Návrhy Více předmětů v aukci, Palladium, denní mise a úspěchy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Thrall_New_Hope, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Které z těchto návrhů se vám líbí?

  1. Chtěl bych více předmětů v aukci

    63.6%
  2. Chtěl bych více předmětů v aukci, ale jiné

    18.2%
  3. Nechtěl bych více předmětů v aukci

    36.4%
  4. Chtěl bych kolektor Palladia

    63.6%
  5. Chtěl bych kolektor Palladia, ale jinak provedený

    9.1%
  6. Nechtěl bych kolektor Palladia

    18.2%
  7. Chtěl bych rozdělené denní mise

    45.5%
  8. Nechtěl bych rozdělené denní mise

    27.3%
  9. Chtěl bych, aby měli úspěchy vliv na hodnost

    54.5%
  10. Nechtěl bych, aby měli úspěchy vliv na hodnost

    18.2%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. úvod
    Hoj all, úvodem jsem jen chtěl říci, že jsem nechtěl zakládat zbytečně mnoho témat a tak jsem všechny své návrhy a připomínky sepsal do jednoho. Nikde jsem nenašel nic o tom, že by to bylo zakázáno a tak to snad vadit nebude.

    Dále bych chtěl poprosit lidi, kteří jsou až moc liní na to, aby si toto téma vůbec pročetli, aby se rovnou zdrželi komentáře a téma zavřeli.

    Návrh č. 1 = Více předmětů v aukci:
    Vím že byli hlášeny nějaké změny ohledně aukce, ale stále nebyli provedeny, nicméně jsem nad tím přemýšlel a vzhledem k tomu, že jsem nikde nenašel nějaké ohlášení dopředu, co a jak by se v nové aukci mělo nacházet, rozhodl jsem se sepsat menší návrh věcí, které bych já v aukci rád viděl.

    1. Zelené klíče ke kořisti - V počtu jednoho kusu
    2. Palivo pro P.E.T. 10 - V počtu 1.000 jednotek (Odpovídá ceně 250 Uridia)
    3. Extra Energie pro GG - V počtu 50 kusů (Odpovídá ceně 5.000 Uridia)
    4. Xenomit - ten je tam sice už nyní, ale v počtu 10 jednotek. Což je podle mě opravdu málo, podle mě by bylo fajn kdyby se jeho limit zvýšil alespoň na 100 jednotek.

    Proč tyhle věci?
    Klíče: Ne že by cena 1.500 uridia byla nějak přemrštěná, ale když už je cena takhle nízká a když už jsou v aukci i Logdisky, proč ne Klíče?
    Palivo: Každý hráč který aktivně využívá P.E.T.a moc dobře ví, jak moc velkej žrout to je a o kolik uridia je schopen hráče připravit. Myslím že nejsem sám kdo by uvítal alespoň trochu toho paliva výměnou za kredity.
    Extra Energie: Díky paladiu sice není problém si nafarmit EE kolik je libo, nicméně ne každému se chce ztrácet nemalé množství času farmením paladia, krom toho to není žádná zábavná činnost. Když už jsou v aukci logdisky, xenomit a boostery, proč ne Extra energie v malém množství?
    Xenomit: Každý hráč, který xenomit aktivně využívá ví, že někdy příjde chvíle, kdy je ho prostě málo a 10 jednotek nikoho opravdu nespasí.

    Pozitiva pro hráče: Lepší dostupnost Klíčů, paliva a EE
    Pozitiva pro BP: Větší spokojenost hráčů

    Negativa pro BP: Někteří hráči budou utrácet méně uridia, ale o tom přeci aukce je, nebo ne? :)

    Návrh č. 2 = Palladium - automatické farmení

    Předem bych rád poprosil, aby jste tento návrh nezavrhovali, dokud si jej pečlivě nepřečtete a nebudete si 100% jisti, že víte co jím sleduji.

    O co se jedná?
    Někde na mapě 5-3, buďto uprostřed bludiště a nebo někde poblíž mlhoviny by se nacházel kolektorový modul, po tom, co by hráč přilétl k modulu by si mohl vyvolat okénko nastavení (obdobně jako je tomu když si klan chce postavit základnu). V tomto okénku by si mohl za cenu například 50.000 jednotek Uridia koupit prostor pro výstavbu svého vlastního kolektoru, tento prostor by byl pouze virtuální (na mapě by nebyl nijak vyznačen, nebyl by nijak vidět a nijak se neprojevil). Potom už by si zde obdobně jako je tomu u SkyLabu mohl každý hráč zvlášť vystavět několik modulů, které by měli každý jiný vliv na výkonnost kolektoru. Přičemž maximální úroveň každého modulu by mohla být stejná jako u SkyLabu (20). Krom prvotní investice uridia za prostor pro výstavbu by pak vše už stálo jen kredity (zpousty milionů kreditů), surovin (Které by mohli být dovezeny ze SkyLabu přímo do modulu) a potřebovalo zpoustu času k dokončení, dejme tomu že jen upgrade na úroveň 2 by zabral stejně času jako upgrade Rafinerie Sepromu na úroveň 15, potom už by se zvyšoval čas upgradu každou úrovní třeba jen o 5-10 hodin (Vylepšování by šlo samozřejmě urychlit za uridium).

