Vlákno pro neoficiální informace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 13/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -xghost-

    -xghost- User

    Zdravím. Bylo by možné založit zde na CZ fóru místo pro neoficiální novinky/spekulace/co kdo kde četl, apod.? Něco jako je na EN fóru téma "UNOFFICIAL DarkOrbit Revealed". Často tu čtu od moderátorů námitky vůči hráčům, ať nepíší spekulace a ať jim nedávají nádech faktů (což je samozřejmě pochopitelné). V takovém vlákně by bylo jasné, že jde pouze o spekulace a těch, kdo k nim mají přístup a chtějí se o ně podělit, by bylo určitě dost. V ideálním případě, aby toto vlákno zůstávalo nahoře v diskusi jako na EN.

    Samozřejmě si můžu chodit na EN fórum, což také dělám, ale určitě je spousta anglicky nemluvících hráčů, co by to ocenili (a také nejsem v aj žádný přeborník a občas jsem líný :) ).

    Jestli, jsem ve špatné sekci omlouvám se a prosím o přesun, diskusi jsem zvolil, aby byl vidět zájem/nezájem.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Leon

    Leon Guest

    To myslím není dobrý nápad. Určitě se najde dost hráčů, kteří by toto vlákno i po upozorňování brali jako fakt. A diskutovat o informacích typu "Jedna paní povídala" je podle mě zbytečnost. A navíc, co se píše na jiných forech, nemusí být směrodatné pro CZ/SK komunitu. Jasné a konkrétní informace dostáváte v oficiálním oznámení.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Súhlasím s kolegom, ľudia by to brali vážne a zakladali by nové témy kedy niečo bude, čo bude a podobne.

    Na inom fóre od BP zase funguje tzv. Krčma, kde si ľudia (v rámci pravidiel slušnosti a fóra) píšu čo chcú. Pri komunite hráčov DO by podľa mňa ani to nefungovalo. Každé fórum má svoje pravidlá a spôsoby, na niektorých napr. tolerujú multiposting, to však neznamená, že si tu z toho "chat" spravíme aj my ;)
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Souhlasím s moderátory. :) Pamatuji si, jak to dopadlo, když byla povolená diskuze o automatech... Dopadlo to tragicky. Oficiální oznámení bohatě stačí. :)
     
  5. Také jsem takové vlákno chtěl založit, tehdy mi ho zakázal Korben. Překonejte se, a zkusíme to. Kdo chce být sprostý, tak si vytvoří vlákno kde chce. Buďme trochu světoví :D.
    I ty Spartaku?:eek:
     
  6. Korben

    Korben User

    Odpoviem len, nie.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Byla bych pro,aby se podobný vlákno založilo ale...

    Jde právě o ty spekulace a o to,co kde,kdo viděl,protože uvedu příklad- někdo uvidí obrázek se žlutýma letounama a hned by to šel psát právě do tohoto vlákna a nakonec by se stejně zjistilo,že si jen někdo pohrál s barvičkama..

    Stejně tak i teď na chatu kolikrát čtu, že někdo někde viděl,že budou nový lasery lf5,a nový štíty...
    Jde o to, že tohle info je ničím nepodložený a hráči tak soudí většinou podle obrázků který někde viděli nebo podle toho co jim kdo nakecá....A to je právě to,co tady řešit nepotřebujeme, protože je to zbytečný a vedlo by to jen k dalším nesmyslným dotazům a domněnkám..

    Ale na druhou stranu, na cizích forech je spousta hráčů, který dají smysluplné info k nadcházejícím akcím. Stejně tak se na cizích forech objevují diskuze o tom,co se do hry připravuje nebo co by eventuálně mohlo ve hře být...

    Ono je totiž rozdíl pokud hráči o něčem diskutují na základě toho, že "někdo něco říkal" a nebo naopak, že opravdu mají nějaký pádný důvod se domnívat, že to, co píší, by tak opravdu mohlo být...

    A myslím, že je tu dost hráčů, kteří by se rádi dověděli něco novýho, i kdyby to měly být pouhé domněnky, protože koneckonců, kde jinde o tom psát, než tady na foru, kde by hráči mohly diskutovat, a psát svoje názory proč by to tak mohlo/nemohlo být...

    Myslím, že by stálo za to, takový vlákno založit a kdyby tam hráči psali opravdu nesmysly, tak klíče máte u sebe pořád no ne? ;)
     
  8. Korben

    Korben User

    Sentiero Nič také nebude , dokonca aj v hre sa trestajú nepravdivé informácie. Toto je oficiálne fórum a ako také aj ostane.
    To by potom skončilo tak že hráči by sa vyhovárali že niečo čítali na fóre a pritom by to nebola pravda a to nepočítam tie diskusie na chate v hre.

    Na to máte napr. FB :)

    Nie nič také ako neoficiálne informácie tu nebude.

    Zodpovedané uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.