy river - já nikam nic nepřesouvám a návrh zní více munice. Když už se něco dává po 1000ks, je to jiné než když se navýší jakákoliv jednokusovka z aukce (iris, jak pišeš) Prostě 1000 jednotek munice je vlastně nic. O to mi jde, jestli se to udělá jinak a navýší se munice z aukce jakkoliv jinak, je mi to buřt. Nicméně si myslím, že by se aukce mohla zpestřit o zajímavější možnost. Současná verze dražby munice v aukci, je prostě o ničem.

    postman - škodí to, jakákoliv změna v programování něco stojí. Takže pokud se to BP neoplatí, tak to dělat nebudou. Jako maká se na grafice a tady se bude lámat chleba. Tady se uvidí, jak je BP silný.
     
  10. jaroshot to je jedno jestli vynásobíš 1, anebo 1000 sedmičkou. Pořád to bude sedminásobek :D Dneska budeš chtět tohle, zítra třeba zas něco dalšího. Navíc, jak už psal Kubino, těch možností jak získat munici máš plno. Pokud ti přijde současná dražba munice o ničem, tak si tu munici holt nedraž no. 168 000 x3 z jedný dražby je prostě moc. Nemůžeš chtít všechno hned ;) Navíc, jak už jsem psal v prvním příspěvku: U hodinových aukcí nejsem pro navyšování počtu získaných předmětů tím, že se přesunou do aukce denní nebo týdenní.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Osobně myslím, že něco podobného u BP jen tak neprojde. Už jen zrušení kapacity zásobníku byl od BP dost velký vstřícný krok. Nicméně, světe div se (jaroshot ty taky) nemyslím si, že je to nějak špatný návrh a klidně bych hlasoval za Ano.

    Pokud návrh trochu rozeberu, tak bych spíš navýšil základní množství u hodinové aukce. Z mého pohledu má víc hráčů větší šanci si alespoň trochu ukousnout z toho malého koláčku. Kdežto u denní či týdenní to budou vyhrávat hlavně eliťáci s plnou kapsou kréda, pak ještě pár hráčů, které podpoří klan apod. Můj názor.


    Btw: jaroshot, měl by jsi opravdu trochu ubrat. Pokud s tebou někdo nesouhlasí, nemusíš ho hned odpálkovat. Takhle žádný tvůj návrh nebude mít dlouhého trvání.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  12. jaroshot

    jaroshot User

    Tak jako mi osobně je to celkem jedno jakým způsobem se navýší možnost zisku munky z aukce. Pokud se to navýší jen u hodinové aukce, tak mi to je taky buřt. Jde o to, že s omezenou kapacitou nebylo technicky možné dražit větší množství. Ovšem teď už to jde. Takže otázka zní, proč to nevyužít. Proč jsem v návrhu přidal možnost munky do denní a týdenní je to, že já už na denní a týdenní nemám důvod chodit. Jo a mezi námi, ti co mají mega munky v lodi, tak se tím zas tak moc zaobírat nebudou. Jestli je to dobrý nebo špatný nápad neví nikdo, až po zavedení se to zjistí.
     
  13. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Ak nemáš čo dodať k návrhu, tak stačí len hlasovať.

    OT post zmazaný.
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Já tedy nevím, kdo draží munici, osobně jsem toho názoru, že spíše začínající hráči. Jakmile hráč začne stavět brány, má munice tolik, že neví co s ní. Já mám miliony elitní munice a jsem na tom prakticky tak, že jedničkovou nekupuji vůbec, dvojkovou mám na npc a brány dělám 3x a 4x. A po každé bráně ji mám víc než když jsem začal.
    Navíc si stačí polítat na pvp mapách a za hoďku máš víc munice než bys vydražil.

    Tak opravdu nevím, k čemu by to bylo.

    Osobně si myslím, že důvodem, proč tam je munice, kolik tam je, je právě pomoc začínajícím hráčům. Pokud by se navýšila, není to pomoc, ale dar. A darů si nikdo neváží.
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    No tož není to zlé, ale nic extra taky ne. Navíc munice se dá dost rychle tahat z bran, což je i její hlavní odbytiště - hráče už x2 a x3 nikdo nestřílí, takže trochu zbytečné. Ale ničemu by to asi neuškodilo.
     
  16. JajoZ

    JajoZ User

    Tu 2x municiu by mohli dat za kredity-2x alebo 3x drahsie ako -1x municiu pre mna by to bola zmena k lepsiemu-niektory jej maju aj tak dost,takze az taka velka zmena by to nebola..
     
  17. Korben

    Korben User

    JajoZ Lenže niektorý, to hrajú už nejaký ten rok a viac a všetko si museli nahrať. A že by to nebola zmena ? No tak to by bola a veľká. Na to aby mali toľko munície, museli vynaložiť nemalo úsilia a času. Tak že si to pekne odmakaj a nie že za kredit. Ešte aké úľavy by si nechcel ?
    Už si to v tej hlave urovnajte. Kopec hráčov tu len píše aké to má nováčik ťažké. Čo ma ťažké ? Keď neinvestuje do hry , tak nech maká. Ja tiež nemám za rok všetko a nie len ja , ale kopec hráčov hrá túto hru viac ako 5 rokov aby mali silné účty a zrazu každý nováčik by chcel byť za mesiac full.

    Hráč sa prihlási do hry, a už chce byť full LF4 , to kde sme ? Nehráš to ani rok a už chceš x2 muníciu za kredit. No len si to pekne odmakaj ako my všetci.;)
     
  18. Jupiter33

    Jupiter33 User

  19. Korben

    Korben User

    Jupiter33 Ty máš v aukci rakety LCB-10 a muníciu za kredit ?
     
  20. jaroshot

    jaroshot User

    Korben a Jupiter

    usměvné... a co jste říkali na novou aukci, kde poladite Aegis, Citadelu a profi Golík designy? To byla jedina věc co trochu prospěla od už tak drtivého úpadku. Lidi kolem mne DO přestava bavit a není to to, co to byvalo. Pokud jste nezaregistrovali úpadek, tak moc nehrajete. Takže je třeba dávat nové věci do placu a ty obycejnější slevňovat. Já se konkurence mladších hráčů nebojím. Já se bojím, aby pak nelítalo jen pár loděk. Ale pokud toužíte přes úpadek být generáli, tak to pak pardon :D

    Když už jsme u x2 za kredo, tak je to ok, neb máš 2 raketky za kredo a R310 máš i v bonus boxech, takže x2 za krédo je na místě. Ať se nováčci rychleji poposunou a nalije se nová krev. A x2 za krédo jsem tu už navrhoval a pochopení je jen u nováčků. Jo užijte si prázdné servery takovým přístupem ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.