vikradnuty ucet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TorakFeatRenn, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj chcel bi som oznamit ze mi vikradli ucet do ktoreho som vlozil sms za ktore som kupil iris aj lf3 bol som ful lf3 a ful iris chcel bi som aspon urko za ktore bi som si to vse koupil spatky prosim bp o pomoc
     
  2. Logan

    Logan User

    :eek::eek::eek:
    Prepac ale rozboleli ma oci dam si radsej na ten pravopis tmave okuliare :cool:

    Ak Ti bol vYkradnuty ucet, nahlas to na policii ktora bude nasledne kontaktovat BP a ucet bude trvalo zablokovany.
    Nic viac sa s tym robit neda
     
  3. ja ho ale chcem hra a mne boli predane iba veci ja chcem iba urko na iris ason
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Malá rada pro příště : Dávej si silnější hesla, pravidelně je měň, občas i mailovou adresu. Neklikej na linky atd.. Peníze se ti bohužel už nevrátí..
     
  5. ale vraj bp maju mi tu hodnotu vratyt
     
  6. Kenny

    Kenny User

    vrátit*
    Bohužel ti to nikdo nevrátí.
     
  7. Logan

    Logan User

    Nikto Ti nic vracat nebude, za ucet si je zodpovedny kazdy hrac sam, takze ak ti ho ukradli, rozpredali alebo nieco podpobne, je to len a len Tvoja vec.
    Nikto nebude riesit komu si dal prihlasovacie udaje, aelbo co vsetko si si stahoval do PC, popripade kto kazdy Ti na Tvojom ucte hral.

    Povazujem za dostatocne zodpovedane a temu uzatvaram.

    Btw. prestuduj si Jak správně přispívat na forum.
    neviem co ma toto spolocne so sekciou Mediatéka - presunute

    Lock!
     
  8. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.