Více munice na aukci x2, x3, SAB

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaroshot, 19/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Návrh se mi zdá:

  1. Ano - dobrý

    58.7%
  2. NE - zbytečnost

    34.8%
  3. Ze zásady NE - z důvodu autora návrhu

    4.3%
  4. vlastní

    2.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    jaroshot Zas čítaš to čo som nepísal. Mimochodom úpadok v hre, majú na svedomí hráči a nie munícia. Na munícii sa nič nejak extra nezmenilo. A čo sa týka hodnosti, tak to je to posledné čo ma v hre zaujíma.
     
  2. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jarashot já hraju keždý den kdyby něco
     
  3. jaroshot

    jaroshot User

    2 Korben

    Nic jsem si nedomyslel a nic jsem si nepřidal. x2, x3, SAB je munka, která elitaky neohrozí. A ano x2 za kredo by mohla ozivit DO, ten navrh tu uz byl a jen elitaci s mega x2 v lodi byli proti.

    Je opravdu rozdíl za ten rok a pul co to hraju. úpadek si připustil a že za nej mohou hraci a ne munice. Ehm... nejde tak ani o munici, jde o to, že flexik, ktery dnes začne, už v podstatě nemá šanci elitaka ve výbavě dohnat. Prokousat se tím, když flaxa na 2 rany nekdo rupne je fakt velký rozdíl, než když souboje na PVP trvaly i nejaké ty minuty. Vysledek je trn, že flax ztrati zájem o hru jako takovou a střední hrači nemají koho sutit a to omrzi i střední hrače. Elitak z top50 na danem serveru si vzdy něco pošutí a že je lodek mín si možna ani neuvědomí a je mu to jedno, on je přece elitak, tak nac se zaobirat konkurencí, která ho za současných pravidel neohrozí?

    Ne ne slevnuje se,do aukce se davají AEGIS, Citadel atd. a munka, která podporuje polet po mapác, by se měla za aktivitu dostavat víc. to je podpora.
    _ _ _
    2 ALL
    to řikám furt, počkám si na novou grafiku, jak psalo BP a pokud nezaujme, končím s DO. Jako šef-major s expy 9mld. S grafikou se bude lámat chleba. Elitaci mají konzervativní přístup, každou změnu špatně nesou viz nová aukce, takže nemá smysl podporovat top 100 hraců na serveru, kdyz jich na kazdém serveru jsou tisíce. At si tu jsou papežtější než papež ta top 100
    Já si najdu aspon jinou zábavu.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    jaroshot: Už se té TOP100 blížím a mám rád změny a na každou se těším, neb změna je život. A takových se najde víc. Nehaž lidi do jednoho pytle.
     
  5. Korben

    Korben User

    jaroshot Prečo sa tu bavíš o municii za kredit ? Čo tu zas miešaš piate cez deviate?
    Tento návrh je o munícii za kredit ? Zas tu píšeš nezmysli a otáčaš diskusiu úplne iným smerom, ja tu s tebou nemienim diskutovať o hlúpostiach.
    Ak neznesieš názor druhých , tak nepodávaj návrhy.
    Tak tomu sa naozaj nečudujem. Taktiež uvažujem že kvôli tebe skončím. :D

    Samozrejme že som úpadok pripustil, ale úpadok je spôsobený tým , že kopec hráčov ma stopku na účet pre podvádzanie v hre. Ty vidíš len to čo chceš ale si strašne ďaleko od reality

    A neviem prečo by mal nováčik doháňať eliťaka vo výbave, ak eliťák to hrá 5 rokov ? To nováčik ho má dobehnúť za mesiac ? Mnoho hráčov to hrá 5 rokov a ešte nie sú eliťaci a medzi nich sa radím aj ja , tak neviem prečo by ma mal dobehnúť nejaký nováčik za pár mesiacov ?
    Ďalej sú hráči ktorý do hry natrieskali kopec peňazí aby boli čo najskôr full ale aj tak im to trvalo nejaký čas a teraz by ich mal nováčik dobehnúť ?
    _ _ _
    2 ALL

    Zas píšeš o niečom o čom nič nevieš a zbytočne predbiehaš udalosti a ak ty skončíš , tak ja si buchnem fľašu šampusu a čudujem sa že už dávno si si inú zábavu nenašiel.:D
    Inak ešte jedná vec. Všimol si si vôbec , že firma BP má iného majiteľa ? Máš aspoň maličkú predstavu, čo všetko táto zmena obnáša ? Dovolím si tvrdiť , že ani len netušíš čo všetko musel nový majiteľ riešiť a aké podmienky dodržať pri prevzatí firmy a jej zamestnancov.
    Ty jednoducho vidíš len to čo je pred oponou , ako hra v divadle , ale to čo už predchádza hre, to čo je za oponou, koľko práce je okolo toho , to už nevidíš a preto z teba vychádzajú nezmysli , ktoré píšeš.

