vliv obsahu hangáru na vyváženost hry??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 3/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Dlouho se chystám na řešení mých problémů s mým jedním účtem? Za ty roky, co to hraji, tak se mi v hangáru hromadí věci, které je mi líto prodat(nebo ani nejdou prodat). Těchto věcí mám v hangáru možná stovky, ba i tisíce a podle mne je hratelnost na mém účtu už nulová?
    Jedná se o stovky designů na peta , letouny i lodě.Má to vliv na vyváženost hry?
    Řešil jsem to už s podporou a oni se údajně nalogují na můj účet bez problému a bez nějakých prodlev. Moje logování vypadá tak, že to trvá 20-30 vteřin, objeví se mapa, lodička a minimapa, ale nic víc. Pokud se v průběhu této akce kouknu na hlavní stránku, tak je taky zaseklá a nereaguje. Po dalších 25-30 vteřinách se mi nakonec odseknou porty, brány a třeba okna hlášení mise akce. Dotud je to ještě snesitelné, ale pak přijde samotné hraní. Pokud jsem sestřelen na cizí mapě, tak neexistuje pro mě momentálně možnost opravy na portu, protože lodička je po opravě tu půl minutu bez možnosti ovládání a úplně vylučuji možnost opravy na místě?
    Vyzkoušeno na 4-řech počítačích na 2 ip adresách a rozdílných poskytovatelích internetu.
    Prohlížeče :sr ware iron, google chrome, mozilla, maxthon, opera, i pale moon a black hawk.
    Na jiném účtu mi tohle se neděje?
    Nevím, co dál ještě vyzkoušet, abych neměl lagy typu, že mi každá lodička uteče a moje proskakování portem je nekonečné?
    Poprosím o odpovědi někoho z kompetentních tady (samozžejmě beru v potaz i odpovědi hráčů zde, budu rád za každou odpověď i radu tady), je možnost nějak věci z hangáru odebrat i za cenu nulové odměny za to?
    Díky za každý postřeh nebo radu.
    [​IMG]62978493
    server cz1
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Je mi luto co sa ti deje, ale co sa tyka hangaru nemyslim si ze tam je chyba. Tiez mam tisice veci, jedine co mozes spravit (ak ich nechces alebo nemozes predat) je presunut ich do lodi ktore nepouzivas. Ale ze by prave toto malo vplyv na hranie v hernom okne, to pochybujem.

    Mozno mas len zle nastaveny prehliadac (skontroluj ci mas vypnuty proxy server) ci zastarane pluginy. Skus prehliadac Maxthon, tam mi ide hra najlepsie a uz v defaulte ma vsetky potrebne pluginy. Over si kvalitu pripojenia (napr. speedtest), mal som jedneho casu problemy s hranim, a vsetky zakladne udaje (ping, download) boli uplne v poriadku. Nakoniec som zistil ze mam velmi nizky upload (pod 0,1 KB/s). Tiez sa moze stat ze mas mnoho stratenych packetov (packet loss). Taketo veci mozes riesit jedine u providera
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Chuck

    Chuck Guest

    V tvojom prípade ide o veľmi ojedinelý problém. Skúsime sa ti ešte raz pozrieť na účet.
    Zároveň by som potreboval od teba, aby si sa prihlásil do hry a oslovil nejakého kolegu, ktorý bude online na chate. Vytvoríš súkromnú miestnosť a tam ti bude vysvetlené ako sa dá v tvojom prípade postupovať.
    Pravdaže ak to nepôjde inak, tak je tam aj tá možnosť odobratia vecí z účtu, ale je to až to úplne posledné možné riešenie.
    A budem potrebovať tvoj ping.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 3/5/17
  5. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Môžeš ešte raz urobiť to trasovanie?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

  7. Korben

    Korben User

    Môj názor je ten, že budeš mať nejaký problém ihneď na začiatku. Nerobí ti problém antivírusový program? Nemáš tam spustenú nejakú zvýšenú ochranu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    mám microsoft security essential, moje trasování je stejné jako jiných lidí zde ve městě na podobném compu i stejný poskytovatel internetu UPC. Víš, že mám více účtů a dělá mi to jen na tomto účtu. Mám doma 2 compy, jeden na bázi AMD a druhý intel. Dělá to i na 2D.
    Předělával jsem javu i flash, akcelerace je zapnutá, paměť na plno, msconfig atd atd. Kdyby to bylo netem nebo počítačem, tak mi druhý účet dělá tu samou neplechu ne?
    Zkusím nalogovat na jiný server a ozvu se?
     
