Vlčátko Gaawii

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem Gaawii_Wolf, 14/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Ahoj,

  já jsem Vlčátko Gaawii, ale všichni kdo se mnou od roku 2010 lítali mi říkají jen Gaawii. Momentálně jsem Vru na serveru CZ1 ale nikdy sem se nepřihlásil pevně pro nějakou firmu. Ano jsem ten kdo se snaží "dělat joke" v chatu. Že jste o mě ještě neslyšeli? :O Tak to je třeba napravit :D

  Začínal jsem jako eic z jediného důvodu - JSOU MODŘÍ :D
  Na mé cestě jsem poznal plno pilotů, někteří mě zradily a jiní zůstali a dodnes nás můžete, byť jen občas, potkat na mapách. Zatím nemám stroj, se kterým bych dokázal klepat řízky, kteří již mají do detailů vymazlenou loď.
  Jsem jeden z těch NERDů, co chce mít všechny designy co SPOLECNOST BIGPOINT vyvine a výpusti je do světa, abychom se o ne poprali.


  Nenapadá mě nic co bych dodal.
  Snad jen...

  ... Lovu zdar, brzy se potkáme... Gaawii
   
  Naposledy upraveno: 14/5/17
 2. Warden

  Warden User

  No tak to nebude jednoduché, mít všechny designy. Zvláště, kdybys chtěl získat i všechny designy pro PET a letouny. ;) Ale držím ti palce, aby se ti to povedlo.
   
 3. Warden, to máš pravdu :D Bohužel nějaké z akcí co byli třeba roku 2012 ty už nezískám ale asi to překousnu.
  Kvůli tomu Iron designu sem obíhal všechny kámoše jestli nemaj 25kč na psc, protože sem kdysi byl švorc :D
   

Sdílet tuto stránku