víkend v podání BP 26.01.2020???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pavlinka1, 26/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Dobrý den. Včera jsem chtěla využít booster na čest, co nám laskavě BP scriptem po týdnu přidělil a moje snaha skončila hned, co jsem chtěla naklikat po zakoupení slevového balíčku i nějakou tu bránu a nachystat si ji na neděli a snad i ji zdárně a bez lagů i neočekávaných nových spojení konečně i dokončit. Tady tato pohádka bohužel končí, protože se mi nepovedlo doklikat ani jednu bránu. Naskočil error a gg zablokovány. Chtěla jsem to zkusit dnes znovu a ani nejde se přihlásit na velký účet, napříč všemi servery.
    [​IMG]
    Je mi totální záhadou, že mi na některé účty přihlásit jde a kromě neskutečných lagů a zahlcující se paměti ve hře po několika minutách na hře a ani po relogu stránky se tato hodnota paměti nesníží a ani po pročištění ccleanerem. A o tom, jak fungují samotné brány nemá vůbec význam se i zmiňovat, protože si na to nepochopitelně stěžují i uživatelé programů třetích stran?
    jen mne zaráží, jak máme využít kompenzaci boosteru, když mi celý nedělní den nefunguje hra a slevový balíček, premium i DLB bostery stále běží naprázdno?
    Snažila jsem se i napsat na podporu a objeví se hláška : ups, to se nepovedlo ERROR:((((((((
    děkuji všem za nějaké návody, jak zprovoznit hru zpátky a bez lagů.
     
  2. Bohužel nejsi jediný , stejné problémy tu má dost lidí. Mám úplně to samé
     
  3. das

    das User

    Tak to se ani nedivím, když BG něco vrátí tak to radši pak hází error, normální z pohledu bg
     
  4. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Tak uběhlo 5 pracovních dnů a já bláhová jsem si myslela, že mi tu někdo vysvětlí, co se mi to dělo s účtem a proč nefungovalo klikání GG a v neděli nešlo ani nalogovat? Očekávala jsem i nějaké vyjádření od BP ( a tajně doufala i v nějakou omluvu či kompenzaci ze strany BP) nebo alespoň nějakou odpověď od kompetentních osob zde. nu což. Skončilo mi free premium, tak tam vzkažte na BP, že svou neschopností přišli o dalšího potenciálního spokojeného a platícího hráče.
     
  5. Arya

    Arya User

    V neděli bohužel tento výpadek postihl vícero servrů, což bylo ihned nahlášeno. Stejně jako problémy se stavěním bran. Poslední informace je ta, že jakmile budou nové informace, tak je nám sdělí.

    Oficiální oznámení zatím nepřišlo, zda se k tomuto BP nějakým způsobem vyjádří, uvidíme snad v následujícím týdnu.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pak se admini diví, že jsou hráči toxičtí, když BP není schopný ani hráče informovat za 5 pracovních dnů o tom, co se děje ve hře a jak to budou řešit a případně snad i kompenzovat neuskutečněnou kompenzaci za nepřipsané 50% boostery?
    Je super, že hráči dostanou kompenzaci a jen kvůli ''drobné chybičce'' nemohou tuto kompenzaci pro nemožnost klikat brány využít na mapě a potom ani nalogovat v neděli?
    A odezva BP? již brzy nám na to i odpoví? A bude to oficiální?
    P.S. kupón na farmeramu v podobě kompenzace is comming...;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Fishbi89 tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pokud bude od BP vydáno oficiální oznámení, bude zprostředkováno v sekci oficiálních oznámení. Jiné informace na fóru poskytnout nemůžeme. Ne že by jsme nechtěli, ale není jaké. Proto znovu doporučuji sledovat oficiální oznámení pro případné nové informace.
    Děkuji za pochopení, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.