    Ještě jednou dodávám, že nic z toho co by tento kolektor prováděl by se na mapě nedělo, vše by probíhalo obdobně jako je tomu u SkyLabu (Kolektory ze SkyLabu nám také nepoletují po X-1, X-2, X-3 a X-4 mapách ;) ).

    Moduly:
    Základový modul - Obdobné jako u SkyLabu

    Solární modul - Zajišťuje dostatek energie pro Pohonnou jednotku. Musí být vždy alespoň na stejné úrovni jako pohonná jednotka, jinak se kolektor zastaví a nepracuje

    Skladový modul - Modul určený pro skladování surovin potřebných pro upgrade

    Skladový modul Palladia - Maximální možný počet uskladněného palladia určeného pro vyzvednutí hráčem

    Pohonná jednotka - Čím vyžší úroveň, tím více sesbíraného Palladia za stejný čas (rychlejší přesuny)

    Vlečný paprsek - Čím vyžší úroveň, tím více sesbíraného Palladia za stejný čas (efektivnější "sběr")

    Dodatek k modulum:
    Ano, Pohonná jednotka i Vlečný paprsek by zlepšovali tutéž vlastnost kolektoru, nicméně každá jiným způsobem a každá i o jiná procenta výkonu.

    Další info:
    Pro provádění úprav, vylepšení a nebo pro vyzvedávání palladia by si hráč musel vždy přilétnout na mapu 5-3 a vše zde provést manuálně. Pro stížení podmínek by kolem kolektoru nebyla Zona neútočení a zároveň by zde na vás mohli útočit i piráti.

    Protože počítám že hlavním argumentem bude, že by tato věcička až moc usnadnila hru, zavedl bych že maximální kapacita skladového modulu by nepřesahovala 3.000 jednotek palladia. A zároveň celý modul, vylepšený na maximální úroveň by nemohl za den sesbírat více než 1.500 jednotek palladia (100 EE po výměně).

    Pozitiva pro hráče: Ulehčení stavění bran, více zábavy a možností kam investovat kredity a suroviny ze SkyLabu.
    Negativa pro hráče: Další věc, do které bude potřeba investovat Uridium.
    Pozitiva pro BP: Větší možnost výdělků za uridium, které někteří hráči investují na zkrácení času výstavby a koupení prostoru pro vlastní kolektor.
    Větší spokojenost hráčů, protože nebudou muset trávit až zas tolik času sháněním Extra Energie.

    Negativa pro BP: Vytváření něčeho nového.

    Návrh č. 3 = Rozšíření denních misí

    Zatím máme k dispozici několik odlišných denních misí, které se ale všechny odehrávají na spodních mapách každé firmy. Pro silnější hráče potom ani odměna neskýtá dostatečnou motivaci aby vůbec přelétli na spodní mapy. Proto mě napadlo, že by nám, jakožto hráčum, systém na spodních a horních mapách nabízel odlišné denní mise. Přičemž by si hráč zvolil, kterou z těchto dvou misí si vybere a bude plnit (Vždy by šla splnit jen jedna).

    Uvedu na příkladu:
    Pokud by nám na spodních mapách byla nabídnuta denní mise "Znič 3 Devolarium" s odměnou 200 uridia (Nebo 300, teď si nejsem jistý).
    Potom by na horních mapách byla nabízena denní mise "Znič 5 Lordakium" s odměnou 800 uridia.

    Další info:
    Také by za úkoly na horních mapách nebyli už v odměně zavedený kupony na opravu, nebo ke skoku ale místo nich by hráč za splnění úkolu obdržel třeba 1.000 laserové munice UCB-100, nebo 300 laserové munice RSB-75.

    Pozitiva pro hráče: Větší motivace pro plnění denních misí. Lepší dostupnost munice a odpovídající obtížnost úkolu pro hráče se silnějšími loděmi.
    Pozitiva pro BP: Větší spokojenost hráčů

    Negativa pro BP: Prakticky žádné, to malé množství munice které si budou moci získat stejně neodradí hráče od nakupování RSB o akcích.

    Návrh č. 4 = Úspěchy a jejich vliv na hodnost

    Asi jsme si všichni všimli, že za získané úspěchy každý z nás dostává nějaké ty body, které ale nemají prakticky na nic vliv (Tedy alespoň já jsem si nevšiml, že by něco ovlivňovali) a tak mě napadlo, že by se body získané za plnění úspěchů vynásobili dvěmi a přičítali se k bodům v žebříčku. Zvýšila by se tak motivace hráčů plnit úspěchy a měli by pak i jinou funkci než možnost získat si nějaký ten titul.

    Pozitiva pro hráče: Větší motivace plnit úspěchy
    Pozitiva pro BP: Větší rozmanitost hry

    Negativa pro BP: Nějaká ta práce.

    Závěr:
    Pokud jste se dočetli mou slohovkou až sem, pak vám děkuji za váš čas, pevně doufám, že se vám moje návrhy líbí a ať již s nimi souhlasíte a nebo ne, napište odpověď co si o nich myslíte, co se vám konkrétně líbí a co ne. Pokuste se vyjádřit ke všem návrhům, ne jen k jednomu.

    Dále doufám, že jsem vše napsal dostatečně pochopitelně, pokud ne, tak se nejprve optejte než návrh zavrhnete a já danou část dopíšu.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/14
  2. Korben

    Korben User

    Jedná téma = jeden návrh , ďalší návrh až za 7 dní. Nebudeme predsa riešiť v jednej téme viac návrhov.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.