  9. Korben

    Korben User

    Skús teta trasovanie na iný server.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 3/5/17
  11. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    ZOHAN ,
    Tento problém jsem zaznamenal i já... Zkusil jsem několikrát změnit prohlížeč, vyčistit CASH a COKIES a problém přetrvával... Změnil jsem IP...nic.... Poskytovatele internetu, ačkoliv jen mobilního operátora... též nic... Přeinstalovat systém... LINUX, WINDOWS... opět nic... Už mi to jenoho dne nedalo a zkusil jsem ve výbavě udělat čistku... Musím říct, že to byla první věc, která mi částečně pomohla... Tudíž bych ti osobně poradil totéž... A asi chápu, že zde narazíš na problém, že ti nepůjdou nějaký předměty prodat... ale s tím už ti nepomohu...Budeš muset napsat na podporu hry... Jako moderátor Ti v tomto problému nepomohu :-( Jediné co bych ti mohl poradit, tak projít hangár a předměty, které se ti zdají být nepotřebné, prodat... Mě to fakt pomohlo a doufám, že to pomůže i tobě ;-)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    ZOHAN skús na podpore poprosiť o podrobnejšie preverenie účtu. Čo by znamenalo, že by sa ti na tom na základe tvojej žiadosti, preletel pracovník podpory, ktorý by odsledoval správanie sa tvojho úču. Čo by samozrejme znamenalo, že by si mal na účte zostrely a podobne. Buď zistia závadu a predajú účet na opravu, alebo bude potrebný podrobný opis tvojho problému a taktiež budú potrebné všetky dostupné informácie o tvojom PC, pripojení a trasovania, radšej viac krát a aj s časovým údajom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Chuck

    Chuck Guest

    Už sme to s ním dnes vyriešili na chate. :)
     
  14. jaritko

    jaritko User

    A môžem vedieť čo pomohlo? Tiež mám podobné problémy. Nekonečné preskakovanie portom, po zostrele a následnej oprave trvá aj vyše pol minúty kým sa mi znovu načíta mapa, čo v prípade, ak sa to stane na nepriateľskej mape znamená ďalšiu smrť. Rovnako pri nalogovaní či skoku portom sa mi zobrazí len minimapa, loď akoby rozmazaná a až potom nabehnú ostatné okná, ďalšie veci a loď naberie ostrejšie obrysy. Počas tejto doby je loď neovládateľná a zraniteľná.
     
  15. Borat

    Borat User

    Ahoj jaritko,

    Poprosim ťa napíš si na podporu hry ohľadom tohto problému. Treba ho presne popísať. Aj keď je pravda, že hras na servery kde tie lagy sú známe, ale účet sa ti aj tak prezrie kompletne. A prosím pytaj si tam Raziela.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    jaritko, zatím jsme se domluvili, jak provedeme kontrolu účtu a ta proběhne snad zítra a potom v odpoledních hodinách se domluvíme teprve , co dál. Doporučil bych ti řídit se zatím tím, co ti tu psal Borat.
    Až něco zjistíme, určitě se ti tu ozveme.
     
  17. jaritko

    jaritko User

    Tak som tam napisal, uvidíme čo sa podarí zistiť aj keď cez vikend asi nič. Ale to nejak prežijem, aj tak mám denné a večer sa musím donútiť aspoň poslať šutre, nie to ešte hrať :)
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZOHAN Samotne prehlcene hangaru by nemalo mat vplyv na hratelnost klienta, na hernu mapu. Kazdopadne som uz pocul o pripadoch kedy zahranicnym hracom na poziadanie mazali niektore veci, ktore mali vo velkych mnozstvach.

    Napr. jeden hrac mal tusm 700 MP1 na ucte a podobne, ten nemohol ani otvorit poridne hangar.

    Osobne by som povedal, ze to vplyv ma, no nie na hru ale na nacitavanie hlavnej stranky, hangaru a pod, tam to moze byt pomalsie.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    To Jaritko : zatím u mne došlo k vymazání asi 10 procent výbavy z inventáře a zatím k nějakému posunu nedošlo. Budeme s tím pokračovat příští týden, tak samozřejmě napíšu, co se daří a co ne a vliv dále na herního klienta.

    |Oromë| pokud to podle tebe nemá vliv na to (spousta vybavení v hangáru?) , co mi to tedy dělá po nalogování do hry? Pro info. to zopakuji, dám start a po nalogování se objeví lodička na mapě, lodička se nehýbe a nemám načtené brány ani porty. Toto trvá 25-30 vteřin. V tuhle dobu je zaseklá i hlavní stránka a nereaguje na nic. Tím pádem nemohu aktivně využívat funkce ve hře jako je oprava na portu na cizí mapě a oprava lodi na místě. Toto mi dělá na více ip adresách, více počítačích i prohlížečích i u jiných poskytovatelůh internetu. Dělá mi to pouze na tomto účtu a na tomto serveru s touto velkou výbavou v inventáři? Nic jiného mne nenapadá co by to mohlo způsobovat?
     
  20. jaritko

    jaritko User

    Ďakujem za info. K tomu portovaniu by som len dodal, že na niektoré mapy skončím behom pár sekúnd a na iné to trvá aj vyše pol minúty ( napríklad z 3-3 na 3-4 a späť). Teraz nemám veľa času na hru, no ak sa k tomu dostanem, môžem odskúšať aj ostatné porty a doplniť, ak to pomôže.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.