Vloženie obrázku

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 17/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prešiel som si komplet
    FAQ- Jak vložit obrázek na fórum
    a screeny už akosi nekorešpondujú so súčasným stavom stránky ImageShack.
    Zaregistroval som sa tam (a vytvorilo mi to 30 dňovú trial verziu), mám obrázky v galérii, ale ďalej to akosi nejde. Nech čítam ako čítam, stále mi nie je jasné, ako dostať obrázok na fórum.
    Vysvetlí mi to niekto úplne polopatisticky?
     
  2. Korben

    Korben User

    Treba skopírovať link obrázku a potom pri písaní príspevku klikneš na ikonu vloženia obrázku, ktorá je ihneď vedľa ikony smajlíka a do okna ktoré ti vyskočí , vložíš link na obrázok.
     
  3. TAk to znova skusim, lebo uz som tak skusal a neslo mi to.
    Apropo, je nutne, aby boli obrazky v tejto galerii alebo mozu byt v akejkolvek? Napr. picasa alebo de facto aj na FB?
    --
    No, skusil som. Zalozil som vlakno ´Sutaz grafiky´. Vlozil som link - a nic. Je tam stvorcek s krizikom namiesto obrazku.
     
    Naposledy upraveno: 17/1/14
  4. Korben

    Korben User

    Obrázky je možné vkladať len s imageshacku.
     
  5. Ved teraz som Ti odpisal : Skusil som. Nie je tomu ani minuta, co som upravil prispevok a znovu som vlozil URL obrazka. A namiesto neho je tam sedy stvorcek s kopcekmi a krizikom v rohu, teda, ze obrazok sa nenahral.
    Z ImageShack-u.
    Chod sa prosimta pozriet, co to len mne neukazuje alebo vseobecne ( http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/sutaz-grafiky.19686/ )
     
  6. Korben

    Korben User

  7. A ten link si kde zobral? Odkial si ho skopiroval?
    --
    Aha, moment. To je tam, v tom tlacitku GET LINK / IMAGE SIZES?
     
  8. Korben

    Korben User

    Musíš skopírovať vždy direct link a nie link ktorý je v lište. Je to tam ak píšeš a skús to teraz vložiť na fórum.
     
  9. Stalo sa. Funguje.
    Tak by sa to malo trosicku poopravit vo FAQ, lebo tie screeny su na starsiu verziu ImageShack-u a uz nekoresponduju s novou.
    Uzavri to. Ď.
     
  10. Korben

    Korben User

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω Teraz máme kopec roboty s novými úlohami. Tak že všetko ostatné budeme upravovať postupne. Naraz sa to nedá.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.