    Ak si si mohol všimnúť tak ja som sa nevyjadroval k tvojmu návrhu , ale vyjadril som sa priamo k hráčovi, tak nechápem čo sa do toho montuješ.
    Tvoj návrh ma vôbec nezaujal a ani ma nezaujíma a preto som nevyužil ani tvoje stupidné hlasovanie. ;)


    Inak vyjadrím sa teda aj k návrhu. Proti navýšeniu munície v dražbe nemám nič, je mi to jedno koľko munície tam bude. No ako tu už bolo spomenuté, tak munícia v dražbe je výhodná skôr pre nováčikov. Čo sa stane ak sa tam navýši počet munície ? Počítam že nováčik nebude mať šancu. Prečo ? No preto že človek má jednú vlastnosť a to je chamtivosť. Tak že aj eliťák ktorý má dosť munície, sa bude snažiť muníciu vydražiť. Hamty,hamty,hamty ať mám víc než tamty.
    Viac k tomu nemám čo dodať a ďalší môj príspevok bude , tak maximálne "uzavreté, LOCK" , ak tu od teba bude opäť niečo mimo návrh. ;)
     
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot ono je strašne vidieť, že hráš "rok a pol", za kt. si podľa teba toho videl dosť a na tom zakladáš celú tvoju obhajobu, myšlienkové pochody, názory. Ako nikto ti to neberie, ale potom len trepeš hovadiny. Hráči odišli z iných dôvodov ako je to, že Flaxa nedobehne Eliťáka, kvôli munícii a podobne. Ak to nevieš ty, spýtaj sa iných, dlhodobo hrajúcich, hráčov. Ja hrám 5 rokov a poviem ti keď som začínal bola elita taktiež a bolo ich viac kedže mapy boli prepchané. Ale čo ti tu budem o tom hovoriť, určite poznáš ľudí, čo to hrajú dlhšie, tak sa informuj a potom prídi niekoho o niečom presviedčať :)

    Btw. netvor tu prosím OT, hodnosť, BS a tvoje umiestnenie v TOP nás nezaujíma, prepáč. Očividne máš komplex s tým, kde si, ale my ti tuna morálnu podporu neposkytneme ...
     
  7. jaroshot

    jaroshot User

    pro adminy...
    máte to moc dlouhé a už se mi to číst nechce dopodrobna. Nikde jsem nepsal, že chci nováčka vybavit jako elitu. To co jsem napsal bylo zvýhodnění lepší munice. Nic o změne X4 a RSB. Takže pokud se dá nováčkům šance na větší množství munice (viz v návrhu) tak to bude jen ku prospěchu DO. Ne ku prospěchu mému, ale těch co jsou aktivní.

    K úpadku... Pokud to teda necháte tak jak je a změny ku prospěchu podporovat nebudete, tak se dočkáte prázdných map. To je realita, to je to co tady už každý vnímá.

    Přirovnám to k Windows nebo k HW či SW. Ano.. koupíš si verzi 1 za peníze. ale vyjde verze 2. takže koupíš verzi 2. pak 3 a pak 4... atd až k verzi 100. Takže si dopřáváš placenou nejvyšší kvalitu... v reálu pak cena verze je taková:

    verze 1 v roce 2000 stála 10.000 Kč
    verze 2 stala v roce 2001 10.000
    atd atd.

    jenže verze 1. v roce 2001 uz stála třeba 8.000 Kč a dokonce v roce 2010 po ni už ani pes neštěkl a byla zadarmo... postupne i verze 4 5 6 atd se postupem času stala bezcenná a zadara. Takže pokud se tohle děje, tak DO s verzí 2014 by měla nabízet některé věci, které by měly být za pakatel, ale ovšem za předpokladu, že se do hry implementují nové věci, jako s verzi (win, HW, SW), které budou zase všichni chtít.

    Situace ovšem na DO je ta, že elita to opravdu zaplatila, 1 2 3 45.... a tím to hasne! Není to tak, proto se do aukce dali věci co byly pouze za Urko!! Takže je třeba čas od času zase neco pustit a ase něco nového do hry dát. Jinak je výsledek ten, že budou prázdné servery.

    V nynější situaci je to tak, že buď se tohle vše špatně načasovalo a zároveň se prostě neposlouchal hlas nováčků a to se stalo. Na fóru diskutují jen hráči co hrají 5 let a víc a nevidí problémy nováčků = upadek na serverech. Nic víc v tom není, takže pokud se nebudou hledat cesty jak hru kazdému flaxovi urychlit a zjednodušit, tak DO padne. Takže vy buďte rádi za jakoukoliv věc, která bude výhodou pro nováčky a aby se elita jó snažila aby to udržela a ne že v roce 2000 nakoupila a tím to hasne... Tohle je marketing a tohle tu vázne.

    K návrhu nemám co dodat. Víc munky v aukci na x2, x3 a SAB... hotovo konec tečka. Ano jsem ten co neposlouchá adminy co píšou neb s tím co tu ukázali je úpadek... REVOLUCI na Vás :D

    PS konec se mi nechtěl už moc řešit a točím furt dokola, neb BP neuměl udržet to co měl a když už se někdo snaží vnést něco nového je za nemocného člověka. Ano jdu se léčit a předem díky za BAN. To je opravdu to co si zasloužím,

    Tak tedy min. na měsíc sbohem :)
     
  8. Korben

    Korben User

    OT jak BRNO.

    Uzavreté, LOCK.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot

    tebe sa nechce čítať čo píšeme ale ty napíšeš kraviny na A4 :D si z tých čo všade boli, všetko počuli, všetko vedia, pritom vieš prd. Najviac ma pobavilo to, že budú prázdne mapy ak sa nespraví čo presadzuješ. Poviem ti novinku, tie mapy prázdne už sú, skús sa pozrieť po iných serveroch ako je CZ a pochopíš realitu ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.